Şimdi Ara

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.841
Cevap
9
Favori
159.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Edindiğim ilk bilgilere göre , UNREAL GRAFİK MOTORU gelmesi planlanan TS 2016 ike artık düşük pc 2 lerini bir kenara atın....TS 2016 ' yı kaldırmaz...En güçlü bilgisayar sahibi olmak gerekiyor...Bu kaçınılmaz bir durumdur...Tabi ki adamlar , yani RAİLWORKS TS Yapımcıları yeni en güçlü grafikli olması için çabalıyorlar..Adamlar elbette parayı ilk önce düşünüyorlar..En iyi oyun verelim , gelsin paralar çuvallara dolduralım mantığı ve kararı ile iş yapıyorlar..Senin PC ' en TS 2016 kaldırmış , kaldırmamış onların umurunda mı..TS 2016 ' yı PC ' en kaldırmıyorsa git yenisi ve en güçlüsü olanını al , der...Yok kardeşim , senin cebin para ile dolacak diye , şu sıralar en güçlü bilgisayarı alamam ve de UNREAL GRAFİK MOTORLU RAİKWORKS TS 2016 ' da senin olsun , sen oyna.! Bende ki şu an PC ile RAİLWORKS TS 2014 ' ü kullanırım ve ayrıca TS 2014 menü ve editör uygulamaları açısından gerektiği kadar üstün ve güzel , ben RAİLWORKS TRAİN SİMULATOR 2014 ' den memnunum.

RAİLWORKS YORUMCUSU ve EDİTÖRÜ
    Ressam Sami Samioğlu

• E 52500 TCDD KONCAR ile TRAİN SİMULATOR 2014 HAGEN - SİEGEN ROTASINDA SÜRÜŞ ...!

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Railworks 2 Yorum -- 29 Ağustos 2015; 2:19:36 >

• Sami bey öncelikle tekrar hoş geldiniz. Siz doğru bildiğiniz yolda değerli fikirlerinizi , düşüncelerinizi ve faydalı yorumlarınızı aksettirmeye devam ediniz, bunlardan feyz ve ışık alıcak gençler mutlaka vardır. Esasında fark ettimki konuşulucak bir çok ortak konumuz var fakat arzu nihal ettiğim bir hoş sohbet ile yudumluyabileceğimiz sıcak bir çaya malesef ikamet ettiğimiz mekanlar arası mesafe izin vermez. Siz güzel yorumlarınıza devam ediniz bizde takip etmeye.
  • RAİLWORKS 5 : TRAİN SİMULATOR 2014.... " NameMyRoute " UYGULAMASI NASIL AÇILIR VE NE İŞE YARAR..?

RW TS 2014 de olan bu uygulamanın , adından anlaşılacağı gibi " Rota " klasör ve dosyaları ile alakalıdır.." NameMyRoute exe Uygulamasına tıkladığımızda bir diyalog kutusu gelir..Gelen bu diyalog kutusuna bakarak Program içerisinde ne kadar ve hangi rotalar yüklü olduğunu anlarız..Ayrıca Rotaların adlarını da oyuna girmeden önce bilmemizi sağlar..Daha da önemlisi hatalı olan " Missing " rotalarını silik bir yazı ile gösterir ki bu rotaların hatalı olduğu anlamına gelir..Daha da önemlisi bu hatalı rota kurulumların üzerine diyalog kuru içinden tıkladığımızda kenarına bir pencere açılır ve en alt satorda olan " Delete " seçeneğine tıkladığımızda , hatalı olan rotanın silme işlemi için yeni bir pencere açılır.." Bu rotanın silinmesine onay veriyor musunuz " uyarısı gelir ve " Sil " tuşuna basıldığında Railworks kurulumundan tamamen en hızlı biçimde çıkartılmış , yani silinmiş olur..Buradan istenilen her rota kolaylıkla en temiz biçimde silinebilir...Bu bilgilere ilave olarak , yeni bir rota yüklediğinizde yüklenen rotanın adını bulup Railworksa start verdiğinizde kolaylıkla menü oyun listesinden bulmanıza yardımcı olur...Bu çok harika bir uygulamadır..Ha şunu da belirteyim bu uygulamayı hiç bir yerden öğrenmedim..Kurulum yerinde bu uygulamayı gördüm " şunun üzerine bir tıklayıp açayım , neymiş bu " dedim ve bu uygulamayı inceldim..Özelliklerinin keşfini yaptım ve ne gibi işlere yaradığını tespit ettim..Belki sizlerinde işine yarar , zira bu uygulama benim çok işime yarıyor...Editör Rota çalışmalarımda ve diğer çalışmalarımda oldukça verimli bir uygulamadır.

