Şimdi Ara

Rapid-Share alternatifi netload (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.249
Cevap
5
Favori
143.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TRQX

Hotfile eskiden Hash Check yapmazdı, silineni aynen atabiliyorduk.

Yakında netload da silinenleri blocklamaya başlarsa
  • o zaman bakarız .AnasoN.
  • netload da güvenlik olarak md5 var rapid gibi... Linkleriniz ihbar durumunda silindiyse yükleyemezsin aynısını... Linklerinizi ihbar ile değil netload kendi sildiği için yükleyebiliyorsunuz... Hotfile kendi silse bile yükletmiyomu ki aynısını :S

Arkadaşlar geçende oron konuşuluodu oron kullanan varsa orondan rapide sorunsuz ( htm sorunu felan olmadan ) remote yapılabiliyo mu ?
  • Oron yalan dolan. 200 downloada 10 cent veriyor, Netload bile daha bonkör karşılaştırınca.
    Rank'ın nasıl artacağı da belli değil, macera arayan varsa buyursun.
  • para hala gelmedi
  • Müşteri hizmetleri 5 gündür cevap verecek maillerime.
    2 tane Voucher kodu aldım, 2'si de çalışmadı. Allah Netload'ın eline düşürmesin.

Bu Rapid akbabası, peşinden gelen sözde rakiplerinin çapsızlığı ve basiretsizliği yüzünden hâlâ en tepede.
    Biri kullanıcıyı sallamaz, biri downloadları saymaz ohoooooooo O!
  • worldwidewilde = çöldeki kutupayısının öptüğü bahtsız bedevi olmaktadır. Cumartesi sabahına kadar cevap gelmezse döşencem bende

TRQX nasıl olur ya ben 4 kez kod aldım ( 2 kez birinci uyeligimi uzattım 1 er sene ) , 1 kod ile 2 ci uyelik actım digeri ile de
    onu 1 sene daha uzattım. Hepside calıstı. Nasıl bi hata verdi sende

3nisandan bu gune 13 kişi daha uye olmuş. 95 oldu referrer sayımız. Daaaaaaaaaaaaaaaa para nerdeeeeeeeeeeeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi worldwidewild -- 8 Nisan 2010; 14:54:38 >
  • Yahu bu geçen Pazar'dan beri böyle, hani burada counter başa sarıyor demiştik ya o günden beri.
  • hala para yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: worldwidewild

hala para yok.

Kaç gün oldu ki? 10 gün faln oldu mu payout yapalı

• 28 mart gece yarısı payoff demiştim 11 gun oldu
  • hergün yeni bir rivayet çıkıyor bu konularda:)))
  • Arkadaşlar. evimde 8 mbit bağlantı var ve elimde netload premmium var. acaba upload konusunda ne tavsiye edersiniz. vps mi daha uygun olur yoksa başka tavsiyeleri olan var mı. bir arkadaşa özelden mesaj attım ama okumadı herhalde.
  • Ihr Konto und verdient unter Kontrolle, bitte warten Sie einige Tage

UYELIGINIZ VE KAZANCLARINIZ KONTROL EDILIYOR BİRKACGUN BEKLEYİN

buda ayrı bir yalan ve dolan, LANET OLASI YA, buda yeni duzmece mi netload'dan....

• benim parada gelmedi
  • gorende milyon dolar cektik sancak. 170 dolar vermemek icin ne numaralar bulcaklar bakalım

bende baska sirket bakmaya basladım. Hotfile 40 oldu. Bu ne yaaa hotfile da baydı derken resmen mefta oldu
  • buda firmaların yeni numarası

http://depositfiles.com/en/bonus_program_tariff_flexible.html

Russia, The US

+
    Germany, Italy, Spain, Great Britain, France, Portugal, Netherlands, Belgium, Canada *
    *if amount of downloads from these countries is no less than 15% of your daily amount of downloads! If the number of your files’ downloads from these countries for a day is less than 15% of the general number, then you will be paid only for downloads from The US and Russia.
    katekulliye bak ya
    yavas yavas buna yoneliyorlar
  • Depositfiles'ı oldum olası sevmem. Rapid'ten aşağı kalır yanı yok bence alicengizlerde.
  • 13. gun ama hala TIK yok sinir oluyorum yaaaaaaaaaaaaa
  • artık umudum yok. 15 ine kadar para gelmezse herseyi silecem netload dan
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.