Şimdi Ara

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] (86. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.841
Cevap
9
Favori
159.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Kulaklığı takınca yağmurla gelen gecenin ıssızlığında ışığın hüzmeleriyle aydınlanan raylarda dizelin sesi bir başka.

Evet üstadım , işte bu...Railworks tren sürüşlerinde keyif böyle olur..Tabi ki keyif almasını bilenler için bu doyumsuz bir keyif olur..Almasını bilmeyenler Railworks ' un yakınından dahi geçmesinler...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakiki Michael Wittmann

bu oyunu çok büyüttüğünüzü düşünüyorum.. bir müddet sonra bu oyun sıkacaktır.

neden?

Sizi oyuna bağlayan fazla bir şey yok.

Yanlış biliyorsam düzeltin.

BU oyunda

-yolcu ya da yük taşıyıp para kazanma yok

- ikinci el tren alıp işletip para kazanıp yeni tren alma yok

-şuradan şu yükü şuraya şu sürede getir götür yok.

bunlar olmadan bu oyun kısa sürede sıkacaktır.

aynı hatayı FSX de yaptı..

Müthiş grafikler uçaklar falan...ancak yolcu taşı para kazan yok.

yanılıyorsam düzeltin..

TRAİN FEFER ADLI BİR TREN SİMULATOR VAR...!
    Bu simulatörde bir sermaye veriliyor..Bu para ile tren sürüşlerinden para kazanılıyor..Hatta çok iyi işler yapıldığında büyük bir demiryolu imparatorluğuna kadar giden bir imkan var..

TAVSİYE EDERİM , BU TAM SİZE GÖRE OLAN BİR TREN SİMULATOR OYUNUDUR.
    TRAİN FEVER SİMULATOR oldukça gelişmiş grafikleri var...Bu simulatorden bazı kareler veriyorum..Belki ilginizi çekerse bunu tercih edersiniz...Buna benzer olan ve para kaznılarak çok çeşitli trenler alınan başka simulator oyunları da var..İnternetten araştırın.

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

• quote:

neden?

BU oyunda

yanılıyorsam düzeltin..

Senin istediğin tycoon serisi onda da simülasyon yok

• quote:

neden?

BU oyunda

yanılıyorsam düzeltin..

BU OYUNU ÇOK BÜYÜTTÜĞÜNÜZ İFADESİ ÇOK YANLIŞ ARKADAŞIM...

Hiç kimsenin bu oyunu büyüttüğü filan yok..Ama yazdığın şeylerde haklı tarafın var gibi , fakat tespit yanlış...!
    HAULİN Tır Similasyon oyununu iyi bilirim..Bu tır oyununda serbest sürüş yapıldığı gibi aynı zamanda görevli oyunlarda yapılır ve para kazanılır..Örneğin kullanılan tır için benzin almak mecburiyeti vardır..Benzin almak için ise para gerekir ve yük taşıma işi yaparak para kazanılır..Ayrıca trafik Polisi devamlı sizi takip eder ve en küçük trafik ihlalinde ceza keser ve para ver demez kasanızdan otomatik olarak cezayı alır..Tır da arıza olabilir veya kaza yaparak hasara sebep olunabilir bu durum yine para gereklidir ve servise götürmeniz gerekir..Servis sizden yine tamirin boyutuna göre ücret alır..Çalışıp para kazanmanız şarttır aksi takdirde parasız kalındığında oyunun özelliği gereğince hiç bir sürüş yaptırmaz..Serbest sürüş yapılsa dahi para gereklidir..Yeni bir tır almak istendiğinde yeterli para kazanılamazsa tır satın alınamaz..Bu oyunda bir simulatör oyunudur ve burada amaç tır ile yük taşımacılığı yaparak para kazanmaktır.

Şimdi gelelim tren simulatör durumuna..Bu durumun aynısı RAİLWORKS TRAİN SİMİLATÖR de yapılır mı..Diyelim ki yapıldı..Amaç sadece yük ve yolcu taşımak ile para kazanmak olacaktır..Para kazandıkça yeni lokomotifler ve vagonlar satın alınabilir..Böyle bir özelliğin tren simulatör oyununda olması belki olabilir.