A.IKLAMA..: RW TS Kurulum yerini açıyoruz...Buradan " NameMyRote...Uygulamasını buluyoruz , çitf rıklayıp " Aç " diyoruz..Ve işlemlere başlıyoruz..O kadar..Resimli bilgi de verdim , resimlerden kolaylıkla buradan işlemleri yapmaya başlarsınız.

Ressam Sami Samioğlu

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Railworks 2 Yorum -- 9 Eylül 2015; 2:27:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Sami bey öncelikle tekrar hoş geldiniz. Siz doğru bildiğiniz yolda değerli fikirlerinizi , düşüncelerinizi ve faydalı yorumlarınızı aksettirmeye devam ediniz, bunlardan feyz ve ışık alıcak gençler mutlaka vardır. Esasında fark ettimki konuşulucak bir çok ortak konumuz var fakat arzu nihal ettiğim bir hoş sohbet ile yudumluyabileceğimiz sıcak bir çaya malesef ikamet ettiğimiz mekanlar arası mesafe izin vermez. Siz güzel yorumlarınıza devam ediniz bizde takip etmeye.

Tekrardan bende " Hoş Bulduk " diyorum , değerli bozcaadalı...,
    Ayrıca yorumunuz için teşekkür ederim..Evet haklısınız , ben zaten hiç bir zaman doğru bildiğimden şaşmadım yada şaşmamak için gayret ettim..Bazen insanlık halidir az buçuk şaştığım anlar olsa bile durumu hal yoluna koymaya çalışırım..Dediğiniz gibi ortak yanlarımızın olması elbette çok önemlidir benim için ancak ortak yanlarımızı pekiştirmek ve konuşmak için karşılıklı hoş sohbet etmek çok daha anlamlı ve isabetli olurdu..Bir kahvenin kırk yıl hatırı olması misali gibi sıcak sohbet ile sıcak demli bir çayı karşılıklı yudumlamanın da en az bir kahve içmesi kadar hatırı olacağına eminim...Dediğimiz gibi mesafeler uzun olunca , insanların birlikte sohbet ve çay içmeleri her zaman mümkün olmuyor..Umarım belki bir gün kısmet olur diyelim..Umut her zaman vardır , umutlar bazen ummadık bir anda gerçekleşebilir..Yine de ben sıcak bir çay davetiniz için , çay ikram etmiş kadar oldunuz diyorum ve teşekkür ediyorum...Arada mesafeler olsa da bu karşılıklı sıcak görüşme gibi oldu ve gerçeğimi aratmayacak derecede sıcak bir çayınızı içtim..Benim de bir şeyler ikram etmem gerekiyor ama bunu ileri bir tarihte ederim..Selamlarımla.

Sami Samioğlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Railworks 2 Yorum -- 29 Ağustos 2015; 3:15:43 >

• RAİLWORKS YORUMCUSU ve EDİTÖRÜ
    Ressam Sami Samioğlu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Railworks 2 Yorum -- 9 Eylül 2015; 1:32:15 >
  • TRAİN SİMULATOR 2014 START EKRAN GÖRÜNTÜSÜ VE GAME SETTİNGS MENÜ EKRAN GÖRÜNTÜSÜ DEĞİŞTİRME DÜZENLEMESİ UYGULAMASI YAPILIR MI..?

Böyle bir soru başlığı ile bu soruyu sorsam nasıl bir cevap yazardınız..Bu soru bana sorulsa benim cevabım " EVET YAPILIR " olur.

