Şimdi Ara

Rapid-share acil yardım çok ilginç bir sorun oturum ağlama modundayım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim elimde iki tane rapid premium vardı, bir tanesinin bitmesine 3 gün kaldı bir tanesinin bitmesine de 15 gün vardı,(bunları dün aldım ve istediğim zaman birisinden çıkıp diğerine girebiliyordum, ayrıca ikisininde güvenlik kilitlerini kapattım) bugün 3 günlükten çıkıp diğerine girmek istedim fakat hesap bulundu ama şifre yanlış dedi, bende e-mail adresimi yazdım fakat e- mail adresimide tanımadı, sonra diğer hesabın e-mail adresini yazdım ona e posta gönderdi o mail adresimde de 3 günlük hesabın bilgileri vardı

ne yaptıysam olmadı, ve arkadaşa 15 günlük hesabın id ve şifreyi verdim ona da hesap bulundu fakat yanlış şifre demiş ve e mail adresine göndermiş kabul etmemiş ama 3 günlük hesabın e-mail adresine gönderdiğinde onda da gönderdi, yani anlıyacağınız iki hesap birbirine girdi gibi birşey oldu çok garibime gitti,
    lütfen yardım edin

• Durumu tam olarak anlasam yardımcı olucam ama..
  • ben bunu soruyum buda sanırım benim işimi görür
    benim hesap numaram doğru fakat şifremi yanlış yazdığımda ve mail adresime şifremi gönderilmesini istediğimde oraya kendi mail adresim yerine rapid de hesabı olan ve kullanılan herhangi bir mail adresini yazdığımda bendeki mail adresiyle uyup uymadığını kontrol etmeden direk o mail adresine mail adresinin kayıtlı olduğu hesabın bilgilerini yollarmı

benim durumum şu
    bende iki tane hesap vardı, ben birisinden çıkıp diğerine girmek istedim ve hesabın olduğunu ama şifrenin yanlış olduğunu söyledi, bende mail adresimi yazdım ama uymuyor dedi, bende diğer hesabın mail adresini yazdım, ona mail gönderdi ve o mailde de o kullanabildiğim hesabın bilgileri vardı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.