Railworks da böyle bir durum yok..Ama " Şuradan şu yükü al veya yolcuları al götür getir yok " tespiti yine çok yanlış..Railworks da görevler var..Serbest sürüşler var..Standart Görevli Sürüşler var..Kariyer sürüşler var..Bunların hepsinde yük treni ise yükü şuradan al , şuraya götür görevi var..Yolcu treni olursa şu istasyondan şu istasyona kadar olan tüm istasyon duraklarında durup yolcuları indir bindir görevi var...Sanırım bundan haberin hiç yok..Eğer bu oyunu tam anlamı ile oynamadıysan ve hatta PC ' ne kurup nasıl bir şeydir diye bakmadıysan elbette haberin olmaz, bilgin de olmaz..Eğer bu görevli oyunların varlığından haberin yok ise niye böyle bir haksız eleştiri yaptın...!

Şimdi gelelim asıl konuya...Eğer Bu tren simulatör oyununu daha çekici hale getirmek nasıl olur sorusu sorulursa benim cevabım şöyle olacaktır..;

Bu simulator de üç tür sürüş çeşidi var demiştim..1 - Free Roam ( Serbest Sürüşler )....2 - Standard ( Görevli Sürüşler )....3 - Kariyer ( Görevli - Kariyer sürüşler )...Kariyer sürüşlerde listede bir altta olan sürüşün açılması için birinci Kariyer görevli sürüşün başarı ile tamamlanması gereklidir..Çünkü bir altında ki sürüş kilitlidir..Bu kilidin açılması için birinci sürüşü başarı ile tamamlamak şattır..Tüm kariyer sürüşleri başarı ile tamamlandığında ödül verildiği bilgisi verilmiştir..Ama bu kariyer sürüşleri tercih etmediğim için ödülün ne olduğu hususunda bilgim yok.

Eğer bunların yanında başka bir sürüş tercihi eklemesi yapılacak olursa , para kazanma ile ilgili bir sürüş tercihi yapılması çok daha isabetli olur..Ama bu para kazanma biçimli olması Demiryolu İşletmeciliğine aykırı bir durumdur...Ve hiç de gerçekçi olmaz...Ancak nası olur...?

RAILWORKS TRAIN SIMULATOR ' de çok önemli özellikler var...Örneğin bir tır sımulator oyunu için çeşitli MOD ' lar yapılır..Bu modlar örneğin Haulin Tır Sımulator de "Belgelerim " klasörü içinde çalışan " 18 Wos Haulin " klasöründe bulunur..Bu klasörün " Mod " klasörünü istenilen mod türü dosyaları konulduğunda Mod çalışmaya başlar..Ve bu mod klasörüne ikinci bir mod çeşidi konulamaz..Konulursa ne olur, olan şu olur hiç bir mod çalışmaz..İkisi de durur..Ancak bir mod dosyalarının konulması şarttır...RAİLWORKS TRAİN SİMULATOR de de bir MOD klasörü var...Bu klasörün adı " CONTENT " klasörüdür..Bu klasör içinde , Free Roam olan serbest sürüşlü oyun Modları , Standard sürüşlü oyun modları , Carrer Sürüşlü oytun modları bulunur..Ve Railworks da yüklü olan tüm modlar bu klasör içinden çalışırlar..Bu klasör içinde çok çeşitli Modlar bulunur..Ve hiçbiri birbiri ile çakışmaz ve her biri bağımsız olarak işler..Buraya kaç adet oyun Modu kunulabilir sorusu sorulacak olursa cevabım " Bunun bir sınırlaması yoktur " olur..İsterseniz 100 mod yükleyin , isterseniz 500 mod yükleyin..Pc ' nin hard disk kapasitesine göre istenildiği kadar yüklenebilir..MOD lar hatalı olmadığı sürece hiç sorun olmadan hepsi de çalışır.

Görevli bir oyun hazırlamak isteniyorsa bu iş , bu işin uzmanları tarafından Railworks editöründe hazırlanır..Ve ayrıca para kazançlı bir sürüş hazırlanmak istenirse yine bu işi iyi bilen Railworks Editör uzmanlarınca hazırlanması mümkündür...Böyle yani para kazanmak ile ilgili sürüşlerin yapılması için Railworks ana çekirdek yapısı dosyalarına , para kazanılması ile ilgili olan bazı ek dosyaların hazırlanıp konulması gerekecektir..Bu yapılabilir..Zaten Railworks her zaman daha ileriye doğru giden çeşitli yeni extra uygulamaları ilave ediyorlar..Böyle bir ilavenin yapılması hiç de zor değildir..Bu dosya yapısı yapıldığında Editöründe para kazanmak ile alakalı olan çok çeşitli sürüşlü modlar yapılması mümkün olur...Kısacası para kazanma modu yine Railworks içersinde hazırlanmak suretiyle yapılabilir..Bunun başka bir yolu yoktur tek yol budur.

