Şimdi Ara

RAGE 2 ( PS4 ANA KONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
3
Favori
11.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız hiç ilan falan da açılmadı satış sitelerinde . Kutulu bekleyen lerini gözü yaşlı .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun çok eğlenceli durmuyormu ya araç konvoy çatışmaları var drona binme var Çata pata oyun belli ki çok skill olacak silahlar videolar da aynı duruyor ama eminim saklıyorlardır yarın çıkıyor hadi bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pure Playstation sitesinden 10 üzerinden 8 almış vallahi ilk duyurulduğundan beri çok merak ediyorum. İlk oyunu o kadar eksiğine rağmen beyenmiştim 2 defa bitirmiştim umarım ilk oyunun üzerine koymuştur.
    https://pureplaystation.com/review-rage-2-ps4/2019/05/

• Rage 2 İnceleme Puanları

21 İnceleme - Metascore 73

Jeuxvideo.com 85
    MMORPG.com 83
    Areajugones 80
    The Games Machine 80
    IGN 80
    USgamer 80
    IGN Spain 80
    Destructoid 80
    Vandal 79
    Hobby Consolas 77
    IGN Italia 77
    Worth Playing 75
    Everyeye.it 75
    Multiplayer.it 75
    PCGamesN 70
    Game Informer 70
    4Players.de 60
    GamesRadar+ 60
    GameSpot 60
    Shacknews 50
    Gamer.no 50

id Software ile Avalanche Studios ortaklığıyla geliştirilen açık dünya birinci şahıs nişancı oyunu Rage 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 14 Mayıs'ta çıkış yapacak. Oyunun şu anda PlayStation Store'da standart sürümü 349,00 TL, deluxe sürümü 449,00 TL; Xbox Store'da standart sürümü 350,00 TL, deluxe sürümü 450,00 TL; Steam'de standart sürümü 299,00 TL, deluxe sürümü 399,00 TL.

BSC.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 13 Mayıs 2019; 16:43:42 >

• Oyun yılın çöpü çıktı. rage 2 = trash 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizaya

Oyun yılın çöpü çıktı. rage 2 = trash 2
    hass... ordan çöp senin gibi çöpcülere denir. oyun gayet süper ve eğlenceli gözüküyor.
  • Beklentilerin altında bir puan ama önemli olan oyuncuların beğenmesi
  • 50-60 puanları bende beklemiyordum açıkçası. Ama Days Gone'dan sonra oynayacak birşey kalmıyor.

• Ne yalan söyleyeyim puanların düşük olması biraz sevindirdi. Muhtemelen kutulu versiyonu pek tutulmadan fiyat düşecektir. Hele bir de stok çok geldiyse daha bile hılzı düşebilir. Benim oyundan beklentilerim oldukca sınırlı olduğu için puanları pek de dert etmiyorum .
  • Oynanış ve çatışma mekaniğinin türünün en iyilerinden olduğu söylenmiş genel olarak, silahların ve yeteneklerin yaratılan dünya ile olan fiziksel etkileşimi muhteşemmiş, bilhassa yetenekleri kullanmanın çok keyifli olduğu belirtilmiş. Doom ve FarCry kırması bir oyun olarak nitelendirilebilir deniyor. Fakat ana hikaye kısaymış, ilk oyunun süresi 10 saatti bundan daha kısa değildir diye düşünüyorum, yalnız büyük bir haritaya sahip olmasına rağmen hikaye tüm haritayı kapsamıyormuş, hali ile karakteri geliştirmek için yan görevler yapılması gerekiyormuş.
  • Oyunun düşük puan alması benim açımdan sevindirici. Muhtemelen koleksiyon sürümü Amazon’da çabuk düşecektir. O tabloyu alıp güzel bir yere asmak şart

• BorhanFr B kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda bu tarz en iyisi doom hocam
    Zorlu bir bossu gectikten sonra yasadigim rahatlama ve aksiyona girerken calan sarki

• Days Gone aldığım zaman düşük beklentiyle girmiştim ve bu kadar iyi beklemiyordum. Yine de eksiklikleri var tabii 7.5-8 arası iyi bir oyun. Fakat bu oyunu yıllardır bekliyorum ve kusursuza yakın bir şey bekliyordum. Meta user score kısmı önemli benim için. Oradan da düşük puan gelirse üzülürüm baya.

• Bir ara alsammı acaba oldum ama gerek yok aceleye, fiyatın iyice düşmesini beklemek en mantıklısı olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: WALDER FREY

Yakın zamanda bu tarz en iyisi doom hocam
    Zorlu bir bossu gectikten sonra yasadigim rahatlama ve aksiyona girerken calan sarki
    Hocam DOOM çıkalı gün itibariyle 3 sene olmuş.

Doom 3'ten sonra seriye güzel bir başlangıç oldu, Eternal'i merakla bekliyorum.

Rage 2 spotçulara bir türlü gelmiyor yahu.

• oyunu Türkiye'ye resmi olarak getiren distribütör yok (aral-bilkom vs.) doğal olarak spotçularda bu tarz oyunlar için uğraşmıyorlar artık yurtdışıda onlar için mantıklı değil ; Metro Exodus da aynı şekilde ama bekleyeni çok olduğu için spotçular getirmişti.
  • BorhanFr B kullanıcısına yanıt
    Hocam inanır mısın bilmem ama 3 senedir doomdan sonra bitirdiğim tek oyun rdr piyasadaki cogu oyunu da indirim yoluyla alip oynamistim.Artik oyunlardan mi benden mi kaynaklaniyor bilmiyorum ama beni icine cekemiyor o yuzden 3 senedir doom hasretim burnumda tutuyor
    Biraz wolfenstein icine cekmisti.

• Oyunu 4-5 saat deneyimledim mad Max in daha dolusu gibi geldi optimizasyon sorunu yok yağ gibi akıyor oynanış çok rahat ve eğlenceli artistlik patinajlar güzel oluyor öldürürken felan.. Benim gibi kolsuz bile zevk alıyor düşünün

Araba kullanımı mad Max oyunun makyajlı hâli gibi yani iyi
    Atmosfer ve tekinsizlik gerçekten hissettiriyor
    Yüklemeler çok çok hızlı heleki son oyunlardan sonra
    Ortam çeşitliliği tatmin edici ve kapalı ortamlar geriyor.
    Karakter çok hızlı ve tepkileri çok hassas olması gerektiği gibi bana göre

İyi oyunlar..

• FirstDr3aM kullanıcısına yanıt
    Hangi konsolda oynadınız?

• bende akşam başlayacağım oyuna , bethesda fps leri seveni için çok eğlenceli oluyor son dönemlerde, bu yüzden yorumları çok takmadan erkenden aldım oyunu eğleneceğimi düşünüyorum, son dönem çıkan doom ve wolfenstein oyunları belki en iyi vuruş hissine sahip en iyi fps ler değildi ama oynanışları çok eğlenceliydi, trailerlardaki hızlı, eğlenceli aksiyonu versin yeter.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.