Şimdi Ara

Quatro T1461 ANA KONU (67. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.026
Cevap
19
Favori
46.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sorunsuz telefon candır :) keyfini çıkarmak lazım :) Rom olayına girmek isteyenler varsa tester olurum sıkıntı yok :) en kötü brick olur :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

Sorunsuz telefon candır :) keyfini çıkarmak lazım :) Rom olayına girmek isteyenler varsa tester olurum sıkıntı yok :) en kötü brick olur :D

Sonra bu telefon niye bozuldu :D hocam bir gün düzeltemeyip gerçekten tuğla ya çevireceksin kullandığın bir telefonu :) ama o hangi cihaz olur bilmiyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benkimim50 kullanıcısına yanıt
    hiç açamazsak belki o zaman :D açılıyorsa bir şekilde bir ihtimal vardır sanırım kanımca inşallah :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quatro China

Arkadaslar piller hazir 2000 mah ozel yapildi 15 20 gune bizde olacak piyasadaki pillerle alakasi yok yani ayrica pillerden UCRET alinmayacak saygilar

Mükemmel haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonun fiyati artiyor keske 2 tane alsaydik zamaninda

Babam telefondan cok memnun yeni bataryalarda gelirse cok guzel olacak belki elimdeki telefonu babama verip quatroyla takilirim bi sure. Yeni bataryalar gelince kac saat ekran suresi aliriz acaba

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    ekran suresi bir miktar daha artacaktir pilin kalitesine gore ama cokta buyuk beklentilerde olmamak lazim. gercek 2000mAh qhd ekranda bizi uzmeyecektir.

• quote:

ekran suresi bir miktar daha artacaktir pilin kalitesine gore ama cokta buyuk beklentilerde olmamak lazim. gercek 2000mAh qhd ekranda bizi uzmeyecektir.

1600mah ında çok üzmediğni belirtelim bu haliyle 4saat ekran süresi verebiliyor hatta bazı tasaruff yöntemleriyle 7saatte yakın görmüşlüğüm bile var :) yani şuan ortalama olan pil süresi yeni pilin gelmesiyle tabi kalitesine bağlı olarak iyi pil süresine terfi edeceğini düşünüyorum.

• [BİLGİ]: Pillerin gelmesi bayram öncesi yada sonrasına da kalabilir.
  • ben önermiştim; arkadaş almış bugün nt'den 349 tl'ye... elim değerse bir kaç rom portlarım telefon için...
  • Bakıyorum kimse bu teli bulamaz olmuş kelepir telefondu iyi ki zamanında almışım super telefon sesi oyun performansı yeter bile 330 liraya göre gayet başarılıydı hızı stabilliği güzel hala takılma donma yok.

• Telefona kılıf almak istiyorum fakat Türkiye'de bulunmadığı için Çin'den sipariş vereceğim. Nette biraz araştırma yaptım ama telefonun asıl adını bulamadım. Gerçek adını bilen varsa iyi olur en azından uygun kılıfı almış olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AmudaKalkanTospa

Telefona kılıf almak istiyorum fakat Türkiye'de bulunmadığı için Çin'den sipariş vereceğim. Nette biraz araştırma yaptım ama telefonun asıl adını bulamadım. Gerçek adını bilen varsa iyi olur en azından uygun kılıfı almış olurum.

bluboo x1 yurtdışındaki adı hocam ben aldım ondan banggood tan 5tanesini 1.50 dolara kutudan çıkan şefaf korumalardan.

Sağolun hocam bende Aliexpress'ten almayı düşünüyorum.
    Link varmi hocam. Bende ekran koruyucu jelatin ariyorum bulamadim bir turlu

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Link varmi hocam. Bende ekran koruyucu jelatin ariyorum bulamadim bir turlu

Hocam jelatin arıyorsan telefonal da var ama daha yurtdışında ekran koruyucusunu görmedim bluboo x1 in ama en vayi çesit kılıf bulmak mevcut telefona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 2 Eylül 2015; 11:49:30 >
  • KoşanBalık kullanıcısına yanıt
    http://telefonal.com/quatro-t1461-kirilmaz-ekran-koruyucu

• quote:

http://tr.aliexpress.com/item/Tempered-Glass-9H-Screen-Compatible-With-BLUBOO-X1-X1S-Android-Smartphone-MTK6582-Quad-Core-5-0/32249533702.html

Hocam ajan gibisin tabi ya ben screen protector diye aradığım için bulamadım ama 8dolar=24tl nerdeyse 300tl lik alete fazla geldi açıkçası.türkiyede bu 14lira ama ikisi arasında kalite farkı var mı görmeden bilemeyiz.

çindeki bizim kutu icinden cikandan daha sert

• quote:

çindeki bizim kutu icinden cikandan daha sert

Hocam sizde bilirsiniz ki bu çinlerin verilere güvenilmez.yani görmeden birşey demek pek doğru olmuyor genelde.

• 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.