Şimdi Ara

Race Driver GRID inceleme videosu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
36.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

incelemeler cok gec geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 7 Haziran 2008; 15:54:27 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: servet80

İnceleme gayet güzel elinize ağzınıza sağlık.. bir isteğim var, şu Cyber Snipa Ürünlerini de inceler misiniz çok merak ediyorum özellikle kulaklık ve stinger fare

Kullandığımız bileşenlerinde incelemelerini ilerde yayınlayacağız.

quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

oyun cikali 9 gun oldu

Türkiye'de yayınlanan ilk Grid incelemesi bu oldu.Ama genede daha hızlı olmaya çalışacağız

• quote:

Orjinalden alıntı: [DMC]

oyun cikali 9 gun oldu

burası oyun tanıtım sıtesı degıl bu ne sacma tepkı
  • phenom x3 ler geldımı yaw
  • Bence de gayet iyi inceleme yapılma hızı ki orjinali yeni çıktı oyunun herhalde. Ancak oyunun incelemesinden önce biraz daha oynasanız daha iyi olurmuş. Çok amatörce sürüyor süren incelemede (Kontroller nfs'ci birine göre baya garip ama alışınca düzeliyor)
  • uzun zamandır ilk defa bir araba yarışı sardı.

kontorland oyun kolu ilen oynuyorum.

oyunların çoğu artık port olduğundan windowsda bazı aksaklıklar çıkarıyorlar.. direksiyon tanımaması kötü olmuş
  • güzel inceleme
  • Demo ve Full oyunda titreşim haricinde rumplepad 2 yi sorunsuz kullanıyorum. Sorun yasayanlar mı var ?
  • ben dandik minton gamepad le oynuyorum walla
  • quote:

Orjinalden alıntı: easymen

ya beyler neden bu videolar sürekli 4 saniye kala başlamadan donuyo bir çözümü yok mu

aynen ikl başta DH logosunda geri sayarken 4 de takılıyor
  • Arkadaşlar oyun mükemmel bende orjinali var arkadaşım korsanı ile de online oynayabiliyor tavsiyem online oynamanız özelliklede freestyle drif i tek kelimeyle süperr bir mod kesin deneyin derim
  • harika bir oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Will

quote:

Orjinalden alıntı: easymen

ya beyler neden bu videolar sürekli 4 saniye kala başlamadan donuyo bir çözümü yok mu

aynen ikl başta DH logosunda geri sayarken 4 de takılıyor

bu sorun bilgisayarınızda yüklü olan flash player versiyonundan kaynaklanıyor olabilir. Eğer sorunlu bir flashplayer yüklü ise sisteminizde ilk 2 saniyeden sonra videoları oynatmamaktadır. Çözüm için flashplayerı yeniden kurup deneyebilirsiniz.

iyi forumlar
  • CMR4 den sonra hakkaten NFS-MW tadında güzel bir oyun yapmışlar. NFS-PS ile EA bu hasar modellemesini denedi ama aşırı hesaplama yükü he arabalar çok hantallaşmıştı hem de oyun çok berbattı. GRID gercekten cok güzel olmuş.

8800GT'de Full Ultra detaylar ile 1600x1200 72 Hz de problemsiz oynanıyor. Çarpma sahneleri ve ses tepkileri gerkcekten cok iyi !

Bu arada bizim türklerin yaptığı C4 oyunu da bence oldukça başarılıydı. NFS-PS'den sonra bunlar accaip iyi geldi.
  • Ama şu varki bu güne kadar oynadığım oyunlardan hiç biri EA gibi araba seslerini yapamıyor.EA pro streette arabanın motor eslerini birebir yaptı.hele torbo chager in o enfes sesi bile gerçek gibi. grid te ben bu havaları alamadım. bu gibi oyunlarda akıcı motor sesini duymadımmı oynayasım gelmiyor.
  • cok uzun zaman bekledigimiz bir yarış oyunuydu ve ilk kez beklentilerime bu kadar iyi cvp veren bir oyun cıktı codemaster'dan allah razı olsun.
    GT5 de PC ye cıkar umarım bu sene benim için dolu geçer.
  • çok güzel görünüyor özellikle pro street rezilliğinden sonra
  • Güzel bir oyuna benziyor.Oyunun sistem gereksinimleri verilmiş ama yine de soracağım.Benim işlemcim amd athlon 3200+ bu işlemci oyunda sorun çıkarır mı?Ekran Kartı Palit 7600gs@gt ,1gb ram.Yardım ederseniz sevinirim.
  • İncelemeden gördüğüm kadarıyla çok da gerçekçi bir oyun gibi gelmedi bana. araba biryerlere çarptıktan sonra ileri /geri almak ve manevra yapmak okadar hızlı oluyorki sanki lunaparklardaki çarpışan arabaları hatırlattı.

oyundan farklı olarak birde şunu söylemek istiyorum incelemeyi yapan arkadaş neden sanki peşinden kovalayan varmış gibi hızlı hızlı konuşup cümleleri yuvarlıyor ? genelde dh video incelemelerde olan bir durum aslında bu. madde madde inceleme metni yazılıyor sanırsam ve tanıtan kişi de bu maddeler bir çırpıda okuyor. incelemelerin biraz sohbet havasında daha doğal yapılmasını arzu ediyorum.
  • Mükemmel bişey gördüğüme göre dirtteki aşırı hdr yi bunda kısmışlar çok ta iyi olmuş dirrtte hiç hoş durmuyodu o kadar sarılık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducard -- 8 Haziran 2008; 12:05:31 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.