Şimdi Ara

R9 380 piksel kayma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyı forumlar herkese, sıstemımde şöyle bır sorunum var. Rust ısımlı oyunu 2 3 saat oynarken ya da fark etmıyor 1 saat oynadıktan sonra resımde de gordugunuz gıbı pıksel kayması mı denıyor oyle bır sey oluyor. 1 2 arkadasa sordum ya ekran kartından ya da ıslemcıden kaynaklı dıyorlar. Sıstemı 0 topladım daha 1 aylık cıhaz, sızce sorunu nedır? Çozumu var mıdır? İlgılenen butun herkese tesekkurler.

işlemcım amd fx 8350 8 gb ram msı 970 gamıng anakart

600w guc kaynagı
     R9 380 piksel kayma sorunu R9 380 piksel kayma sorunu

• Rustda sıkıntı var eğer sadece sorun rustda ise dert etmeyin rust bende de sıkıntılı birkaç aya güncelleme ile düzeltirler diye düşünüyorum. Ama diğer oyunlarda da aynı ise ekran kartı drıverini kaldırıp tekrar kurmayı deneyin genelde bu sorun ekran kartı yetersiz kaldığında ortaya çıkıyor fakat ekran kartınız da güçlü böyle birşey olacağını da zannetmiyorum
  • pazartesı en son care garantıye verıcem artık bıktırdı hardıskten dır dedık ssd aldık gene duzelmedı ben boyle bı sorunlu kart gormedım elektronık sonucta sansızlıgımız dıyıcez
  • sisteminde veya güç kaynağında herhangi bir sıkıntı yok öncelikle amd ekran kartı kullandığın için driverını güncelle en son crimson edition sürücüleri çıktı amd nin öncelikle amd nin kendi sayfasından yeni sürücülerini indir kur ardından directx sayfasından web directx programını indir google danda aratabilirsin eksik directx dosyaların varsa tamamlasın bu işlemleri yaptıktan sonra tekrar dene gene aynı hataları alıyorsan muhtemelen kasanın soğutması yeterli değildir amd ekran kartları çok fazla ısınıyor çünkü bunuda besleyecek yeterli fanın yoksa problemler kendini tekrarlayacaktır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.