Şimdi Ara

RAMADA DİDİM AKBÜK YORUMLARI (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
899
Cevap
30
Favori
95.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://ramadaresortakbuk.com/tr/iletisim

Mobildeyim denizle mesafesine 900 metre diyorlar ama bilmiyorum gidince gorucez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akbük de denize sıfır konumda kiralik villalar mevcut, yüksek sezonda günlük 100 tl bu alternatifi de deneyim
  • ben oteli iki ay once aldim. voucherda denize 800 metre yaziyor. simdi bakiyorum ets tura 1250 metre yazmislar. boyle sacmalik olurmu? o zamanda sormustum kesinlikle 800 metre demislerdi. acaba ne yapmali!!!

• Arkadaslar ben oteli gidip gormustum ve yürüyüş ile 10 15 dakika da rahatlikla gidilebilir. Cok uzak degil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spedermen

ben oteli iki ay once aldim. voucherda denize 800 metre yaziyor. simdi bakiyorum ets tura 1250 metre yazmislar. boyle sacmalik olurmu? o zamanda sormustum kesinlikle 800 metre demislerdi. acaba ne yapmali!!!

Sirasiyla 800-950-1250 yazdilar. Deniz geriye doru cekilmiyorsa bizimle kafa buluyorlar

• Haritadaki yeri belli. teknokolik35 arkadaşımız yerini gidip görmüş, 10-15 dakikada yürünebilir diyor. Zaten arada sürekli shuttle olacak. 200 metre için olayı büyütmeye gerek yok bence. Eni konu 5-6 gün kalacağımız bir yer.

• quote:

Orijinalden alıntı: cfiliz

Haritadaki yeri belli. teknokolik35 arkadaşımız yerini gidip görmüş, 10-15 dakikada yürünebilir diyor. Zaten arada sürekli shuttle olacak. 200 metre için olayı büyütmeye gerek yok bence. Eni konu 5-6 gün kalacağımız bir yer.

Haklısın. 17 mayısta açılacak bakalım neler bekliyor bizi..
    Sitelerinde anlatıldıgı gibi varddır inşallah..

bu arad ithal içkiler ücretliymiş, yerliler ücretsizmiş. yerli olarak ne içeceksek artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

quote:

Haritadaki yeri belli. teknokolik35 arkadaşımız yerini gidip görmüş, 10-15 dakikada yürünebilir diyor. Zaten arada sürekli shuttle olacak. 200 metre için olayı büyütmeye gerek yok bence. Eni konu 5-6 gün kalacağımız bir yer.

bu arad ithal içkiler ücretliymiş, yerliler ücretsizmiş. yerli olarak ne içeceksek artık.

Ayran...

• quote:

Orijinalden alıntı: özgüç55

quote:

Orijinalden alıntı: awdasase

quote:

Ayran...

Sek ayran ise içerim
    Bari Yeni rakı versinler, gidipte ismi duyulmamış kalitesiz rakı vermesinler.
    Bu arada sendemi ramada kervanına katılanlardansın?
  • awdasase kullanıcısına yanıt
    Ramadayı önce düşündüm ama denizi biraz uzak diye vazgeçtim. Bu yaz Rubi platinumdayiz nasipse...

• hayırlısı olsun.
    kaç gün kaç liraya tuttun?
    ben haziranda ramada 1 hafta 2+1 çocuk 1200 lira
  • arkadaşlar haziranda didim-akbük havaları nasıl olur? çocuk var üşütmesin sonra?
    bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
    Bende 31 Mayıs 7 Haziran arası ordayım. Bu soruyu Kuşadasın'da yaşayan arkadaşıma sordum. Şuan bile çok sıcak olduğunu söyledi ve Haziran ayı tam tatil havası dedi. Temmuz ve Ağustos ayında çok sıcak olur çekilmez dedi. Ben İstanbul'dan otobüs ile gideceğim. Didim'den otele ulaşım nasıl oluyor bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AttackHan

Bende 31 Mayıs 7 Haziran arası ordayım. Bu soruyu Kuşadasın'da yaşayan arkadaşıma sordum. Şuan bile çok sıcak olduğunu söyledi ve Haziran ayı tam tatil havası dedi. Temmuz ve Ağustos ayında çok sıcak olur çekilmez dedi. Ben İstanbul'dan otobüs ile gideceğim. Didim'den otele ulaşım nasıl oluyor bilgisi olan var mı ?

Cevabınız için teşekkürler, hayırlı olsun sizede iyi tatiller :) Siz tekmi tatile gideceksiniz?
    Bende istanbuldan geleceğim otobüs ile, otel müdürüne sordugumda didim otogara indiğiniz zaman akbük otobüsleri var dedi, ona binin otelin önünde indirirler dedi sizi.
    Didim otogar ile akbük arası 15-20 dk aralığındaymış.
    Sizede teşekkürler ve iyi tatiller. Hayır tek değil eşim ve 2 çocuğumla birlikte gideceğim. Bu arada otelin facebook sayfasında yeni havuz ve kaydırakların fotoğrafları paylaşılmış. Merak edenler buradan bakabilirler.
  • quote:

Sizede teşekkürler ve iyi tatiller. Hayır tek değil eşim ve 2 çocuğumla birlikte gideceğim. Bu arada otelin facebook sayfasında yeni havuz ve kaydırakların fotoğrafları paylaşılmış. Merak edenler buradan bakabilirler.

Pamukkaleden alin otobis biletini tavsiye ederim son teknoloji ile yolculuk edersiniz.

Pamukkaleden alacağım ama daha erken tarih biraz daha yaklaşsın öyle alayım diyorum.
  • quote:

Pamukkaleden alacağım ama daha erken tarih biraz daha yaklaşsın öyle alayım diyorum.

Vallahi ben bugun aldim gidis donus 280 tl ye. Yaz sezonu acildigi icin hic belli olmaz firmalar zam yapar ve koltuklar tutulmayada baslanmis zaten. Ayrica didime istanbuldan 3-4 firma gidiyor sadece hergun sabah aksam 2 sefer, siz bilirsiniz yinede..

Resmi sitesinde İstanbul-Didim otobüs bileti, internet satış fiyatı 75 TL yazıyor siz nasıl 280 TL ye aldınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AttackHan -- 9 Mayıs 2014; 2:03:59 >
  • Merhaba 20 Temmuz civarı orda olacam acaba denizi nasıl bilgisi olan var mı??? (Soğukluk - Sıcaklık olarak ve kumlumu taşlımı gibi)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.