Şimdi Ara

Rampage (????) | Dwayne Johnson

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Süperkarga
    Rampage Oyunu Film Oluyor

Rampage (????) | Dwayne Johnson

80’li yılların klasik oyunlarından olan Rampage’in filmi için düğmeye basıldı. Biraz ilginç gelebilir ama Midway’in klasik oyunu için film hakları satın alındı, hatta başrol için Dwayne Johnson ile anlaşıldı.

Bu hareketin Pixels filminin fragmanının beklenenden fazla ilgi çekmesinden sonra mı geldiğini bilemiyoruz ancak şimdilik kesin olan bir şey önümüzdeki yıllarda Rampage’in filmini izleyeceğimiz. Tıpkı San Andreas’ta olduğu gibi Dwayne Johnson, diğer adıyla The Rock yine dünyayı kurtaracak.

Rampage, 3 devasa yaratığın; daha doğrusu hayvandan devşirme olan devasa kurt, kertenkele ve gorilin dünyaya saldırıp yakıp yıkmasını konu alıyordu.

Filmin şu an için henüz bir tarihinin olmadığını belirtelim. New Line’ın yapımcılığında gerçekleştirilecek filmin yapımcısı Beau Flynn, senaristi ise Ryan Engle. Engel, son olarak Liam Neeson’ın başrolünde oynadığı Non-Stop filminin senaryosunu kaleme almıştı.

• Hep aynı terane . Konu yok ama film çok . Al cerezini takil hesabı ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps1'de ne oynardık,saçma sapan alakasız birşey yapacaklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • koçum benim. paranın anasını ağlattın
  • Gorsel efekt filmi biraz da icinde komiklik var.Cerezlik niyetine izlenir.Dwayne 'Cerez' Johnson.
  • Görsellik ve aksiyon oldukca doyurucu .rock filmlerini seviyorsanız bu filmide seversiniz.

• İzlenirmi diyorsunuz

Edit:10 lira verip biraz zaman geçirdim yeter diyenspor

• furandor kullanıcısına yanıt
    Imax’de izleyeceğim güzel olur mu hocam?

• Bende imax de izledim memnun kaldim zaten gorsel şölen film .imax de tavsiye ederim.

• İzledim tam cerezlik film 10/6

• İnceleme güzel olmuş. Bu filmi 1080p bir şekilde izlemek şart.
  • Ortalama bir filmdi. Al mısırını izle.
  • boyle sacma sapan filmler IMAX;e gelmesin artik ya
  • şahsen ben beğenmiştim. en azından giriş gelişme gibi filmi sıkıcı hale getirecek unsurlar yok gibiydi, direk aksiyona giriştiler. bazı yerler tabi ki çok klişeydi ama sıkılmadan izlenecek mısırlık film olmuş.
  • Çıtır çerezlik bir film, çok bir beklentiye gerek yok zaten Dwayne'ın oynadığı her film aynı.
  • Keşke Rampage’in yeni oyunu çıksa.

• Güzel filmdi gerçekten. Keşke sinemada izleseydim dedim.
  • 3-4 gün önce izlemiştik. Filmden pek bir beklentim yoktu ancak yine de umutlarımın bir tık altında kaldı. Mutasyona uğramış hayvanların fiziksel dayanıklılıklarını çok fazla abartmışlar, zaten o anlarda ciddiyet koptu bende.
    Helikopterin pervanesinin 4 kanadı da kurdun üzerinde parçalanıyor. Lan arkadaş bu kurt mu beton mu. Timsah da işler daha da sarpa sarıyor. Lan nereden baksan 10 adet füze yedi bana mısın demedi ama sonra George denen gorilin elindeki direk ile öldü.
    Böyle ciddiyetsizlikler olmasa film daha iyi olurdu. Boş zamanları yemelik, klasik Dwayne Johnson filmi olmuş.
  • Film gayet çerezlik bir film. Fazla beklentiye girmemek gerek. Hatunlar on numara.

10/7.0

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmi beğendim oyununu oynayanlar için nostalji yaşatır. 10/8
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.