Dedim ya bu bir çok kişi için iyi bir alternatif olabilir ama ben olsam daha farklı yapardım..!
    Şu hali ile editörde farklı sürüşler için mod hazırlamak mümkündür..Bu işi için gerekli olan uygulama zaten var..1- Standard Scenario Merker.... 2 - Career Scenario Marker.... 3 - Timetable Scenario Marker butonu ile işe başlanır..

BU GÖREV PARA KAZANMAK DEĞİLDİR..BU GÖREV " MESLEKİ GÖREV YÜKSELTME " GÖREVİDİR..İNGİLİZCE OLARAK BEN BUNA ŞÖYLE BİR İSİM VERİYORUM... " PROFESSIONAL UPGRADE TASK "....

Bu oyun modunu projelendirelim...; STANDARD SCENARİO MERKER uygulaması ile işe başlıyoruz..ÇOK KÖTÜ VE ESKİ BİR MODEL BİR LOKOMOTİF VERİLİYOR...BU LOKOMOTİFİN MAKİNİSTİ SİZSİNİZ..GÖREV OLARAK YÜK VEYA YOLCU TAŞIYAN PASLI VAGONLARI OLAN BİR TREN KULLANIYORSUNUZ..YENİ PIRIL , PIRIL BİR TRENE GEÇMEYİRSUNUZ....BAŞKA TRENLERİ SÜREN MAKİNTLERDE VAR..ONLARI TRENLERİ PIRIL , PIRIL YANİ YENİ...İSTASYONLAR YENİ OLAN BOŞ TRENLERDE VAR...AMA BEN ÖYLE BİR ŞEY YAPIYORUM Kİ BU YENİ TRENLERE GEÇMENİZ MÜMKÜN OLMUYOR..TREN ÜZERİNE TIKLASANIZ BİLE TRENİ ELE ALAMAZSINIZ...OYUN MODU VE GÖREV GEREĞİNCE PASLI VE KÖTÜ TRENİ KULLANMAK VE GÖREVLERİ YERİNE GETİRMEK ZORUNDASINIZ...İŞİNİZİ İYİ YAPTIĞINIZDA ( TABİ BU GÖREVLER O KADAR SANILDIĞI GİBİ KOLAY OLMAYACAK ) BİR ÜST KADEMEYE YANİ MESLEKİ YÜKSELTME ÜNVANINI HAK EDİYORSUNUZ..SİZE BİRAZ DAHA İYİ BİR TREN VERİLİYOR...İŞİNİZİ İYİ YAPTIĞINIZDA DAHA DA YENİ VE MÜKEMMEL OLAN TRENLERE ATLAMA YAPIYORSUNUZ..YAPAMADINIZ MI İŞİNİZİ...O ZAMAN YENİ BİR TRENE , DAHA İYİ TRENLERE GEÇMENİZ MÜMKÜN OLAMAZ..İŞTE BU PROJE YAPILIR VE GELİŞTİRİLİR..BUNUN GİBİ BİR ÇOK SÜRÜŞ MODLARI HAZIRLANABİLİR..BU İŞİN OLURU BUDUR.

BU KONUDA RAİLWORKS EDİTÖRDE ARAŞTIRMALAR YAPMAKTAYIM..BU TÜRDE OLAN GÖREVLİ OYUN MODU HAZIRLAMAK İÇİN GİRİŞİMLERİM OLACAK...BAŞARILI OLUR MUYUM BİLEMEM AMA , EN AZINDAN DENERİM.

