Şimdi Ara

r9 280 dual-x saphire fikir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kartı almak üzereyim bilgisayarcı ile pazarlık attık tanıdık kendisi, kartı götürüp çektircem ama son fikirleri almak istiyorum kart hakkında.. pişman olmayım, ne demiş atalar 40 ölç bir biç.. :) yardımlarınızı bekliyorum

• fiyat / performans kartıdır.
  • Gayet güzel bir kart. Full HD de rahatlıkla high-ultra oynatıyor. Ne kadara alacaksınız?
  • Kac tl dedi bilgisayarci.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus al.Arada fiyat farki kalmadi ve Dual-X sogutmasina gore kat ve kat daha iyidir DirectCu II hem de SSu`lu bir sogutma.Yani Sapphire almak pahalandigi icin mantili degil.Hafif farkla veriyorsa Asus al.Yoksa 50TL+ istiyorsa Sapphire al.

• Flyat?

• Fiyatı 550 üzerindeyse bence alınmaz 600 civarına vatandan alınır en azından kurumsal firma

• quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

Fiyatı 550 üzerindeyse bence alınmaz 600 civarına vatandan alınır en azından kurumsal firma

Ben öyle kurumsal firmanın..

Normal bilgisayarcilardan ucuza alinabiliyorsa almak daha mantili birebir konusabiliyosun ygrasma yok dert yok tasa yok.Bozuldu mu,gonder garantiye birebir saticiyla karsi karsiyasin shaa iyi hem de tanidikmis ohh.

• quote:

Orijinalden alıntı: dekstop's surgeon

quote:

Fiyatı 550 üzerindeyse bence alınmaz 600 civarına vatandan alınır en azından kurumsal firma

Ben öyle kurumsal firmanın..

Normal bilgisayarcilardan ucuza alinabiliyorsa almak daha mantili birebir konusabiliyosun ygrasma yok dert yok tasa yok.Bozuldu mu,gonder garantiye birebir saticiyla karsi karsiyasin shaa iyi hem de tanidikmis ohh.

hocam bende vatanı pek sevmiyorum ama bildiğiniz gibi bilgisayarcıların bazıları çakal olabiliyo ama tanıdıksa neden olmasın alınabilir
  • vatanbilgisayarın mağazası da var kırıkkalede ama benim garanti bonusa taksit imkanı yok tek çekim yapıyor fiatı 630 tl, bilgisayarcı 610 tl dedi 5 taksit e bölersek 630 a gelir dedi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih.inci4

vatanbilgisayarın mağazası da var kırıkkalede ama benim garanti bonusa taksit imkanı yok tek çekim yapıyor fiatı 630 tl, bilgisayarcı 610 tl dedi 5 taksit e bölersek 630 a gelir dedi..

Asus`u sorsana.

• vs 550 corsair psu yu almıştım sıfır problem olmadı aynı bilgisayarcıdan
  • asusun komisyonu filan herşeyile 700 e gelir dedi, 700 tl ona verceğine msi twin frozr gtx760 al daha iyi dedi
  • En iyi f/p kartidir.

• quote:

quote:

vatanbilgisayarın mağazası da var kırıkkalede ama benim garanti bonusa taksit imkanı yok tek çekim yapıyor fiatı 630 tl, bilgisayarcı 610 tl dedi 5 taksit e bölersek 630 a gelir dedi..

Asus`u sorsana.

hocam fiyatı bence fazla 280e göre sizin düşünceniz nedir? yüz lira daha verilir 280x alınır ayda 20 lira eklenip
  • daha iyisini alıyım derken bu sefer bilgisayar bileşenleri de fire vermeye başlayacak, bu kart bile tam istenileni vermeyebilir suan ki sistemimde.. ama gözümüz ona kaydı
  • quote:

quote:

quote:

Asus`u sorsana.

hocam fiyatı bence fazla 280e göre sizin düşünceniz nedir? yüz lira daha verilir 280x alınır ayda 20 lira eklenip

Adam da bulmuşken kazık mı sokmaya çalışıyor ne yapıyor anlaamadım :D
    R9 280 dC2 TOP modelini 640 TL`ye Vatandan al bence.Zaten kart yeni sayilir fazla iade urunu gelme ihtimali bauagi dusuk.

• vatan taksit imkanı yapsa sag solda aramam kartı ama benim kartla anlasması yok
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Asus`u sorsana.

Adam da bulmuşken kazık mı sokmaya çalışıyor ne yapıyor anlaamadım :D
    R9 280 dC2 TOP modelini 640 TL`ye Vatandan al bence.Zaten kart yeni sayilir fazla iade urunu gelme ihtimali bauagi dusuk.

adam harbi 700 demiş ya komedi resmen inventusa falan bakabilirsin forumda iyi diyolardı

• forumdan bak az kullanılmış 2. el bir tane bulabilirsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.