Şimdi Ara

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.842
Cevap
9
Favori
159.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

Train Simulator 2014 size hız, çarpıcı grafikler, çeşitli trenler, gerçek dünyadan yollar ve zorlu görevler gibi trenler hakkında sevdiğiniz her şeyi sunar.
    Trenleri sürmenin keyfi yanında, yeni yollar oluşturarak ya da sadece manzarayı izleyerek, TS2014 yolculuğunuz başlar.

TS2014 eğlenmeniz için üç çarpıcı yol içerir. Süper-modern Londra-Faversham Yüksek Hızlı tren hattı deneyimini, çarpıcı Londra St. Pancras İstasyonunu içeren ve zarif Güneydoğu 390 Sınıfını;
    alternatif olarak, dağlık bölge Donner Pass üzerinde ağır bir yük treninin başına geçin ya da Hamburg'dan Hannover'e uzanan güzel Alman kırsal kesiminde modern bir ICE-2'nin.

Sür: Bir tren sürücüsü olarak eğlenceli ve ödüllendirici kariyer atıl.
    Keşfet: Dünyada ikon olmuş hatlarda geniş bir yelpazedeki tren çeşitlerini sürün.
    Yarat: Fantastik yolları kolayca oluşturun ve paylaşın, diğer oyuncular tarafından oluşturulan indirin.
    Topla: Bir dizi ek yollar ve trenlerle rüya koleksiyonunuzu oluşturun.

Anahtar Özellikler

- İçlerinde Güneydoğu Sınıf 395, Güney Pasifik Dash 9 ve DB ICE 2'de dahil olmak üzere 16 şaşırtıcı hassaslıktaki gerçekçi sesler, kontroller ve fiziğe sahip lokomotif.
    - İçlerinde Londra-Faversham Yüksek Hızlı, Donner Pass ve Hamburg-Hannover dahil olmak üzere 3 fantastik gerçek dünya yolu.
    - ÖZEL Steam sürümü ekstra yedi mil 'Sheerness Şubesi' Kent hattı (Londra-Faversham Yüksek Hızlı) ve iki ekstra locos (Sınıf 466 ve SD70M) içerir.
    - Xbox 360 kontrolcüsü, klavye veya fare ile sürülebilir.
    - Steam Workshop desteği.
    - Gelişmiş grafikler ve performans.
    - Sürüşünüzü puanlayan yeni kariyer sistemi, achievement kazanma ve dünya çapında listelere girme.
    - Hızlı Sürüş menü sistemi: istediğinizle, istediğiniz yerde sürün.
    - Oyun içinden Engine Driver topluluğuna erişim.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows® XP / Vista / 7 / 8
    İşlemci: 2.8 GHz Core 2 Duo (3.2 GHz Core 2 Duo tavsiye edilen), AMD Athlon MP (çoklu işlemci)
    RAM: 2 GB RAM
    Ekran Kartı: 512 MB Pixel Shader 3.0 ile (sadece AGP PCIe)
    DirectX®: 9.0c
    Kapasite: 6 GB
    Ses:Direct X 9.0c uyumlu

İmza:

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

Railworks 5 Train Simulator 2014
    Ana Konu

[image]https://store.donanimhaber.com/1a/91/03/1a9103a9a923e1bfb23920f99f9f9eea.png[/image] 
    [b][color=#3300FF]Railworks 5 Train Simulator 2014
    Ana Konu[/color][/b]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Railworks 2'ye sahip olanlar ücretsiz olarak güncelleme alıyorlar.

Tabi ki parasını verip aldıysanız...
  • Arkadaşlar Ben Mamundadan indirdim fakat Starta Bastığımda Oyuna giriyor siyah ekrandan sonra hemen geri atıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soloman_963

Arkadaşlar Ben Mamundadan indirdim fakat Starta Bastığımda Oyuna giriyor siyah ekrandan sonra hemen geri atıyor ?

Küreklerken steam_api.dll dosyasını oyunun klasörüne kopyalamayın..
  • Arkadaşlar oyuna girince "Railworksproc2.exe" hatası veriyor ve oyundan atıyor. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abdurrahman HacıKerimoglu

quote:

Orijinalden alıntı: soloman_963

Arkadaşlar Ben Mamundadan indirdim fakat Starta Bastığımda Oyuna giriyor siyah ekrandan sonra hemen geri atıyor ?

Küreklerken steam_api.dll dosyasını oyunun klasörüne kopyalamayın..

Teşekkürler Kardeş Sorun Düzeldi :)
  • Oyunu kurdum fakat çalışmıyor... tıklıyorum, bekliyor hiç birşey olmuyor

Acaba yükleme bitince açılan direct x , pysxy leri falan mı kurmak gerek ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan Doğan

Arkadaşlar oyuna girince "Railworksproc2.exe" hatası veriyor ve oyundan atıyor. Sizce bu sorunu nasıl çözebilirim?