RAİLWORKS YORUMCUSU ve EDİTÖRÜ
    Ressam Sami Samioğlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Railworks 2 Yorum -- 16 Eylül 2015; 2:48:47 >

• vaovv.. bu kadar uzun bir cevap beklemiyordum. makale yazmışsınız resmen:)

benim demek istediğimi anladığınıza sevindim...

son paragraftaki projeniz gerçekleşirse oyunun oynanabilirliliği artar.

bu arada FSX severler için para kazanmalı mod varmış
  • quote:

vaovv.. bu kadar uzun bir cevap beklemiyordum. makale yazmışsınız resmen:)

benim demek istediğimi anladığınıza sevindim...

son paragraftaki projeniz gerçekleşirse oyunun oynanabilirliliği artar.

bu arada FSX severler için para kazanmalı mod varmış

EVET , YAZILARIM UZUN OLUR...İSTER BUNUN ADI MAKALE OLSUN , İSTER UZUN BİR ANLATIM YAZISI OLSUN FARK ETMEZ..UZUN YAZMAKTAN HİÇ ZORLANMAM , BENİM İÇİN SORUN OLMAZ AMA HER NEDENSE UZUN YAZDIĞIM HUSUSUNDA HEP ELEŞTİRİ YAPILMIŞTIR.

ŞİMDİ UZUN OLMAYAN BİR ŞEY YAZAYIM...:

RAİLWORKS ' DA " CAREER " MODU VAR..BURADAN ÇEŞİTLİ SÜRÜŞLER YAPILIR..LİSTEDE OLAN SÜRÜŞLERİN HEPSİNDE GÖREV VERİLMİŞTİR..SÜRÜŞ SEÇENEKLERİNİN EN BAŞINDA OLAN SÜRÜŞ SEÇENEĞİ İLE BU MODA BAŞLANIR..SÜRÜŞ MODUNA GİRİLDİĞİNDE EKRANIN ORTASINA BİR İLET YAZISI GELİR VE BU YAZIDA İLK YAPILACAK OLAN GÖREV YAZILDIR..ZAMANLAMASI YAPILMIŞ OLAN GÖREVLER ZAMANINDA YAPILMAZSA VE HATALI İŞLER YAPILIRSA BU SÜRÜŞÜ RAİLWORKS PROGRAMI DERHAL DURDURUR... " GAME OVER....!!!! " OLMADI YENİDEN BAŞLAYIN..BU MODDA OLAN TÜM SÜRÜŞ GÖREVLERİNİN BAŞARI İLE YAPILMASI ŞARTTIR..YAPILMAZSA LİSTEDE OLAN DİĞER SÜRÜLERE BAŞLANAMAZ..BUNUN ADI " CAREER " MODUDUR.

BU BİLE FENA SAYILMAZ..AMAÇ VAR ...AMAÇSIZ SÜRÜŞ DEĞİLDİR.

CAREER MODUNUN MENÜSÜNÜN RESMİNİ VERİYORUM..BEN BURADA TÜM ORJİNAL " CAREER " SÜRÜŞLERİNİ KALDIRDIM VE KENDİME ÖZEL CAREER SÜRÜŞLERİ HAZIRLADIM.

Ressam Sami Samioğlu
     Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• RAİLWORKS TS 2014 CAREER MODE....GİRİŞ

Menüden " CAREER " Butonuna basılır...Career Mode sürüş listesi sayfası gelir..Buradan ilk sırada olan sürüş tercihi düğmesine yani " GO " düğmesine basılır..Sürüş ekrana geldiğinde ilk olarak sürüş ile ilgili bir yazı gelir..Bu görev yapılmasının açıklamasıdır..Ama Türkçe olmadığı için burada yazılanların ingilizce olması sebebi ile anlaşılması zordur..Türkçeye çevrilmesi gerekir..Tabi ki İngilizce bilenler için bir zorluk olmaz.

Burada , career moduna giriş yaptım sürüş startını verdim..Sürüş ekrana geldiğinde yapılması istenilen görevle ilgili yazı geldi..Bu yazı kapat düğmesine bastım ve sürüşe başladım...Eğer sürüş ile ilgili görevlerin yerine getirilmesini doğru yapmazsam Railworks bu sürüşten çıkartır...Olmadı yeniden başla der.

Ressam Sami Samioğlu

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

• RAİLWORKS 5 TRAİN SİMULATOR 2014 " CAREER VE STANDARD MODE " UYGULAMASI..... " GAME OVER " UYGULAMASI NASIL YAPILIR...?

