Şimdi Ara

RAGE 2 ( PS4 ANA KONU) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
3
Favori
11.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun pro ve x de 60 fps,base consollarda ise 30 fps sabit
  • Arkadaşlar cahilliğimi aydınlatın lütfen,oyunun fiyatı psn storeda 350 lira değil miydi şimdi 300 gösteriyor.

• WALDER FREY kullanıcısına yanıt
    evet 350 idi.

fiyatı düşünce alasım geldi fakat oynayanların yorumlarını biraz daha duymak isterim oyunda mad max gibi bölge temizleme olayı var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 14 Mayıs 2019; 17:13:18 >
  • Sözde oyun medyası bedavacılar beleşe o kadar alişmışlar ki
    Oyun hakkında Türkçe içerik yok alişmışlar emeksiz ekmeğe
    Sallıyorlar da sallıyorlar doğru ama bu memlekette cahil çığırtkanı dürtmüyorlarki..

• 299 TL ye düşmüş fiyatı. Önsiparişi daha pahalıya satan tek ülke olarak tarihe tabiki de biz geçicez. Vatandaşı olmasan çok eğlenceli bir ülkeyiz aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 14 Mayıs 2019; 18:28:32 >
  • Persona_Non_Grata kullanıcısına yanıt
    Ön sipariş bonusları vardı ama tabii demek ki bonus değilmiş. Puanları da dipte normal bence.

• 179 tl düşer yaz indiriminde oyun idare eder
  • Oyun çok güzel, mekanikleri falan on numara ama fiyat düşmesini beklemek çok daha iyi olacak bence. Bir de ana görevler çok vasat ama içerik çok bol, yan içerik olarak ağzına kadar dolu olduğunu söyleyeyim.

• 1 saat oynadım 10/8 veririm rahat. Open world Bulletstorm olmuş diyebilirim. Skilleri kullanmak, vuruş hissi, atmosfer çok iyi. Oynadıkça detaylı yazarım ilk izlenimlerim olumlu yönde.

• Oynanış mekanikleri çok başarılı olmuş, aslında genel kontrol yapısı Doom ile aynı ama yetenekler sayesinde sıyrılmayı başarmış. Oynarken istemsizce çatışmaya girecek yer arıyorsunuz sürekli, kesinlikle doyumsuz bir tat bırakıyor. Ancak tabii bunun dışında kalan kısımları daha çok FarCry havasında, bölge, karakol vs. temizle puan kazan geliştirme aç şeklinde klasik bir açık dünya oyunu. İlk oyunun atmosferini yaşatıyor olsa da o ağırlık, ciddiyet yok maalesef ancak kalitesinden bir şey kaybettiğini de söyleyemem, beklediğime değdi.
  • Arkadaş bu Bethesda'nın altında çıkan, FPS oyunlarının (Doom, Wolftenstein,Rage) silah mekanikleri ve müzikleri ne kadar tatmin edici oluyor ya.

• Oyunu oynamayacağım için internette dolanırken boss videolarına denk geldim kopyala yapıştır tipleri birbirine benzeyen boss modellemişler. Sanki biri çıkıp abi boss koymayı unutmuşuz hemen yapalım birşeyler çıkışa yetişsin demiş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 14 Mayıs 2019; 22:30:46 >
  • Biraz videosuna baktım,ağır derecede Far Cry New Dawn'a benziyor,umarım ondan iyidir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: melkor23

Oynanış mekanikleri çok başarılı olmuş, aslında genel kontrol yapısı Doom ile aynı ama yetenekler sayesinde sıyrılmayı başarmış. Oynarken istemsizce çatışmaya girecek yer arıyorsunuz sürekli, kesinlikle doyumsuz bir tat bırakıyor. Ancak tabii bunun dışında kalan kısımları daha çok FarCry havasında, bölge, karakol vs. temizle puan kazan geliştirme aç şeklinde klasik bir açık dünya oyunu. İlk oyunun atmosferini yaşatıyor olsa da o ağırlık, ciddiyet yok maalesef ancak kalitesinden bir şey kaybettiğini de söyleyemem, beklediğime değdi.
    Sen benim için ölçüsün kardeşim ,sen iyi diyorsan ben bu oyunu alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Biraz videosuna baktım,ağır derecede Far Cry New Dawn'a benziyor,umarım ondan iyidir....
    Hiç bir oyun New Dawn’dan kötü olamaz. Bir de Far Cry kopyaladı aslında bu oyunu.

• Fiyat ne zaman 200 altına iner acaba şöyle 300 tl üzerinde den yüzde 50 indirim gelse mis gibi alıp oynanır. Video izlememeye çalışıyorum ama sanırım senaryo kısmı kısa deniliyor. Yan görevler yapıp, dolu dolu oynayıpta 13 -15 saat sürüyorsa sıkıntı.
  • Wight Lord kullanıcısına yanıt
    Main story 8-9 saat sürüyor.

• Wight Lord kullanıcısına yanıt
    Harita dolu dolu bir çok aktivite var. Ayrıca Hard zorlukta cok zorluyorlar. Süre açısından bir sıkıntı olacağını düşümüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası oyunun dağıtımcısının ülkemizde olmaması benim tüm planlarımı bozdu. bilmiyordum yeni öğrendim kimse kutulu getirmemiş. bugün 1-2 ilan gördüm ama hayatta bu oyun öyle cabucak düşmez kutulu da. Mecbur kutulu için bekleyeceğim. indirimde dijital alıp sonra kutuluya para verince ekstra koyuyor. Mecburen pc de bir tur başlayayım dedim malum yerlere düşmüş oyun. yalnız yarım saat baktım normal zorlukta aşırı kokay gibi geldi. sürekli sabit durmadan adamların üzerine üzerine gidince yarısını dipçikle alıyorsun zaten. Yine de başlangıçtaki düşmanların zayıflığına veriyorum bir de klavye mouse kolaylığı da eklenebilir buna. Neyse bir hype ımı alsın pc . kutulu kovalamaya devam . illa ps de oynarım ben bunu bir daha.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.