RAİLWORKS TRAN SİMULATOR Serilerinin hepsinde aynı dosyalar var..MAİN MENÜ ve Diğer ALT MENÜ Ekran görüntü resim dosyalarını değiştirmek ve düzenlemek ile bu iş yapılabiliyor..Ayrıca , Train Simulator 2013 ile gelen Video uygulaması diğer TS 2014 ve TS 2015 de var..TS 2012 de bu söz konusu video uygulaması ekran görüntüsü yoktur.. TS 2014 ün Main Menü ve diğer alt menü dizayn ve ekran görüntüsü çok daha cazip ve bana göre çok daha güzel geliyor..İstendiğinde bu RW serilerinde olan açılış videoyu dahi değiştirip kendiniz için özel olarak hazırladığınız kısa videoları düzenleyip çalışmasını sağlayabilirsiniz...TS 2014 de olan video uygulaması " data " klasörü içinde olan "videos " klasörü içinden çalışır..Burada " 2013_startup " adıyla bir video dosyası vardır..Bu dosyanın özel bir formatı var..Bu video formatı üzerinden TRAİN SİMULATOR 2014 de özel bir başka video konulabilir.. Hazırlanılan video video format düzenleyici programları ile Ortak Video Biçimleri seçenek listesinde olan " OGG Movie (*.ogv) video formatına dönüştürülmesi gereklidir..Doğru ve tam olarak dönüştürme yapıldıığında " ogv " video formatlı yeni video TS 2014 de çalışmaya başlar..Ancak hangi video olursa olsun " ogv " formatına dönüştürülen videonun adının tırnak işaretleri olmadan " 2013_startup " adının verilmesi şattır..Bu ad verimezse ne olur..Olan şu olur RW programı bu videoyu göremez ve bu yeni videoyu çalıştırmaz , çalıştıramadığı için TS 2014 ' e Start verildiğinde hata verir..İşlemler doğru yapıldığında hiç bir sorun çıkarmadan yeni eklenen RW 2014 videosu açılışta görünmeye başlar ve çalışır..Tabi ki önceki orjinal videoyu olduğu gibi masaüstüne veya bir başka yerde boş bir klasör içine kes-yapıştır yapılması gereklidir.Yani iki video aynı anda zaten çalışmaz..

Start açılış ekran görüntüsü resimlerini de değiştirebiliyoruz..Bu resim formatları ise yine RW için özel olarak çalışan TGA resim formatları ile mümkün oluyor..data>textures>frontend dosya klasöründe bulunan TS 2014 Ekran ve menü görüntü resim dosyaları buradan çalışır..Yine TGA format düzenleyici program vasıtası ile " ui_splash_railsim.tga " dosyası ile yeni bir resim dosyası hazırlanıp " frontend " klasörü içerisine kes - yapıştır yapıldığında değişim sorusu sorar , aynı dosyadan var bu dosya var olan dosya ile değiştirilsin mi der..Tabiki bu söz konusu olan orjinal " ui_splash_railsim.tga " dosyasının yedeğinin bir yere garanti olarak alınması gereklidir..Ne demişler işini sağlama al ki iş grantili olsun..Sorun çıkarsa telafi etmek mümkün olur böylelikle , değil mi..?

Evet bu açıklamalardan sonra TS 2014 videosu değiştirilerek istenilen ve arzu edilen kişiye özel TRAİN SİMULATOR 2014 Videoları elde edilmiş olur..Ayrıca START ve Menü ekran görüntü düzenlemesi ile istenilen resim tercih edilerek bu resmin üzerine yazıları da eklemek suretiyle TRAİN SİMULATOR 2014 Açılış ve menü ekran görüntü dosya uygulamaları başarı ile yapılmış olur..Bu uygulamalar elbette RW nin çalışmasına hiç bir katkısı olmaz ama görüntü içeriği açısından göze daha farklı alternatifler vermek açısından bazı RW kullanıcıları bunu tercih edebilir..Anlatması benden uygulamayı isteyip istememek sizlerdendir diyor ve yapmış olduğum TRAİN SİMULATOR START EKRAN GÖRÜNTÜ VE GAME SETTİNG MENÜ EKRAN GÖRÜNTÜSÜ DEĞİŞİMİNİN RESİMLERİNİ VERİYORUM..İlk olan resim YAZISIZ ORJIMAL TRAİN SİMULATOR 2015 START EKRAN GÖRÜNTÜ RESMİDİR..BU RESMİN ÜZERİNE YAZI YAZIP TGA FORMATINA DÖNÜŞTÜRÜP TS 2014 DE ÇALIŞTIRDIM.