Bu Seferde Hiç Açılmıyor exe Hatası Veriyor...
  • Hatayı çözdüm .NET 4.0 'dan kaynaklı bişeymiş hallettim...

Bua arada oyun çok güzel olmuş . grafiklerde hoşuma gitti , gölgelendirmeler falan gayet hoş...
  • Beyler Bende Çözdüm Sorunu...
    Ama Hitachi Adlı Treni Bulamadım Siz Buldunuz mu ?
  • Oyunu kurdum kürekledim yanlız oyun açılmıyor.Bir hatayla karşılaşıp durduruldu diyor .Çözen arkadaşlar yardımcı olurmu acaba;?
  • nasıl arkadaşlar oyun güzel mi indirmeye değer mi?
  • şu an kuruyorum bakalım, notumu yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: İDEALİST_60

Beyler Bende Çözdüm Sorunu...

Bulursan banada söyle hocam tren ismini yada rotasını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winters

quote:

Trenin bulunduğu rota: "Test-Trak"
    Treni kullanmak için öncelikle oyunu açmış olduğumuz ana menüden " Drive By Train"; karşımıza çıkan pencerede sol üst kısımdan ise "Electric" seçeneğini tıklıyoruz. O kısımda "Super Express Concept" yazan yazıyı tıklayıp "start" diyoruz.

İyi Oyunlar!
  • quote:

quote:

quote:

Treni kullanmak için öncelikle oyunu açmış olduğumuz ana menüden " Drive By Train"; karşımıza çıkan pencerede sol üst kısımdan ise "Electric" seçeneğini tıklıyoruz. O kısımda "Super Express Concept" yazan yazıyı tıklayıp "start" diyoruz.

İyi Oyunlar!

Ağzına Sağlık Hocam.

• quote:

quote:

quote:

İyi Oyunlar!

Sağol hocam.

• bu steam dosyasını nereye atıyoz
  • RAİLWORKS 3 YORUMLARI...

Railworks 3' e yeni ilave edilen "HİTACHİ TRENİ " Test-Trak bölümünde var...Niye diğer rotalarda yok...Onuda siz kuracaksınız....Oxford-Paddington Rotasına kurdum ve bu treni çalıştırdım...Fakat bu Railworks 2' de olan mevcut " Oxford-Paddington Ratasında değil...Çünkü bu tren elektrik hattında çalıştığı için bu rotada elektrik hattı rotanın yarısına kadar yapılmış...Peki bu rota nerede...Daha önce bu yeni " Oxford-Paddington rota Linkini vemiştim...Oradan indirip kurun.. Tam adı " Oxford-Paddington Electirified " dir..Aynı zamanda " Hagen to Siegen ve Segerbahn " Bölge rotalarınada bu tren kurulur..Diğer rotalarda elektrik hattı yok sanırım..Test-Trak hattı bir Tren sürüş eğitim rotasıdır..Diğer rotalara kuramayanlar buradaki rota ile yetinsinler demekten başka bir şey diyemem...

Sami Samioğlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Railworks 2 Yorum -- 1 Ekim 2011; 23:22:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Railworks 2 Yorum

RAİLWORKS 3 YORUMLARI...

Railworks 3' e yeni ilave edilen "HİTACHİ TRENİ " Test-Trak bölümünde var...Niye diğer rotalarda yok...Onuda siz kuracaksınız....Oxford-Paddington Rotasına kurdum ve bu treni çalıştırdım...Fakat bu Railworks 2' de olan mevcut " Oxford-Paddington Ratasında değil...Çünkü bu tren elektrik hattında çalıştığı için bu rotada elektrik hattı rotanın yarısına kadar yapılmış...Peki bu rota nerede...Daha önce bu yeni " Oxford-Paddington rota Linkini vemiştim...Oradan indirip kurun.. Tam adı " Oxford-Paddington Electirified " dir..Aynı zamanda " Hagen to Siegen ve Segerbahn " Bölge rotalarınada bu tren kurulur..Diğer rotalarda elektrik hattı yok sanırım..Test-Trak hattı bir Tren sürüş eğitim rotasıdır..Diğer rotalara kuramayanlar buradaki rota ile yetinsinler demekten başka bir şey diyemem...

Sami Samioğlu

Yüreğine Sağlık Hocam.
    Peki Kurulum Hakkında Resimli Anlatım Yapabilirmisin.
    Birde Bahsettiğin Rotanın Linkini Bu Konu Altında Açabilirmisin.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.