Boş bir rota editörü oluşturdum ve buraya basit bir hat döşedim...CEREER MODU ile işe başladım..Bu hat üzerinde bir birine yakın iki basit bir istasyon kurdum..Yolcu indirme ve bindirme platformu üzerinde gerekli işlemleri yaptım..Bu hat üzerine Bir yolcu treni yerleştirdim..Bu trene iki görev verdim...Birinci istasyon hattına gir yolcuları indir - birdir...İkinci istasyon hattına gir buradan da yolcuları al ve indir görevini verdim..!

SAVE butonu ile kayıt edip sürüş için trene yol verdim...Ve ilk istasyon hattını " Pas " geçtim..Ekranın sağ üst köşesinde bir uyarı yazıları geldi..." Filanca adlı istasyon Game Over "....Yola devam ettim..İkinci yolcu istasyonu hattına da giriş yapmadım ve bu istasyonu da " Pas " geçtim.. Yine ekranın sağ üst köşesinde uyarı yazıları geldi ve saat saniyeleri 50 den sıfıra doğru indi ve ekranın ortasına beyaz zeminli büyükçe bir uyarı yazısı geldi ve sürüş durdu... " GAME OVER ERROR.." Altında " OK " butonu var...Bu butona da basmadım ve bassam bile durum değişmeyecekti , beni bu sürüşten derhal çıkardı.

GAME OVER UYGULAMASINI BAŞARI İLE YAPTIM.

Ressam Sami Samioğlu

• auran trainz simulator 2004 ve 2006 on numara bu railworks gerçekten boş beleş

• GAME OVER uygulaması ile CAREER MOD ile hazırlanan sürüşlerde görevlerin en az iki yerine getirilmediğinde derhal oyundan çıkartan düzenleme yapmak imkanı vardır..Bu uygulama RAİLWORKS EDİTÖRÜNDE HAZIRLANIR..Ve çok çeşitli türde Senaryo sürüşleri hazırlanır..Ayrıca her sürüşten " PUANLAMA " uygulaması yapılması işlemi de var..Bu puanlama yerine " Para " kazanma durumuna çevrilmesi mümkün olsaydı sürüşlerden para kazanma durumu söz konusu olurdu..Ama puanlamanın da olması CAREER görevi olarak bir üst trenlerde makinistliğe atanması için yeterlidir...Ama henüz bu puanlama uygulamasını bulamadım..Fakat var olduğunu biliyorum...Araştırıyorum.

RAİLWORKS YORUMCUSU ve YORUMCUSU
    Ressam Sami Samioğlu

• quote:

Orijinalden alıntı: LordJesus

auran trainz simulator 2004 ve 2006 on numara bu railworks gerçekten boş beleş

Sen kimsin...Önceden burada Trainz hastası olan ve RAİLWORKS kullanıcılarına Trainz zorlaması yapan biri vardı..Nick adını değiştirip karşıma yeniden mi çıktın...?

GİT BAŞIMDAN...TRAİNZ FORUMLARINDA AT KOŞTUR.

• TRAIN SIMULATOR 2016

• bozcaadalı , yanılmıyorsam TS 2016 ile ilgili bir video vermişti..Acaba bu video neden kaldırıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Railworks 2 Yorum

bozcaadalı , yanılmıyorsam TS 2016 ile ilgili bir video vermişti..Acaba bu video neden kaldırıldı.

Video kaldırılmadı forumda olan arıza son 2 günlük konu ve mesajları sildi. Forumun veritabanında(database) sorun çıkınca geri dönüş sağlanamadı.

• TRAIN SIMULATOR 2016
  • RAİLWORKS TRAİN SİMULATOR 2016........

Train Simulator 2015 ' i beğenmemiştim..Bazı anormal sıkıntıları vardı...Train Simulator 2016 ' nın dosyalarını inceledim ve bazı özelliklerin olduğu kanaatine vardım..İyi gibi görünüyordu..Ve bende Train Simulator 2016 ' yı Torrent Sitesinden full olarak indirdim ve kurulumunu yaptım..

Çok buyük boyutlarda Assets veri klasörleri var..Şimdi,ye kadar hiç bir RW sürümünde bu denli büyük boyutlu Assets veri klasörü olmamıştı..Bu durumdan anlaşılıyor ki Assets Lokomotif ve Vagon DLC ' lerine kıyaslama yaparsak Assets Obje DLC lerinin boyutu çok daha fazla olduğu görülüyor..Bu durumdan anlaşılıyor ki , oldukça kaliteli ve geniş Editör ve Rota malzemeleri mevcut..Sanırım bu özelliği ile TS 2016 Baş köşede yerini alacak gibi görünüyor..Eğer umulmadık sorunlar sonradan oluşmaz ise bu sürümü her RW kullanıcısına tavsiye ederim..Özellikle " UP Türbine Dizel Lokomotif " adeta bir canavar misali çalışıyor ve sürüşü de bence çok iyi...Editörde basit bir sürüş rayı döşedim ve UP Türbine Dizelin deneme sürüşünü yaptım..

