Şimdi Ara

Ramazanda Konu Dışı Özel Topiği (İftar-Sahur) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
1
Favori
5.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı ramazanlar olsun.. ekle benide kardeşm
  • Bu sıcaklarda yaklaşık olarak 15 saat susuz kalmanın vücuda ne gibi zararları olur ? Merakımdan soruyorum bu oruç işi ölüme kadar götürebilir insanı
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyborg88

Bu sıcaklarda yaklaşık olarak 15 saat susuz kalmanın vücuda ne gibi zararları olur ? Merakımdan soruyorum bu oruç işi ölüme kadar götürebilir insanı

1 hafta susuz kalıp ölmeyenler var merak etme ölmezsin.
  • Konu içersine tartışmaya yönelik mesajlar atmamaya özen gösterelim arkadaşlar.
  • Şuan biraz uykum var ama yaklaşık 7ye kadar oturmayı düşünüyorum. Sonra Allah ne verdiyse uyuyacağım.
  • hasta olduğumdan ilk 1-2 gün tutamayacağım malum ilaç kullanmak lazım.Teravih'ede gidemedik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Defense Devil

Şuan biraz uykum var ama yaklaşık 7ye kadar oturmayı düşünüyorum. Sonra Allah ne verdiyse uyuyacağım.

Diğer sahura uyanırsın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

hasta olduğumdan ilk 1-2 gün tutamayacağım malum ilaç kullanmak lazım.Teravih'ede gidemedik.

Geçmiş olsun hocam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkay

quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

hasta olduğumdan ilk 1-2 gün tutamayacağım malum ilaç kullanmak lazım.Teravih'ede gidemedik.

Geçmiş olsun hocam..

sağolun

• S.a arkadaşlar.Bende inş tam tutacağım.Şimdiden tutacakların oruçları kabul edilsin inş
  • Herkesin Ramazan'ı mübarek olsun. Bu yıl iznimi özellikle Ramazan'a denk getirdim ki rahatça, sıcaklardan etkilenmeden gündüz uyuyup gece uyanık kalarak oruç tutabileyim. Allah tüm oruç tutanların, tutamayıp ta tutanlara sevgi ve saygı duyanların ecrini zayii etmesin. Sevmesek de sevildiklerimizi, sevilmesek de sevdiklerimizi bu ayın irfan ve bereketinden hissedar eylesin. İmam duası gibi bir mesaj oldu ama olsun. Baba mesleği ne de olsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nsy77 -- 31 Temmuz 2011; 23:19:28 >
  • Abovv bugün teravih vardı.
  • Yaz hocam benide listeye...
    Oruç tutanlara Allah sabır ve güç ihsan eylesin...
  • Tamamen orucu tutmaya çalışacağım ama teravihe gitmeyeceğim.Teravih de başım dönüyor sanki bir an önce bitsede gitsem diye sayıklıyorum ve sünneti müekkede olduğu için gitmeyeceğim.
  • Teravih sünnettir, oruç farz
  • Teravih'i 8 rekat kılıp çıksak ayıp olurmu?
  • ekle beni de
  • Hayırlı ramazanlar. Güneş altında, dışarıda, sıcak mekanlarda, restoranlarda, lokantalarda ve bilimum fiziki, zor işlerde çalışıp oruç tutacak olanlara Allah sabır , güç versin.
  • Hop, yarın kursum mursum yok. Sabaha kadar oturacağım, sonra akşama kadar uyurum OH!
  • sıcaktan uyuyabilsek çok iyi olurda
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.