Şimdi Ara

r9 270 Dual-x oc 209tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
16
Favori
15.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: clayndomarker

Ulan nasıl kaçırdık ya. cok ihtiyacım vardı. öğrenci parasıyla yavaş yavaş sistem kurmaya çalışıyorum ne zamandır :/ sipariş edebilenlerinki gelir insallah.

Aynen çok güzel olurdu be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüh be kaçırdık.Yoksa alıcaktım,350`de veirirdim sıfır olarak
    Not:Öğrenciyiz ha,eksilemeyin

• madafakaa
    daha dün 270x aldım bi ton para verip

• Ürünü de kaldırmış vatanbilgisayar sayfasından. Resimlerini çektik siparişi sakladık kesinlikle alacağım o kartı.
  • Siparisiniz stoklarimiz da bulunmamakta olup tedariki saglanilamadigindan dolayi siparisiniz iptal edilip ucret iadesi tarafiniza yapilacaktir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: derniere

Siparisiniz stoklarimiz da bulunmamakta olup tedariki saglanilamadigindan dolayi siparisiniz iptal edilip ucret iadesi tarafiniza yapilacaktir.

+1
  • Aynı mesaj banada geldi. Bari başka bişey yazsalarmış stoklarda oldugunu hepimiz biliyoruz. Gözümüzün içine baka baka yalan söylüyor vatan
  • Simdi sen dusun vatanbilgisayar!!!

r9 270 Dual-x oc 209tl

• mesaj geldi arkadaşlar stoklarda bulunmadığından dolayı siparişiniz iptal edilecektir diye
    varmı yapılacak birşey?
  • ''Siparişiniz stoklarımızda bulunmamakta olup tedariki sağlanamadığından dolayı siparişiniz iptal edilip ücret iadesi tarafınıza yapılacaktır''
    az önce mesaj geldi telefona beyler geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun beyler

r9 270 Dual-x oc 209tl
  • Napıyoruz şimdi tek bir yol izleyelim de yatmasınlar üstüne.Bana da geldi mesaj.
  • ayni sms simdi banada geldi akillarinca bilgilendiriyorlar bu durumda ne yapmaliyiz?

• Arasın herkes, öyle stoga koyup çaymak yok.

• Murat_çavuş kullanıcısına yanıt
    tuketıcı mahkemesıne basvur ss lerı cektıysende gotur golddan 6 ay sonucu mıllet 256gb 200 küsür liraya aldı 1700e 5sgold aldılar bı kac ay once ugrasturıyor ama alırsın
  • Vatanı aradım mağazalarda stokta görünüyor diye oradan gönderin dedim yok yapamıyoruz diyorlar çamura yatıyorlar
  • arkadaslar bir yol yordam gosterin,ugrasmak istiyorum bu vatan bilgisayarla.

• Bu nasil bir mesajdir uyduruktan mesaj yaziyolar bu sinirimi bozdu benim. Gelen mesajda stoklarimizda yok diyor yani fiyat yanlisligi yaptik demiyor bu durumda zaten sanslari daha zor degil mi :)

• Bende aradim kemkum ettiler stokta var gozukuyor dedim yanlis gozukuyor birazdan kaldirilcak dedi, taksitli alan arkadaslar limitimiz taksitlibolarak geri odenecegi icin magdur duruma dusucez, baya bi soylendim not alin oraya kesinlikle taksit taksit odeme kabul etmiyorum vatan ilg. Stok yok die var diye koyup satis yapiyorsa burda musteri olarak benim sucum yok magdur edemezsiniz nakit olarak parami aktarin dedim sizde baski yapin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fourtytrees -- 25 Eylül 2014; 9:59:41 >
  • http://www.vatanbilgisayar.com/mesaj/mesaj_gonder.aspx?lang=tr-TR

Buradan mesaj atın ayrıca arayın.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.