Şimdi Ara

Ram değiştirmem işe yarar mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşlemci:Intel Core i5-4590 cpu @ 3.30ghz(4 CPUs)
    Ram:4 GB(markası frekansı bi bilgim yok)
    Ekran Kartı:MSI GeForce GTX1050 Ti GAMING X 4GB OC GDDR5 128Bit NVidia DX12 Ekran Kartı

Sistemim yukarıda gördüğünüz gibi geçenlerde Need For Speed Payback indirdim.
    1024x768 çözünürlükte ve low ayarlarda bile çok fazla takılma ve aksama oluyor.Kasıyor yani oyun.
    GTA V'de aynı sorunlarla karşılaşıyorum acaba sorun neyle alakalı olabilir.
    Ram değiştirmem işe yarar mı?Bu arada oyunlar malesef orjinal değil onuda belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazmaz41 -- 29 Haziran 2018; 22:23:31 >

• sorunun ram yetmezliği sanırım 4gb raminin frekansını timing değerlerini falan öğren aynı marka model bulamazsan değerleri aynı olan başka bir marka al yanına tak. tabi başka bir bilir kişi daha teyit etsin ben emin değilim yanlış yönlendirmiyim.
  • Arkadaşlar bu sorunla neden karşılaştığıma dair başka bir fikri olan var mı ?Ram önerisinde bulunur musunuz eğer ram ile alakalıysa değilse neye ihtiyacım olduğunu söyler misiniz ?
  • İslemcin iyi ekran kartin iyi ramin yetersiz. İlk basta bunlara dikkat ettim.guc kaynagin kac w ? O ekran kartiyla fulde 1080p de oynama n lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rami 8gb yapın. 4gb çok sekme açınca chrome a bile yetmiyor yahu oyunun açıldığına dua edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güç kaynağım : XIGMATEK X-CALIBRE SERİSİ 500W +80 Plus herkes dediğin gibi 1080p oynarsın diyor ama kasıyor oyun.
    Ram'i 8 gb yapın demişsiniz diğer ramın marka ve modelini bilmiyorum.Ram önerebilir misiniz 4x2 de olur direk 8 de olur tavsiyelerinizi bekliyorum.

@suspect58 @nkvelioglu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.