Şimdi Ara

Quatro T1461 ANA KONU (66. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.027
Cevap
19
Favori
46.303
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mavi ile işaretli nokta benim bulunduğum konum. Navigasyonun gösterdiği yer ise 300 - 400 metre uzağımız. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Nasıl araç navigasyonu olarak kullanabilirim?
    https://store.donanimhaber.com/f9/c7/71/f9c7716e6b126887d6587962c837fb5d.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cankurall -- 27 Ağustos 2015; 11:19:48 >
  • Arkadaslar piller hazir 2000 mah ozel yapildi 15 20 gune bizde olacak piyasadaki pillerle alakasi yok yani ayrica pillerden UCRET alinmayacak saygilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Quatro China kullanıcısına yanıt
    Çok sevindirici bir haber. Gerçeklesmesi dilegiyle.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quatro China

Arkadaslar piller hazir 2000 mah ozel yapildi 15 20 gune bizde olacak piyasadaki pillerle alakasi yok yani ayrica pillerden UCRET alinmayacak saygilar

bu ilginiz alakanız için teşekkürler.bu sizin müşterinize yönelik hareketlerinizi benim diyen firma yapmaz.bir kez daha quatro telefon almamın bana ve arkadaşlara ne kadar doğru olduğu gösterdiniz bir kez daha teşekkürler.
    Simdiden tesekkur ederiz. Urunlerdeki sorunlari cozmeye calismaniz cok guzel. Tanidigim herkese sizi tavsiye etmeye devam edecegim 🔛

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil konusunu sevdim. Kısa sürede elimizde olur umarım.
    Yani büyük firmalardan eksiğiniz yok fazlanız var sizi tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum.

• TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    Var. Piller ile ilgili en yetkili ağızdan bilgi verilmesinin daha doğru olduğunu düşünüyordum ki Sağolsun yapmış zaten :)
  • quote:

Arkadaslar piller hazir 2000 mah ozel yapildi 15 20 gune bizde olacak piyasadaki pillerle alakasi yok yani ayrica pillerden UCRET alinmayacak saygilar

Sizden çok memnunum ne yazıkki telefonumun ekranı kırıldı onun ekranını yaptırıp ablama hediye edeceğim. Sonrasında f1453plus almayı düşünüyorum sizden gerçekten memnunum. Bir sonraki telefonumun için yine tercih sebebi olması sizin ilginiz ve alakanız yüzündendir. Size pm atıyorum
  • quote:

izmirde bayi olarak bana besse iletişim hizmetleri diye mağaza olmayan ofis tarzında bi yeri tarif etmişlerdi ordan almıştım bütün bayilere gönderilecek değilmi? dışarda şarjı gitsin diye offline kullanıyordum yinede gitmiyordu iyi olur umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlevent -- 28 Ağustos 2015; 8:42:42 >
  • Merhaba bu telefonu takip ediyorum ama şuan hiç bir internet sitesinde düzgün satılmıyor.
    (hızlıal.com ve hepsiburada.com) gibi sitelerde vardı tükenmiş tekrar satışa gelir mi acaba yoksa artık satılmayacak mı ?
  • HAKANIM1987 kullanıcısına yanıt
    Tekrar satisa cikmayacak su an icin

• önümüzdeki aylarda filandamı çıkmayacak ?
  • Telefon şuan gittigidiyor ve n11 üzerinde bir kaç satıcıda mevcut.

gittigidiyorda 369
    n11.comda 379

Halil Bey fiyatları indirdi stok mtok kalmadı.
  • Şuan bulabildiğim en ucuz fiyat 354tl bu siteden hiç ürün almadım ama alanların yorumları site hakkında olumlu genelde firma yetkilisinin cevabını göz önüne alırsak fiyat ucuzlamaz gibi aksine biraz daha artabilir ve yakında t1461 komple bulunmaz hale gelebilir.

http://www.websibir.com/Quatro-T1461-Cep-Telefonu,PR-175148.html#action=productPanel&id=175148

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    eskiden buralar hep dutluktu :) satislar patladi gitti nedense.

• quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

eskiden buralar hep dutluktu :) satislar patladi gitti nedense.

Ben ilk t1461 i dutlukken alanlardanım hocam :) .quatro nun fiyat düşürmesi ve sizin bu telefonu alarak konuyu hareketlendirmeniz burayı verimli tarlaya dönüştürmüştü ama görünen o ki o tarla terk edilmeye yüz tutmuş konuma geliyor yavaştan.

• benkimim50 kullanıcısına yanıt
    hocam biz misyonumuzu tamamladik :) elimizden geldikce de yine buralardayiz. telefonun iyisi ile kotusu ile arkasindayiz ama su dolar kurunda artik bu fiyatlar hayal.

• quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

hocam biz misyonumuzu tamamladik :) elimizden geldikce de yine buralardayiz. telefonun iyisi ile kotusu ile arkasindayiz ama su dolar kurunda artik bu fiyatlar hayal.

Dolar çok uçtu ve bu gidişle daha da artacak.firmalar ve tüketici için çok zor konumdayız ama yapacak bir şey yok bu konuda dünya yerinde durmuyor her nekadar alım gücü düşsede insan yetişmek istiyor ama bir avuç pul ile bütün herşeyi çevirebilmek zor.

• Uygun fiyati ile piyasadayken baya gelip inceliyordu insanlar sorular soruyorlardi. Ama artik sadece kullanan bizler kaldik gibi. Ufak tefek sorunlar disinda cok sukur kullaniyoruz.
    Rom vs durumlarida olmadigi icin telefonda kullananlarin sorunlari olmadikca konu durulacak gibi artik.
    Yeni piller gelince tekrar konu haraketlenir sanirim

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.