Şimdi Ara

Ramazanda Konu Dışı Özel Topiği (İftar-Sahur) (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
1
Favori
5.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

Bir huyum vardır,her sabah 7-8 gibi uyanır su içer geri yatarım.kalktığımda çok susamış oluyorum.oruç tuttuğum zaman sabah uyanıyorum,gidip bardağı alıp su doldurduktan sonra birden oruç olduğum aklıma geliyor.o an moralim nasıl bozuluyor bilemezsiniz

Hocam sen yine iyisin, ben bi ara sahurda aşırı derecede nutella ya da şokella (markasını hatırlamıyorum) yemiştim. Zaten uykudan uyanmışım, pek iştahım yoktu. Tuzlu şeyler canım çekmemişti. Ben de şokellaya abanmıştım. Sabah ağzım yapış yapıştı. Nasıl susamışım anlatamam. Kalktım tam dolabı açtım. Oruç aklıma geldi, çaresizlikte ağlayacaktım. Zor dayanmıştım. Tabii öğlen vaktine doğru ağzımdaki o iğrenç yapışkanlık geçmişti Allah'tan

• quote:

Orijinalden alıntı: RideMyRocket

quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

Bir huyum vardır,her sabah 7-8 gibi uyanır su içer geri yatarım.kalktığımda çok susamış oluyorum.oruç tuttuğum zaman sabah uyanıyorum,gidip bardağı alıp su doldurduktan sonra birden oruç olduğum aklıma geliyor.o an moralim nasıl bozuluyor bilemezsiniz

Hocam sen yine iyisin, ben bi ara sahurda aşırı derecede nutella ya da şokella (markasını hatırlamıyorum) yemiştim. Zaten uykudan uyanmışım, pek iştahım yoktu. Tuzlu şeyler canım çekmemişti. Ben de şokellaya abanmıştım. Sabah ağzım yapış yapıştı. Nasıl susamışım anlatamam. Kalktım tam dolabı açtım. Oruç aklıma geldi, çaresizlikte ağlayacaktım. Zor dayanmıştım. Tabii öğlen vaktine doğru ağzımdaki o iğrenç yapışkanlık geçmişti Allah'tan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SellYourSoul -- 25 Temmuz 2011; 16:22:00 >

• İşallah bende tam tutacam.Benide yazın :)
  • ben de ben de.

buralardayık inşallah
  • bende tutacam nasipse benide eklermisin
  • beni de ekleyin...
  • Ekle benide net cafede çalışıyorum zor olacak
  • Az kaldi son gunlerde Burger King yapip kendimi maneviyatin sonsuz sularina birakacagim
  • EKLE AMA PLS 33 OLSUN
  • inş full tutarım.

Hocam benide ekleyin
  • Ekle hocam.
  • Arkadaşlar kusura bakmayın yoktum buralarda. Herkesi ekledim. Ramazanada az kaldı

@Taşınabilir bellek

• Ben de buradayım!
    Ama liste ne için onu anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metafeller -- 25 Temmuz 2011; 5:22:04 >
  • Hani sahurda kimler burda falan
  • Ekle
  • Beyler bu gece sahurda kimler burada
  • Ben buradayım büyük ihtimalle.
  • Bende büyük bir ihtimal burdayım arkadaşlar
  • Konu dışından banlandık burdayız artık :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Beyler bu gece sahurda kimler burada

Online olacam arada bakarım burayada.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.