Şimdi Ara

R9 290X kullanici incelemesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
185
Cevap
2
Favori
7.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Foxbat

Sıcaklık durumuna göre fanı elle ayarlayın. Bir de max ve min sıcaklıkları yazarsanız süper olur.

3D mark ve Crysis te olsa tadından yenmez:)

Hocam o testler yarına artık 3d mark sorun çıkardı ama afterburner ve crysis yarın gelir 3d mark sorununu çözmeye çalışacağım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kikiru K kullanıcısına yanıt
    Stand by position taken ;)
  • Buda benden gelsin kıyaslamanız için ;

R9 290X kullanici incelemesi

7970 Crossfire , 1200 MHZ / 1580 MHZ Bellek hızı ,

Yanlız kart buysa kötü olur ,

Titanı felan tek GPU ile geçiyor diye heveslendim alıcaktım adam daha titana 5 FPS yaklaşamamış

ben o skoru tek 7970 1250 MHZ 1650 MHZ Bellek hızında geçmeye yelteniyorum kart daha yakalayamamış ,

Neyse buraları dolduralım ilerde lazım olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aimstein -- 1 Kasım 2013; 4:47:13 >

• lutfen bmw nick li arkadaşın kartlarından ve skorlarından bahsedin yoksa konuyu şikayet edicem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tobias

Bunun neresi inceleme, kusura bakma kardeş ama neyin ne olduğunu bilmeyen adamın nesine inceleme yapmak. Hiç beğenmedim ve skorlar da berbat. Belli ki iyi niyetlisin ama sistemin sıkıntılı o min fps ne öyle ? Önce sisteminin sorunlarını çöz işe hakim ol sonra gel inceleme yap.

biraz saygı dostum .... Bukadar ön yargılı olma arkadaş insanların merakını gildermeye calısıyor burda senin yaptıgına bak .. Begenmediysen de burda işin ne o zaman hadi koçum başka konuya

• Olumsuz yorumlara çok takılma. Sağol paylaştığın bilgiler için. Daha doğru ve kapsamlı test sonuçlarını merakla bekliyoruz.
    Şimdiden kolay gelsin
  • Bu kartta çift gpu mu var ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurunc

Bu kartta çift gpu mu var ???

Hayır kart tek gpu.
  • @kikiru

Kartınız hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Mümkünse Afterburner gibi bir program yardımıyla, uzun süre yüke altında kaldığın kartın GPU hızındaki değişimleri not almanız mümkün mü?

Yani kartın hızı ne kadar düşüyor, bu düşük hız durumları ne kadar sürüyor ve ortalama GPU hızı nedir? Bunlara bakabilirseniz çok güzel olur. Quite mod, Uber mod ve fan hızını da belirtirseniz daha sağlıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Geltuzat

lutfen bmw nick li arkadaşın kartlarından ve skorlarından bahsedin yoksa konuyu şikayet edicem

Tehdidiniz dikkate alinmamistir

• valla hocam çok sağol HD5970ten sonra attan inip eşeğe binmek istemedim AMD fanıyım normalde bir türlü yeni serilere ısınamadım AMD'de(incelemeler pek sarmamıştı) Fakat R290X çok ilgimi çekmişti özellikle AMD yazılım konusuna nihayet daha fazla yatırım yaptığını açıkladığından beri. Ama şimdi içim rahat sadece şunda kararsızım acaba revizyon bekleyip mi R290X alsam yoksa Türkiye'ye geldiği zaman mı? Zaten o gelene kadar revizyon yer belki :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: kikiru

quote:

Orijinalden alıntı: Deniztns

Paris'e yakın bir yerde yaşıyorsanız DH Test ekibi olarak gelip güzel bir inceleme başlığı hazırlayabiliriz birlikte. Bu hafta sonu o tarafa ineceğim ben.undefined

ne yazik ki parise yakin oturmuyorum.

iyiki oturmuyorsunuz parisde zenci çok yahu heryer kaynıyor zenci
  • r290x de yalan çıktı desene :(

Titan ı boşuna almadık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Snaru

valla hocam çok sağol HD5970ten sonra attan inip eşeğe binmek istemedim AMD fanıyım normalde bir türlü yeni serilere ısınamadım AMD'de(incelemeler pek sarmamıştı) Fakat R290X çok ilgimi çekmişti özellikle AMD yazılım konusuna nihayet daha fazla yatırım yaptığını açıkladığından beri. Ama şimdi içim rahat sadece şunda kararsızım acaba revizyon bekleyip mi R290X alsam yoksa Türkiye'ye geldiği zaman mı? Zaten o gelene kadar revizyon yer belki :D

290x'te ikinci revizyon yok ozel sogutma demek istedin galiba?280x'te ikinci revizyon olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selamolsunbolubeyine

r290x de yalan çıktı desene :(

Titan ı boşuna almadık.

tomb raider 1920 ultimate yani tressfx yapip gostersene bi titani gorelim.euro uzerinden olmasina ragmen 1500 liraya aldi adam 2500 liraya degil yalan cikti derken espri yaptin galiba stok ayarda ve ne hizda calistigi belli olmadan alinan heavene bakip.bana o testte %33 fark atanlar bf'de ayni fpsyi aliyor derken sallamiyorum super otesi gereksiz gozumde bitmis bir testtir artik kendisi.tomb raiderde 7970'i utanmasa ikiye katlayacak dedigim tutmadi nedense hani karsilastirdik pm'den o bakimdan biliyorum.su 7970 cf heaven testi gosterenler niye tomb raider gosteremiyor acaba?

• Arkadaşlar su an crysis 3 iniyor uzun süreli kullanımda sıcaklık ve glu hız değerlerine bakip (indiğinde ) konuyu guncellerim :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2800 shaderin farkini alaaan heaveninde mi goruruz tressfx'te mi goruruz biri duymus yani beni.bugun yapilan test ama crossfire.bu oyunda cf basarim %86 imis iyi degil daha yeni kart olunca.yariya almayin sonucu ve cozunurluk bizi ilgilendirmiyor ama demek istedigim boyle bir sey.crysis3 testi de var.

http://www.hardocp.com/article/2013/11/01/amd_radeon_r9_290x_crossfire_video_card_review/5

bu sayfaya da bakin tek 290x karsilastirmasi var.

http://www.hardocp.com/article/2013/11/01/amd_radeon_r9_290x_crossfire_video_card_review/8

• quote:

Orijinalden alıntı: .45 ACP

quote:

Orijinalden alıntı: Snaru

valla hocam çok sağol HD5970ten sonra attan inip eşeğe binmek istemedim AMD fanıyım normalde bir türlü yeni serilere ısınamadım AMD'de(incelemeler pek sarmamıştı) Fakat R290X çok ilgimi çekmişti özellikle AMD yazılım konusuna nihayet daha fazla yatırım yaptığını açıkladığından beri. Ama şimdi içim rahat sadece şunda kararsızım acaba revizyon bekleyip mi R290X alsam yoksa Türkiye'ye geldiği zaman mı? Zaten o gelene kadar revizyon yer belki :D

290x'te ikinci revizyon yok ozel sogutma demek istedin galiba?280x'te ikinci revizyon olacak.

yok özel soğutmayı kastetmemiştim illaki revizyon görür diye düşünmüştüm :D

• yerinde olmak isterdim @kikiru
  • quote:

Orijinalden alıntı: Foxbat

Sizinkini geçebilecek kart daha anasının fabrikasından çıkmadı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.