Ressam Sami Samioğlu

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

• Railworks 2 Yorum kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık üstad.
  • Sağ ol üstad...
    Bu forumda ikimizden başka kimse kalmamış...Nerede bu diğer Railworks sevenler...Bir çağrı yapayım...
  • RAİLWORKS 5 ; TRAİN SİMULATOR 2014 ' DE HARİTA ÜZERİNDEN TIKLAMA İLE MAKAS AÇMA - KAPAMA...!

Bilenler bilir ama ben bilmeyenler için bu bilgiyi vereyim..Resimli anlatım.
    Train Simulator 2014 ve 2015 de bu özellik var..Her hangi bir rotanın sürüş seçeneklerinden birine girdiğimizde , sürüşe başlamadan önce , kontrol panelinden veya klavyeden ( 9 ) tuşuna basıp rotanın haritasına giriş yaparsınız.. Haritayı mause tekerliği ile büyütüp - küçültebilir ve yine mause ile basılı tutmak suretiyle haritayı sağa - sola , yukarı ve aşağıya hareket ettirebilirsiniz..Bu durum rotanın hattı üzerinden makasları açma ve kama açısından hat boyunca geniş bir imkan sunar..Tren üzerine tıklayıp sürüş için kontrolü ele aldığınızda kontrol paneli buton veya klavyeden ( 9 ) tuşuna basın..Haritaya girdiğiniz andan itibaren ele aldığınız tren harita üzerinden işlemler ve butonlar çalışmaya hazır durumuna gelir.. " Cantre Player " yazısı olan butona bastığınız anda harita üzerinden otomatik olarak kullanmakta olduğunuz trenin bulunduğu yere doğru sizi götürür ve böylelikle haritada nerede bulunduğunuzu kolay ve hızlı biçimde gösterir..Bu işlemden sonra , hat boyunca hangi makasları kullandığınız tren için açmak istiyorsanız , kenarı beyaz ortası mavi olan yuvarlak yani daire biçimde olan düğmelere mause ile t tıkladığınızda makas açmış olur..İkinci kez aynı kenarı beyaz içi mavi olan yuvarlak butona bastığınızda makas kullandığınız tren için kapanır..Sürüşe start verilen istasyondan itibaren rotanın en sonuna kadar tüm makasları açtığınız anda harita üzerinde uzun koyu mavi bir şerit oluşur..Bu durum kullandığınız tren için tüm makasların tam ve doğru olarak açıldığını gösterir..Ayrıca tıklama özelliği olan bu kenarı beyaz ortası açık mavi olan düğmelerin her biri raylar üzerinde olan makasları gösterir..Ve rotada hat boyunca hangi hattan gitmek istiyorsanız makasları açmak ve kapamak suretiyle tercih etme imkanınız var.. " Ben makaslara takılıyorum açamıyorum diyenlere bu uygulama büyük kolaylık ve imkan sunmaktadır...Resimleri büyütüp inceleyiniz.

• Yükleme ekranında kalıyor benim oyun ya. Seçiyorum senaryo moddan bir harita 10 dakika kalıyor yükleme ekranında.
  • TS 2014 DE VE TS 2015 DE BU SORUNLAR VAR..!

