Şimdi Ara

Quatro T1461 ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.027
Cevap
19
Favori
46.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: healthypatient

Merhaba arkadaslar, yaklasik 1 hafta once anneme bu telefonu aldik. Telefon guzel ;ancak telefonun hafizasi 2'ye ayrilmis durumda. 200 mb ve 5 kusur gb olarak ikiye ayrilmis. Ve yuklenen uygulamalar, cekilen resimler felan her sey 200 mblik alana kuruluyor. Hafiza simdiden doldu. Bu hafizayi birlestirmek icin bir uygulama felan varsa paylasirsaniz sevinirim arkadaslar.
    Ayrica yukarida bir arkadas da bahsetmis ekran kalibrasyonu bozuk. Bir tusa basinca uzerindeki bir tus isleyebiliyor. Ekran kalibrasyonunu nasil yapabilirim? Belki donanimsal da olabilir. Yapamazsam garantiye gidecek. :-/

ben denedim olmadı garantiye gidecek yeni gelen pilleri bekliyorum ben
  • Sende de bu hafiza sorunu var mi kardes? Ayrica su pil meselesi nasil ben bilmiyorum da?
  • Arkadaşlar bekleyemeyeceğim. Telefonun bir de ahize sorunu başladı. Yaptığım aramaların çoğunda ahizeden çok düşük miktarda ses geliyor. Arada sırada eski haline dönüyor ;ama zamanla daha da kötü olur muhtemelen. Belki düzelir diyerek telefona hard format attım. Ama telefonun hiçbir sorunu düzelmedi. Şu hafıza sorunu telefonun kendisinde var büyük ihtimalle eğer bir yolunu biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim.
     Quatro T1461 ANA KONU
     Quatro T1461 ANA KONU
     Quatro T1461 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi healthypatient -- 30 Aralık 2014; 18:05:27 >

• Trabzonlular alır bunu ben de Trabzon luyum sevindim böyle bir cihazın çıkmasına. Duyarlı bir Türk firması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • healthypatient H kullanıcısına yanıt
    ses sorunu mtk telefonlarda olabiliyor.Mobile uncle tools uygulması var.Oradan artılabiliyor.Forumda victor u2 konusunda vardı.Hafıza için uygumaları sd karta taşımıyor mu?
  • woodypecker kullanıcısına yanıt
    Bu telefona sd kart hic takmadim daha. Denerdim ;ama telefonu garantiye yollamak icin kutusuna koydum. Garantiden geldikten sonra bakarim. Alali 10 gun olmustu daha. Daha once de Mtkli telefon kullandim. General Mobile Discovery, Discovery Mini 2 gibi. Bu sorunlarla karsilasmamistim. Telefon bu fiyata cok guzel de bu telefonlar biraz da sans isi, belli olmuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu eşim için sipari ettim. Bugün kullanmaya başladı. Kendim Piranha Zen kullanıyorum. Piranha zenin kamerası ve 6589 işlemcisi dışında bu telefona bir artısı yok. Cihaz stabil saf kitkat kurulu geliyor. Piranha Zen hala Kitkat'taki kendikendine batarya boşalma sorununu çözemedi. Cihazın içinden kılıf çıkmadı. Bu biraz canımı sıktı açıkcası. Batarya konusunu yeni deneyeceğim.
  • n11 den 11 lira indirimle 388 liraya siparişi verdim beyler. Hadi hayırlısı :)

• Sayfada hiç hareket yok. Bu kadar mı sorunsuz bu telefon.
    Benim telefon bir süre konuşunca aniden ses kesiliyor. Üst taraftaki demir kısımdan hafif sıkıştırınca ses geri geliyor. Var mı böyle bir sorunyu olan. Bir de şarj aletini fişe sokunca cızırtılı bir ses çıkartıyor. Garantiye mi göndermem lazım nedersiniz.
  • hunter1 kullanıcısına yanıt
    Pmden iletişim bilgilerinizi msj atarsanız size yardımcı olmaya çalışalım saygilar

• Bu telefona uyumlu yedek batarya nasil bulabiliriz.

• Sorunu var ama teknik servis hallediyor galiba. Diğer servisler gibi kullanıcı hatası deyip kaçmıyor.

• Batarya

Karsi taraftan ses gelmemesi

Dokunmatik sorunu

Wifi çekim gucu

Bu sorunlarin son durumu nedir?

Ona gore alacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 4 Şubat 2015; 19:03:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinser

Bu telefona uyumlu yedek batarya nasil bulabiliriz.

0224 273 33 33 nolu teknik Servisimizden herturlu yedek malzemesine alabilirsiniz

• cLk kullanıcısına yanıt
    Rahatlikla alabilirsiniz saygilar

• Bu tarz sorunlarimiz bulunmamaktadir hafiza probleminide gidermis bulunmaktayiz.Gonul rahatligi ile alabilirsiniz.

• kullananlar pil konusunda yorum yapabilir mi? ekran acikligi nrkadar aliyorsunuz.

• Normal kullanimda 5 saate yakin ekran acikligi suresi var. Ekrani yuksek parlaklikta kullanirsaniz bu sure azalir. Pilin 1650mah. olmasi yaniltmasin bence yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: quatromobile

Bu tarz sorunlarimiz bulunmamaktadir hafiza probleminide gidermis bulunmaktayiz.Gonul rahatligi ile alabilirsiniz.

Hafıza problemi çözümü hakkında biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz? Mesela güncelleme mi yayınladınız? Uygulama kurulabilen hafıza şu an kaç gb? gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quatromobile

Bu tarz sorunlarimiz bulunmamaktadir hafiza probleminide gidermis bulunmaktayiz.Gonul rahatligi ile alabilirsiniz.

size pm attım hocam.

1- telefonun boyutları nedir? hiç bir yerde yazmıyor.

2- ram tam 1 gb değil mi? viatech telefonda 1gb yazıyor ama swaplıymış. 512+512

çin telefonlarındaki modelini de söyler misiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cLk -- 5 Şubat 2015; 1:03:09 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.