Şimdi Ara

r9 280 dual-x saphire fikir ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ikinci el sevmiyorum ama, kart hakkında işlemci o karta az filan diyorlar o bit o karta fazla diyorlar buna ne diyorsunuz arkadaslar
  • En iyi f/p karttir ama 610 ile 630 arasinda hic fark yok bence vatandan alin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fatih.inci4 F kullanıcısına yanıt
    Ben 50 tl ucuza 9 taksit aldım vatandan

İmzamdaki incelemeye bakmanızı tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih.inci4

ikinci el sevmiyorum ama, kart hakkında işlemci o karta az filan diyorlar o bit o karta fazla diyorlar buna ne diyorsunuz arkadaslar

İşlemci nedir?

• ekran kartının işlemcisine diyorlar.. kast ettigim oydu.. 870 mhz olsa gerek düsük diyorlar
  • Parasını hak eden bir ürün R9 280, high-ultra arası çok rahat oynarsın
  • edit: gerek kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crebain -- 24 Ağustos 2014; 23:20:45 >
  • quote:

kartı almak üzereyim bilgisayarcı ile pazarlık attık tanıdık kendisi, kartı götürüp çektircem ama son fikirleri almak istiyorum kart hakkında.. pişman olmayım, ne demiş atalar 40 ölç bir biç.. :) yardımlarınızı bekliyorum

al
  • sağ olun arkadaşlar haftaya kartın siparişini veriyorum aldığımda da konuda herkesten teşekkür edeceğim :)
  • quote:

sağ olun arkadaşlar haftaya kartın siparişini veriyorum aldığımda da konuda herkesten teşekkür edeceğim :)

Madem elektrik kullanimidan şikayetçi sin git 750 ti al elindeki kart ile performans i aynı ama güç tüketimi çok iyi tdp düşecek si 75 w falan

• http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=9849

591 Lira. Daha da bir şey demiyorum.
  • "Graves or Feed" elden aldıgım zaman 5 taksitli 600 tl ye buldum yani yaşadıgım yerden .. 29 unda hesap kesimden sonra sipariş veriyoruz :)
  • asr98 ben elektrik kullanımı ile ilgili birşey demedim dikkatli olalım biraz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.