Oyun seçeneğine giriş yapıldığında " loading " ekranına takılı kalabiliyor..Bu durum benim de oldukça sinirimi bozmuştur..Bunun nedenini çok araştırdım..Yeni versiyon Railworks dosyalarına farklı dosyalar ilave edilmiş..Reklam amaçlı olan açılış ekran görüntü dosyalarının da var olduğunu tespit ettim..Bunun yanında "Loading " oyun açılışnın uzun sürmesinin asıl sebebi "Loading " dosyasının önceki sürümlere göre farklı yapıda olmasından kaynaklanıyor..Workshop adı altında " data " klasörü içinden çalışan bu dosya ve uzantısı buna sebep olabilir..Dosya araştırma sonuçlarına göre ben bazı dosyaları sildim ve şimdi " Loading " ekranına çok uzun süre takılı kalmıyor..Kısa süren ve normal sürede diyebileceğim oyun seçeneklerinin " Loading " açılış süresini kısaltım..Tabi ki bu iş o kadar kolay düzenlenemiyor..Ama bu konuda sadece RW TS 2014 hususunda " Assets ve Conten " kurulum klasör ve dosyaları hariç olmak üzere diğer kurulum klasör ve dosya , dosya uzantılarının düzenlemiş olduğum hali ile paylaşımım mümkün olabilir..Bu paylaşımın boyutu 650 MB cıvarındadır..Yani indirmesi kolay olur..İndirilen bu paylaşımın rarı bir klasör içerisine açılır bir önceki loading açılışı uzun süren TS 2014 kurulumunda olan " Assets " ve " Content " klasörleri açılan TS 2014 klasörü içersine taşınır.. Yine yeni açılan klasör içinde olan kurulum klasörlerinden " Redist " klasörüne çift tıklanıp açılır ve burada olan yazılımlar tekrardan yüklenir..Bu yazılımların tek , tek yüklenmesinin faydası olur..Her bir yazılımın yüklenmesi aşamasında " ONAR " " KALDIR " Seçenekleri gelir..Bu seçeneklerden " ONAR " seçeneğini ile bozuk olması ihtimali olan TS 2014 ü çalıştıran ve çok önemli olan yazılımların yüklü ise onarılması sağlanmış olur..Ayrıca " Redist " klasörü içindeki yazılımların tekrardan yüklenmesi hiç bir sorun oluşturmaz aksine tekrardan yüklenildiğinde " Onar " seçeneği haricinde olan diğer yazılımların tekrardan yüklenmesi , yüklü olan yazılım dosyalarının üzerine yazılması ile tazelenmiş ve onarılmış olur..Bu konuya bir ilave daha yapmakgereği duydum ve bu ilave bilgiyi yazıyorum..Bu yazılımların diğerleri genellikle " Install " klasörü içinde bulunur ama bazı RW TS 2014 kurulumlarında " İnstall " klasörü gelmeyebilir..Bu gibi durumlarda " Redist " klasörü içerisindeki yazılımların da tazelenmesinin faydası görülür..Ama " İNSTALL " klasörü içindeki yazılımlar bazı rw kurulumlarında kurulum esnasında otomatik yüklenirler ve bazı RW kurulumlarında install klasör eksikliği görülebilir..İnstall klasöründe bulunan yazılımların arada bir tazelenmesi ve onarılması RW nin doğru çalışmasını sağlar..Eğer İNSTALL KLASÖRÜ olmayanlar varsa bu klasörün indirme paylaşımını yapıyorum..Bunu indirin rarı açın ve " INSTALL KLASÖRÜNÜ " KURULUM YERİNE ATIN..ATIKTAN SONRA BU YAZILIMLARI YÜKLEYİP TAZELEYİN VE ONARIN...YANLIZ TAZELEME VE ONARMA İŞLEMİNİ YAPARKEN YANLIŞLIKLA BU YAZILIMLARI KALDIRMAYIN.. VE KALDIRMADIĞINIZDAN EMİN OLUN..EĞER YANLIŞLIKLA KALDIRMIŞSANIZ SORUNU ÇÖZMEK İÇİN BU YAZILIMLARIN HANGİLERİ YANLIŞLIKLA KALDIRILMIŞSA YENİDEN YÜKLENMESİ İLE SORUN ÇÖZÜLMÜŞ OLUR..İNSTALL KLASÖRÜ İÇİNDE " flashplayer11 " YAZILIMI VARDIR..BUNU YÜKLEMEK İSTEDİĞİNİZDE BU SON SÜRÜM DEĞİLDİR , SON SÜRÜMÜ İNTERNETTEN İNDİRİN UYARISI VEREBİLİR..BU DURUMDA " flashplayer11 ' İN son sürümünü indirip yükleyin...Aslında ben bu yazılımları arada bir tekrardan yüklerim ve zaman içerisinde bozulmaya uğramış olan yazılım dosyaları böylelikle tazelenmiş ve onarılmış olur..Assets ve Content klasörlerinin bu klasöre taşındıktan ve yazılımlar tekrar yükledikten veya onarıldıktan sonra bu klasör içinde olan RW TS 2014 kurulumunun yenisi yapılmış olur..Buradan " Railworks.exe Uygulamaya tıklanır ve yeni oluşumlu RW TS 2014 üzerinde oyunlara giriş yapılır..Ve Loading ekranın geç açılıp açılmadığı kontrol edilir..Oyunlara girişte İnternetin kapalı olması oyunlara girişleri hızlandırır..Bu konuda sorusu olanlara cevap vermeye gayret ederim.

