Şimdi Ara

Rakibin hiç isabet almaması durumu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler oyuna yeni başladım, 25 saat oldu. şuanda aim imi geliştirmek için çoğunlukla death match giriyorum. konuya gelelim, biriyle 1 vs 1 yaparken adam ak47 ile hoplaya zıplaya tarıyor beni ben sabit kalıp daha iyi aim alıyorum üstelik sprey yapmak yerine 3 er li sıkıyorum adam ölcek diye beklerken ölüyorum. sonuçta adam 3 4 tane isabet ettiriyor yada hs atıyor ben ise ya 1 isabet ya 0 .öyle kalıyorum. ak 47 ile tararsın spray ini yaparsın öldürürsün beni tamam ama hoplayıp zıplarken bunu yapması garip. bu olay başıma 1 kez de gelmedi. çok sık oluyor bu. nedeni nedir ? bende mi bir sorun var sizde de oluyor mu ??

• ilk 20saniyede söylüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 31 Mart 2017; 17:45:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim şimdi kendini geliştirmek isyorsan topluluk merkezine gir ve aramaya 'arena' yaz maplere gir oyna dikkat et serverin yanında 1x1 ve ya 1vs1 yazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

ilk 20saniyede söylüyor

adam bence hile kullanıyor. ayrıca bu yeterince açık bir cevap değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nomedia

kardeşim şimdi kendini geliştirmek isyorsan topluluk merkezine gir ve aramaya 'arena' yaz maplere gir oyna dikkat et serverin yanında 1x1 ve ya 1vs1 yazsın

teşekkür ederim. deneyeceğim
  • tichrate düşüklüğünden oluyor

faceitte adamı öldürdüğümde 23-25 mermim kalıyor, mmde adamı öldürdüğümde spray sonunda 15 mermim kalıyor
  • 128 tick public serverlarda takıl bence ffa dm ler de olabilir.

valve in kendi serverları 64 tick olduğu için sıkıntı oluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.