Ressam Sami Samioğlu

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]
     Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Railworks 2 Yorum -- 22 Eylül 2015; 1:46:34 >

• TRAİN SİMULATOR 2016 ÖZELİKLERİ...

Railworks sürümleri arasında şimdiye kadar en az sorunlu sürüm " RAİLWORKS 2 " oldu..TS 2012 de sorunlar vardı..TS 2013 ise başlı başına sorunlu bir sürümdü...TS 2015 hiç mi hiç beğenmediğim bir sürümdür..Ana ve alt menü işlemlerinin karışıklığı ve setting ayarlar menülerinini hiç beğenmemiştim..Ayrıca TS 2015 de bazı ciddi sorunlar vardı..Bu neden ile bir kez bilgisayarıma kurdum beğenmediğim için kaldırdım..Ana ve alt menü değişimini TS 2014 yaptım..Menü içeriğini TS 2014 özelliğine çevirmeyi başardım ama genel olarak TS 2015 de özellikle lokomotif eklentilerinde sorunlarla karşılaştım..Ve sonuçta TS 2015 den vaz geçtim TS 2014 de devam ettim.. 2014 bazı sorunları olsa da menü içeriğinin güzel ve iyi olması ve diğer uygulamalarının çok fazla büyük sorunlar çıkarmaması sebebi ile TS 2014 ' ü tercih ettim.

Şimdi ise karşıma yepyeni bir sürüm çıktı...TRAİN SİMULATOR 2016...!

Ana ve alt menü özellikleri bir alt sürümü olan TS 2015 gibi olmasına rağmen akıcı bir sürüş ve uygulamalardaki gelişmiş özellikleri gördüm ve hiç bir sorunla karşılaşmadım..TS 2014 de olan tüm verileri TS 2015 ' e taşıyıp duruma bakmıştım..Çok ciddi veri yükleme sorunları ile karşılaşmıştım..Yine TS 2014 de olan aynı verileri TS 2016 ' ya aktardım..Duruma baktım..Hiç bir sorunla karşılaşmadım..Bu çok iyi bir etkiydi..Yani TS 2016 TS 2014 ve TS 2015 için yapılmış DLC yüklemelerine uyum sağlıyor..Şimdilik durum böyle sonradan hata verir mi bilemem ama verseydi baştan verirdi..Ayrıca önceki tüm sürümlerden bir dvd ye aktardığım rotalarının bazılarını TS 2016 Conten Rota klasörüne kopyaladım..Rotalar da dahi hiç bir sorunla karşılaşmadım...Ayrıca grafik önceki sürümlere göre çok daha canlı ve pırıl, pırıl..

EVET... BENİM İÇİN BUNDAN SONRA , TRAİN SİMULATOR 2016 VAR....!

Not..: Ayrıca ileri bir tarihte " UNREAL ENGİNE " verilerinin de TS 2016 da çalışır duruma gelmesi iyi bir gelişme olacağı kanaatindeyim..Unreal modelleme verilerini incelemiştim..Hatta TS 2014 de çalıştırmak için bazı denemeler yaptım ama tabiki bunda başarılı olmak ve bu verileri TS ye uyumlu hale getirmek hiç kolay bir iş değil..Eğer Unreal model ve obje verileri TS 2016 da çalışırsa bence çok daha gerçekçi manzaralardan oluşan süper rotalar hazırlanacaktır.

Ressam Sami Samioğlu

• Sayın Sami Samioğlu ;
    Railworks'a verdiğiniz bu emekler gerçekten boşadır
    çünkü auran gibi bir trainz simulator varken ?
  • TS2014 Orjinal dvd var ama açılış ekranında böyle kalıyor neden ?
  • auran trainz simulator 2004-2006 yılı olmasına rağmen şu railworks serilerinden bin kat daha iyidir yaşasın auran
    trainz railroad simulator

• 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.