Şimdi Ara

r9 270 Dual-x oc 209tl (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
16
Favori
15.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aradım 1 ile 10 gün arasında iade edeceğiz paranızı dedi.Baya bir konuştum çııktıları alıp uğraşırım bunlarla ben kılım zaten.
  • ben attım. mesaj. ekran görüntülerini de aldım. ugraşacagım. bu işlerin iyice b... çıkartıyorlar yoksa.
  • 444 56 56 Arayın arkadaşlar. İşin peşini bırakmayın, sipariş hala hazırlanıyor gözüküyordu. Aradığınızda siparişle ilgili tüm detayları içeren mail atmalarini isteyin, mahkemeye sunacaginizi belirterek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Simdi sen dusun vatanbilgisayar!!!

r9 270 Dual-x oc 209tl

"Stoklarımız da" nedir ya, adamlar daha Türkçe yazmayı bilmiyor... Daha da senden alışveriş yapmam Vatan Bilgisayar.
  • Sipariş sayfasında hazırlanıyor diyor ama içeriğinde ekran kartı gözükmüyor. Bende mail attım bakalım nolacak. Vatan bu sefer çamura yattı resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • siparişlerim kısmına girin giriş kısmı değişti. ürün bilgileri değişti. oem yazıyor . ekran görüntüsü alan var mı
  • İptal istemiyorum, stok bekleyeceğim diye mesaj gönderdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mailime gelen satış sözleşmesindeki şu maddeye istinaden hakkınızı arayın.

4.5SATICI,
    sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
    4.6SATICI,
    haklı bir nedenle sözleşme konusu mal veya hizmetin tedarik edilemeyeceğinin anlaşılması halinde ALICI’ yı bilgilendirip onay alarak, sözleşmeden doğan ifa yükümlülüğünün süresi dolmadan ALICI'ya eşit
    kalite ve fiyatta farklı bir ürün tedarik edebilir.
  • Herhangibir vatan şubesine gidip elllerindeki stoktan daha fazla sayıda ihtiyacımız olduğunu söyleyip merkezde olup olmadığını sordursak ve bunu telefonumuzla kaydetsek acaba geçerli bir delil olur mu tüketici mahkemesinde?
  • Sikayet.var yazabilirsiniz.

• mussti19 kullanıcısına yanıt
    Vatan Bilgisayar İnternet sitesinde kampanya sayfasında belirtilmediği sürece mantığa aykırı rakamlarla ( 200 $ lık malın 2 $ a satılması gibi ) satış yapılmamaktadır. Beşeri/teknik hatalar nedeniyle bu tür yanlış fiyatla

girilen siparişler yapılacak bilgilendirme sonrasında, iptal edilecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebil_77

Vatan Bilgisayar İnternet sitesinde kampanya sayfasında belirtilmediği sürece mantığa aykırı rakamlarla ( 200 $ lık malın 2 $ a satılması gibi ) satış yapılmamaktadır. Beşeri/teknik hatalar nedeniyle bu tür yanlış fiyatla

girilen siparişler yapılacak bilgilendirme sonrasında, iptal edilecektir.

Urun stokta yok deniyor, öyle belirtildiği gibi fais fiyat hatası yok.

• zebil_77 Z kullanıcısına yanıt
    iyi de hocam 200$ lık malın 2 $ gibi 100 kat bir farkla almadık ki. Neredeyse Yarı fiyatına denk gelecek bir fiyata aldık. 50 liralık ürünü 25 e alınca yollamıyorum diyebilir mi bir firma. Hemde internete özel fiyat etiketi vardı. ben hakkımı arayacagım. Bir kez ararım söylerim sonra yollamazlarsa veririm dilekçemi. onlar düşünüp ugraşsın. daha önce golddan ssd leri nasıl aldılarsa bizde bekler alırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mussti19 -- 25 Eylül 2014; 10:44:58 >
  • mussti19 kullanıcısına yanıt
    Ben yazdım bile elektonik olarak imzalayım dedim hata verdi.Mobil olarak ta imzalanmıyor elden vereceğim.Durumu güzelce anlattım sırf vatanın zamanın da attığı kazıklar için bile yaparım bunu.Gün intikam günüdür.
  • Kim aldıysa ürünü elden versin dilekçe uğraşsın vatan. Kafana göre urun gonder, Ne güzel is.

• Bana öyle geliyor ki, bilerek yapıyorlar. Zira toplanan parayı bir şekilde kullanıyorlar. 1 hafta boyunca elde edilen parayı bilmem günlük repoya bile koysan kar edersin. Aklıma kötü seyler geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sakın peşini bırakmayın, böyle birşey yapmaya kesinlikle hakları yok. Arayın meşgul edin en kötü, mutlaka pes ediceklerdir bence.

• Arkadaşlar aynı mesaj banada geldi haliyle. Bana ekran görüntülerini pm olarak atacak olan var mı ? İlk sayfada yazmıştım mobil olduğum için alamadım ekran görüntüsünü. Bana pm olarak atarsanız tüketici hakem heyetine bende başvuracağım. Bunların peşinin bırakmamak lazım.
  • Vatandan gelen cevap;

"

Ürün stoklarımızda kalmadığı için tedariki sağlanılmaya çalışılmaktadır. İlginiz için teşekkür ederiz.

"

Saygılarımızla...
    Vatan Bilgisayar San. Tic. AŞ
    www.vatanbilgisayar.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 25 Eylül 2014; 11:18:56 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.