Şimdi Ara

Raised by Wolves (HBO Max) - 3 Eylül 2020 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
3
Favori
6.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Her şey iyi güzel de robotların Tally adlı kızı takip etmemeleri komik geldi bana. Sen robotsun. Motion tracker olman gerekir.

• Bir tek ben beğenemedim galiba bunu. Bölüm içinde hiçbir şeye heyecanlanamıyorum, hiçbir şeyi merak edemiyorum. Bilim kurgunun delisi değilim ama sevdiğim yapımlar da olmuştu. Bunda dediğim gibi yaratılan dünya beni pek çekemedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son yılların en iyi dizisi olma yolunda ilerliyor, umarım bozmaz. Bu sezon kaç bölüm olacak belli mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peaky kullanıcısına yanıt
    10
  • İnternetten mi izliyor herkes ya. Bunları Stream platformları ile izleme şansımız yok mu? Blu ne işe yarıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maalesef korsan izliyorum.
  • İlk bölümü izledim, görsel kalite ve atmosfer muazzam. Dizi sektöründe son 10 yılda ki gelişme muazzam derecelere çıktı, bu da onlara örnek. Konu da şimdilik ilgi çekici duruyor, çizgiyi bozmazsa tutar bu dizi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Bir tek ben beğenemedim galiba bunu. Bölüm içinde hiçbir şeye heyecanlanamıyorum, hiçbir şeyi merak edemiyorum. Bilim kurgunun delisi değilim ama sevdiğim yapımlar da olmuştu. Bunda dediğim gibi yaratılan dünya beni pek çekemedi.
    yaratılan dünyayı daha çok göremedik ki kral ki şuana kadar gizem üzerinden gitti , biraz peşin yargı oluşmuş. ben baya beğendim gizemli olması + yeni gezegen keşfi androidler vs ilgi çekici
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Bir tek ben beğenemedim galiba bunu. Bölüm içinde hiçbir şeye heyecanlanamıyorum, hiçbir şeyi merak edemiyorum. Bilim kurgunun delisi değilim ama sevdiğim yapımlar da olmuştu. Bunda dediğim gibi yaratılan dünya beni pek çekemedi.
    +1

edit: 3 bolum izledim yorumu gizem sosu arttmış artıyor ama 2 sezon sürüp 3. sezondada yüksek bütçe düşük ve düşük reyting den iptal olacak dizi hissiyatı verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AragornNerede -- 14 Eylül 2020; 10:54:35 >

• dizi konusu garip. İnançlılar daha medeni daha teknolojik daha sakin, inançsızlar daha düşük seviye daha savaşçı ve barbarimsi ve az teknolojiye sahip. Kahvehane teorisi uydurayim dizide vatikanin parmağı var.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt
    Mantıksız değil aslında. Dindar hala sermayeyi kontrol edenler. Ateistler ise entelektüel seviyesinde. Özellikle de kriz anlarında insanların bilime, demokrasiye, özgürlüğe sırt çevireceklerini de unutmamak lazım.

• bilime dayalı düşüncenin teknolojik olarak daha gelişmiş olması gerekmez mi? Para kaynağına sahipte olsalar teknolojik ilerlemeye bakışları farklı olması gerekirdi. Ama dizide inançlılari daha teknolojik göstermişler.

• trakyAli-1986 kullanıcısına yanıt

Normalde evet ama teknoloji liderlerinin ahlaki duruşları idealistler kadar net değil. Parayı basana hizmet veriyorlar. Belki o robotları icat eden inançsızdır ama parayı dindar bastığı için onlara hizmet edebiliyor olabilirler. Facebook'u düşünelim. Trump'a seçimlerde yardım ettiği bal gibi ortaya çıktı Cambrige Analytica olaylarında. Zuckerberg gibi altında binlerce mühendis çalıştıran biri nasıl olur da kadın düşmanı, ırkçı, cahil birine yardım edebilir ki? Para basınca yapıyorlar demek ki.

Dindarlar sermayeyi nasıl kontrol ediyor diye bakarsak da her şey ne yazık ki inovasyon merkezli değil. Devletlerin ciddi regülasyon hakları var.

• scientia kullanıcısına yanıt

Cevabımı yazdıktan yarım saat sonra yazdıklarınız aklıma geldi. Daha dizinin başı ilerideki bölümler de inançsızlarin teknolojisini kullanıyor yada onların bilim insanlarını kullanıyor olabildikleri gösterilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trakyAli-1986 -- 14 Eylül 2020; 20:12:30 >
  • Arkadaşlar altyazılarını bulamıyorum. Yardımcı olurmusunuz ?

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Hocam bu site kapatıldımı acaba ? Vpn ile gireceğim.

• Vpnsiz giriyorum ben DNS kaynaklı olabilir belki. Buraya girmiyorsa planetdp bakın orada da var aynısı.

Edit : Gerçi mobil veriden denedim 2sine de girmiyormus harbi, türknet + cloudflare DNS ile sorun yaşamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 14 Eylül 2020; 20:58:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Aynı, ekşide mahkeme kararıyla yasaklandı filan yazmışlardı. 2 siteyede girmiyor bende. VPN ile giriyorum
  • Altyazı için opensubtitle veya Planetdp

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.