NOT..: " Install " klasörü içindeki yazılımlar yeterli gelir..Ve bu klasör içindeki yazılımların tekrardan tazelenmesi ve onarılması iyi sonuçlar verir.. " Redist " klasörü içinde de olan yazılımlar var..Ben bu yazılımları da hep tazelerim..İşimizi sağlama alalım ki RW iyi çalışsın değil mi..?

INSTALL KLASÖR PAYLAŞIMI...YANDEX DİSKİM..İNDİRİN.

https://yadi.sk/d/28_PzHtZisvwF

Sami Samioğlu

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU] Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Railworks 2 Yorum -- 5 Eylül 2015; 2:41:29 >

• BENİM RAİLWORKS 5 : TRAİN SİMULATOR 2014 HIZLI AÇILIR...!

Bu konuda yapmış olduğum özel işlemler var..Ve bu işlemleri uyguladıktan sonra loading açılış ekranında çok uzun süreli takılmıyor..

BİR KONUYA AÇIKLIK GETİREYİM..DONANIM HABER.COM TRAİN SİMULATOR 2014 KONULU BU FORUMDA KONU İLE ALAKALI OLARAK ÖNEMLİ ANLATIMLARIM OLACAK VE BU ANLATIMLARA FIRSAT BULDUKÇA DEVAM EDERİM..BURADA TS 2014 İLE İLGİLİ BİLGİ AMAÇLI YAZILARIMIN " RAİLWORKS YORUMLAR BLOG SİTESİ " İNE DE TAŞIYACAĞIM..KISACASI BU BİLGİLER BANA AİT OLAN BLOG SAYFAMDA DA OLACAK...BU DURUM " BİR TAŞLA İKİ KUŞ VURMAK " GİBİ BİR ŞEY OLACAKTIR..BU NEDENLE BURADA YAPTIĞIM YAZILI VE GÖRSEL ANLATIMLARIMIN BOŞUNA OLDUĞUNU İDDİA EDENLERE BU AÇIKLAMAM İYİ BİR CEVAP OLACAKTIR Kİ ZİRA " RAİLWORKS YORUMLAR " BLOG SİTEMİ TAKİP EDEN YABANCI VE TÜRK BİR ÇOK İNSANLAR VAR..Kısacası her iki tarafta faydası olabilen RW TRAİN SİMULATOR uygulamaların anlatımından RW kullanıcıları faydalanmış olacaklardır.

Ressam Sami Samioğlu

Railworks 5: Train Simulator 2014 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Railworks 2 Yorum -- 4 Eylül 2015; 15:57:06 >

• Railworks 2 Yorum kullanıcısına yanıt
    Faydalı bilgi eline sağlık.
  • Grafikleri daha iyi olabilirmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Squidward-

Grafikleri daha iyi olabilirmis.

Bu bir soru mu...?
    Eğer bir soru ise , bana sorulan bir soru mudur..? Anlayamadım..Daha net bir açıklama yaparsanız iyi olur ve daha iyi anlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcaadalı

Faydalı bilgi eline sağlık.

bozcaadalı...Çok sağ ol...
  • Hoşgeldin Sami hocam iyi ki döndün gene şenlendi buralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TORU-NAGA

Hoşgeldin Sami hocam iyi ki döndün gene şenlendi buralar.

TORU-NAGA ,
    Hoş Bulduk , diyorum..Bu durumu şöyle izah edeyim.. Buraya girdim baktım sessizliğin var olduğunu gördüm , biraz ses çıkarayım dedim o kadar..Ama bu yorumun için teşekkür ediyorum , eğer şenlik verebildiysem memnunluk duyarım..
  • train simulator 2016 bu ay çıkıyor. adamlar kabin modellemesinde aşmışlar resmen

https://www.youtube.com/watch?v=2V64d3GrPiU

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.