Şimdi Ara

Raidmax vs Recom

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 gündür heryere baktım raidmax ve recomun kasaları aynı fakat farklı şirketler gibi gözüküyorlar bu işe bi anlam getiremedim bir bilgisi olan varmı hatta isterseniz sitelerinden bakın

recom
    raidmax

biri hollanda biri amerika sitesi gibi duruyo.
    Hadi biriniz cevap verin hangisi daha kaliteli, hangisi gerçek, hangisi çakma, hangisi para eder?

Beyler acil bi bakıp cevaplarsanız sevinirim bu kasalardan birini düşünüyorumda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kozan -- 21 Temmuz 2008; 2:04:42 >

• raidmaxte egsoz fanları genelde 80lik ama recomda 120lik ve 80lik fanın sesi hiç çekilmiyor...ikiside çakma değil aynı fabrikadan çıkıyorlar fakat recom için daha kaliteli malzeme kullanılmış deniyor forumda...recom psu larıylada daha güvenilir marka...
  • Bu bir örnektir

http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?product=1340352550w
    Recom PowerStation Kasa (Siyah) ,Pencereli 550 WATT ...........................185 usd + kdv
    550 watt psu çıkar .................nova bilgisayar..........................................63 usd + kdv
    Toplam : 122 usd ( psu yok )

Raidmax ATX Gamer SMILODON 430W Extreme Siyah
    http://www.nakitsepet.com.tr/asp/show_stock.asp?product=612WEB ..........109 usd + kdv
    Toplam : 109 usd (430 wattlık psu dahil )

Raidmax = Recom

Raidmax Recom dan daha ucuz

80 lik fansa onu değiştir 10 usd fan takarsın

malzemeye gelince aynı malzeme kullanılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 21 Temmuz 2008; 2:43:43 >

• Yorumlarınız için teşekkürler
  • aynı firma neden malzeme kalitesini düşürüp aynı ürünü satıyor? böyle saçma bir iş olmaz. bi iş var bu işte.
  • Arkadaşlar söylediklerinizin üzerine araştırma yaptım kasalar birebir aynı yan kapaklarda standart 8cm ön ve arkada 12 cm var hiçbir fark göremiyorum bi daha daha dikkatli bi inceleme yapmak gerekli diye düşünüyorum kendi sitelerinde birebir aynı özellikler yazıyor.
  • raidmax kasanın en azından smilodonda arka egsoz 80likti,recomda ise 120lik...
  • bende raidmax ninja var egsoz fanı 12 lik.
  • raidmax smilodon un son versiyonlarında da 12 cmlik egsoz fan var..
  • Evet cidden forumlarda recom için daha kaliteli ve 120 lik fan kullanılıyor deniyordu ama raidmaxta aynı tip fanları kullanmaya başlamış.
    sanırım recom sayesinde kullanıcıların beklentisi biraz yükseldi bu kasalarda.
    onun dışında raidmax ın eski 80 lik fan kullanan modellerine ve PSU larının kalitesini recom un diğer modelleriyle kıyaslarsanız recom sanki marka olarak daha fazla güven veriyor gibi geliyor. çok iddialı modelleri var . yinede ilginç . kimin için ne uygunsa onu almalı diyelim .
  • Arkadaşlar raidmax hollanda markası herhalde recomda raidmaxın yan firması bence firma sektöre 2 markasını sokarak rekabet yapmaya çalışıyo galiba tüketici hangi ürünleri tercih ederse ona yönelecekler recomun kasaları iyi fakat raidmaxın sagıtta2 gibi kasaları çok popüler :D ben öyle tahmin ediyorum biliyosunuzki sektörde birçokfirmanın birden fazla markası var ve hepsi rekabet içinde
    örneğin ; seagate ve maxtor gibi ikiside farklı olmasına rağmen ikiside seagate bünyesi latında ikiside rekabetci markalar bana kalırsa raidmax sagitta2 yada ninja al derim ikisinide karşılaştır . ama sagıtta2 derim yanpaneli kople şeffaf neon lamba ile süper görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi people66 -- 25 Temmuz 2008; 14:18:14 >
  • yok kardesim radimax kullanıyom 2 ön ve arka fan 12 lik al bak incelememhttp://forum.donanimhaber.com/m_24929031/tm.htm
  • raidmax lar gercek deger vermeye bılır ama bu model verıyo kullanıyorum memlunum dh de baya bı sordum oerdemın ıncelemesıne baktım blogundan bakın derım ben
  • raidmax smilodon un son versiyonlarında 12cm egzos fanı var dimi? Öğrendiğim iyi oldu. Bu kasayı almayı düşünüyorum da tereddütte kaldım. Konu hortladı bu arada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.