Şimdi Ara

Radyatör vida sorunu(fotoğraflı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, thermaltake core v21 kasa kullanıyorum, sıvı soğutmam ; arctic liquid freezer 240

kullandığım kasanın 1 kısmı cam 2 kısmı fan/radyatör takmak için ayrılmış durumda, radyatörü takıyorum kendi vidalarıyla fakat kasanın kapağını kapatmada sorun yaşıyorum, vidanın başlıkları büyük geliyor diye ortası dışarı çıkıntı yapıyor kapatırken, bu kasayı corsair sıvı soğutmayla kullanan olmuş ve böyle bi sorun yaşamamış, bu nedenle hydro series fan mounting kit arıyorum fakat türkiyeye gelmiyor + türkiyede satılmıyor, corsair e ticket açtım, yapacak bişey yok diyip kestirp attılar, sorun tam olarak şöyle, ne yapmamı önerirsiniz ?

• benim gördüğüm o vida tam girmemiş gibi duruyor sıkmayı deneyin olmadı kafası düz oraya uyan vida sıkın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 8 Mart 2017; 3:4:15 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Vidanın başlığı büyük, konuda bahsettiğim de o ince başlıklı vida lazım fakat bulamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • metaxa171 kullanıcısına yanıt
    elektronikçilerde vida satanlar vardır vidayı alıp gidin mutlaka bulunur yalnız o vida resimde tam girmemiş görünüyor biraz sıkmayı deeyin
    Bulamadım hocam maalesef aradım baya çarşıda, bu arada yanlış görüyorsunuz.

bulunurda size denk gelmedi demek tek çare vidayı çıkarınca duruyorsa radyatör öyle kullanın yada vidanın değdiği yeri delin kapağın içine girsin vida başı başkada aklıma bir şey gelmiyor
  • Vidayı sokup fotoğrafını atabilirseniz diş yapısına bakıp oneride bulunabiliriz.

Vidasız nasıl dursun hocam, vidanın değdiği yeri delersem çok çirkin görüntü oluşur bence😁

• umut by umut kullanıcısına yanıt
    Gün içinde atacağım hocam, şuan yanımda değil kasa

• Kasanın kapağını bir elinizle bastırırken, kapağı vidalamayı deneyin. Olmuyorsa da bence dert etmeyin. Yolunuzun üstünde denk gelirseniz alırsınız vida satan herhangi bir yerden.
  • Griffith kullanıcısına yanıt
    bastırdığım yeri bırakınca çıkıntı çıkıyor yine hocam, işte fanları monte etmek için 4+4 toplam 8 vidanan orta 4lüyü çıkardım, bi nebze daha iyi duruyor şimdi ama yine de halletmek lazım
  • hocam vidayı çıkartıp kablo bağı ile sabitlemeyi denediniz mi ? yada öyle bir ihtimal var mı ?
  • eCCo kullanıcısına yanıt

Hocam radyatör fotoğraftaki gibi raylara monte ediliyor, kabloyla olacak iş değil gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metaxa171 -- 9 Mart 2017; 12:55:3 >
  • Hocam radyatörü üst kapağa değil de yan kapağa taksaniz nasıl oluyor ? Kendi sitesinde gösterdiğine göre öyle de takılabilir duruyor :)

• eCCo kullanıcısına yanıt
    Hocam üst kapağa takınca daha iyi kapanıyor kapak, ortadaki vidaları çıkartınca bir de, yandayken 8 vida takılıyken kapanmıyo neredeyse, ortadakileri çıkarınca yine ufak çıkıntı oluyor

Anladım hocam :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.