Şimdi Ara

r9 270 Dual-x oc 209tl (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
502
Cevap
16
Favori
15.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes insan gibi 1 tane alsa gönderirler ama, 157486... tane alanlar olacağı için göndereceklerini sanmıyorum.
  • 606,15 TL177,04 TL177,04 TLAra Toplam177,04 TLKDV31,86 TLKargo Tutarı5,29 TLTutar214,19 TL

Gelen mailde fiyatı 600 küsürden düşmüş olarak gözüküyor. Yani sistemde indirim olarak gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburadaki sensörlü kamera davasına dönecek gibi bizde biliyoruz 10 - 20 hatta 100 tane almayı bütçede var parada ama bunu yaparak hep diğer arkadaşların almasını engellemeyelim hemde gönderecekleri varsada yogun alımdan gönderimden vazgeçmelerine sebep olmayalım. hepsiburadada dediğim gibi arkadaşın buradada dediği gibi konuyu açan arkadaş alırdı hepsini kimseyede birşey demezdi 2 gün sonra 2.ele konu açar yada ilan sitelerine 300 tl den rahat satardı. bu çoklu alım yapan arkadaşlar bi zahmet bu yönden baksınlar birde

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

606,15 TL177,04 TL177,04 TLAra Toplam177,04 TLKDV31,86 TLKargo Tutarı5,29 TLTutar214,19 TL

Gelen mailde fiyatı 600 küsürden düşmüş olarak gözüküyor. Yani sistemde indirim olarak gözüküyor.

Yani fiyat hatası yok.Gerçekten çok ilginç.

Bence biran evvel fiyat yükselmezse komple iptal edecekleri gibime geliyor.
  • Ekran alintisi alir misiniz arkadaslar ben siparis verdim ama elimizde bulunsun. Mobil oldugum icin tam alamadim ekran goruntusunu.

• Bende 1 adet an itibariyle almış bulunmaktayım . Bakalım gelecek mi ?
  • vatan bu camura yatar stok bıttı der gene gondermez ha gonderırlerse yarı fıyatına alıyorsunuz sız alın 300e sızden alırım ben
  • Ben keyfimden almadım, işlem gözükmedi kartta sorun var diye düşündüm başka kartla aldım, müşteri hizmetlerini aradım ulaşamadım. Yine aramaya devam edicem. He ikinci gelirse diye mesaj yazdım ama olur da iptal ettiremzsem alamayana aynı fiyata gonderirirm.

• Arkadaşlar ufak birşeyle mutlu edebildiysem ne mutlu bana ben almadım kartı almıcamda başka bir ürün için gezerken denk geldim fiyat kelepir geldi paylaşmak istedim zaten sıcak fırsatlarda ilk konum umarım gelir kartlarınız .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis de Broglie

Arkadaşlar ufak birşeyle mutlu edebildiysem ne mutlu bana ben almadım kartı almıcamda başka bir ürün için gezerken denk geldim fiyat kelepir geldi paylaşmak istedim zaten sıcak fırsatlarda ilk konum umarım gelir kartlarınız .

Valla gelirse harika olur.Çok teşekkürler böyle bir durumu bizle paylaştığın için.Sıfırdan pc toplayacam eğer gelirse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hatalı fiyat değil bence.. zira siparişte 606tl yazıp üstü çizilmiş.. 137tl yazıyor.. Var mı ötesi ? :))) kontrol edin sipariş geçenler..
  • Bende kaptım bir tane haydi hayırlısı
  • Almayacağım dedim aldım bende asus gtx660 dc2 var bu kart ondan iyi dimi arkadaşlar gelir ya onu ya da bunu satarız
    Sapphire R9 270 DUAL-X OC GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı 1
    606,15 TL
    177,04 TL
    177,04 TL
    Ara Toplam 177,04 TL
    KDV 31,86 TL
    Kargo Tutarı 5,29 TL
    Tutar 214,19 TL
  • Artık her şey için çok geç aldık bir kere satmak için aldım müşteri olan varsa beklerim 300 tl :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah_88

Gerçek fiyatı:http://www.vatanbilgisayar.com/r9-270x-dual-x-oc-gddr5-2gb-256bit-amd-radeon-dx112-ekran-karti.html

Boşuna almayın, göndermezler...

hocam bu 270x modeli, aynı model değil.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Anladım. Yine de bu fiyata göndermezler, boşuna alıp da iade beklemeyin bence. Hepsiburada'nın ucuza satıp bin kişiyi mağdur ettiği başlıkta ateşli tartışamaları gördükten sonra almayın derim;http://forum.donanimhaber.com/m_97524403/tm.htm
  • İhtiyacım yok zaten okul da başladı oyuna vakit yok da bu fiyat ne abi şeytan diyor al 300'e sat hem kâr olur hem de alıcı mutlu olur

470 liralık kartı 210 liraya göndereceklerini hiç zannetmiyorum para iadesi nasıl oluyor bilen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla hiç aklımda yokken aldım bi tane fiyat çok iyi inşallah gönderirler....
  • sanırım bu fiyata sonuncusunu ben aldım. bitanede arkadaşıma alayım derken fiyat uçtu..haber veren arkadaşa teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldier_x -- 24 Eylül 2014; 21:40:08 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.