Şimdi Ara

Quatro T1461 ANA KONU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.026
Cevap
19
Favori
46.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam elimden geldiğince. yardımcı olmaya çalışmaya devam ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bydublor

gps i mobil veri ile yandex ve google haritada denedim calisiyor. ama intenetsiz calisip calismadigina bakmadim

Yanlış hatırlamıyorsam ben de çalışıyordu internetsiz. Zira yola çıktığımda açmıştım adım adım gittik
  • nerdeyse birebir ozellikli doogee dg280 kullaniyorum. tek farki ekran boyutu diyebilirim. Android 5 yayinlandi bizim tel icin. Port islerinden anlayan biri yapabilir bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de şu telefona kapaklı kılıfı getirseler çok güzel olacak yurt dışında var fakat güvenemiyorum almaya.
  • TiRaNTx kullanıcısına yanıt
    doğrudur çalışıyor test ettim zaten arkadaşa da yazdım :)
  • Bunlarıda bir ara yazim açıklıyayim. Belki faydası olur.
     Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU

• quote:

mtk enginer mode dan gps ayarlari yapinca internetsizde buldu.

tam olarak nasıl yaptıgını acıklayabirimisiniz
  • turkuwaz kullanıcısına yanıt
    google da mtk gps fix yada mtk gps sorunu yazarsaniz cozume yonelik youtube videolarini bulursunuz. yapamazsaniz yine ben gerekirse resimli anlatim yaparim.

Düzeltme buradaki adımları uygulayabilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_84085100/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 29 Mayıs 2015; 0:46:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

google da mtk gps fix yada mtk gps sorunu yazarsaniz cozume yonelik youtube videolarini bulursunuz. yapamazsaniz yine ben gerekirse resimli anlatim yaparim.

cihazın resimleri çekip koyabilir misiniz satın alıcağım pazartesi şipariş vericeğim önlü arkalı resim koyabilme imkanınız var mı

• ßenle100les kullanıcısına yanıt
    şuan çekim yapabileceğim bir ekstra cep telefonu yok . Akşam iş yerinde çeker koyarım. Yada buradan bakabilirsiniz.

https://www.google.com.tr/search?q=t1461&espv=2&biw=1280&bih=675&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=v8JpVZrAMIWssAHd8oHoCA&ved=0CDwQsAQ#tbm=isch&q=%22quatro+t1461%22
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßenle100les

quote:

cihazın resimleri çekip koyabilir misiniz satın alıcağım pazartesi şipariş vericeğim önlü arkalı resim koyabilme imkanınız var mı

buyrun hocam umarım işinize yarar biraz karanlık oldu ama... Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU
     Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkimim50 -- 30 Mayıs 2015; 17:25:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: benkimim50

quote:

quote:

buyrun hocam umarım işinize yarar biraz karanlık oldu ama... Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU
     Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU Quatro T1461 ANA KONU

Sağolun bu pazartesi sipariş vercem lakin kamerasi cok mu kotu ayrıca bu telefon tasarımı sizi tatmin ediyormu internet performansı nasıl telefondan 2 hatlada internete bağlanabiliyor muyuz

Hiç iki hat takmadım hocam onu bilemiyeceğim ama tek hat takılı hat ile internette girerken bir sorun yaşamadım.wifi anteni pek yüksek mesafeli değil ama iş görür düzeyde internet performansı ise tatminkar.kamera ise arka kamera idare eder ön kamera ise yıl 2015ön kamerasız telefon mu olur edasıyla konmuş gibi yani ön kamera kötü başka merak ettiğiniz var ise sorabilirsiniz.tasarım ise en azından birşeyin çakması gibi değil kendine has çizgileri var genelde bu bütçede telefonlar genelde samsung vari olur tasarım bu öyle değil arka kapak biraz kaygan ama sağolsun firma koruyucu kapakla o kayma işinide çözmüş.fiyatıyla kıyaslayınca çok başarılı bir cihaz belirteyim.

• quote:

Hiç iki hat takmadım hocam onu bilemiyeceğim ama tek hat takılı hat ile internette girerken bir sorun yaşamadım.wifi anteni pek yüksek mesafeli değil ama iş görür düzeyde internet performansı ise tatminkar.kamera ise arka kamera idare eder ön kamera ise yıl 2015ön kamerasız telefon mu olur edasıyla konmuş gibi yani ön kamera kötü başka merak ettiğiniz var ise sorabilirsiniz.tasarım ise en azından birşeyin çakması gibi değil kendine has çizgileri var genelde bu bütçede telefonlar genelde samsung vari olur tasarım bu öyle değil arka kapak biraz kaygan ama sağolsun firma koruyucu kapakla o kayma işinide çözmüş.fiyatıyla kıyaslayınca çok başarılı bir cihaz belirteyim.

Peki n11 de cihazlar cok çeşitli fiyatlarda satılıyor sizce hangileri güvenilir 339 liradan tutunda 399 liraya satanlar var pazartesi sipariş verecem lakin bu durum aklımı karıştırıyor

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=106264285

telefonla merak ettiginiz bir cok sey burada yaziyor. kamera resim ornekleride mevcut. bir buyuk sim bir micro sim kullaniyor. ikisinde de internet var. wifi orta duzeyde, internet sizi uzmez. fiyat olarak suan bu teknik ozellikte bulmak zor. 339 lirada 399 lirada ayni kutu icerigi ile geliyor. bazi saticalar kendi kampanya yapip sd kart yada powerbank hediye ediyorlar. n11. com yada gittigidiyordan almak istemezseniz hizlial.com da da mevcut sanirim orada 345 civari bisiydi. suan beyaz ve siyah mevcut

• quote:

quote:

Peki n11 de cihazlar cok çeşitli fiyatlarda satılıyor sizce hangileri güvenilir 339 liradan tutunda 399 liraya satanlar var pazartesi sipariş verecem lakin bu durum aklımı karıştırıyor

Sonuçta hepsinin garantisi aynı hocam o konuda sıkıntı yok tavsiyem yüksek başarı yüzdesi olan satıcılar.mesela bazı satıcılar 16gb hafıza kartı,powerbank veriyor cihazla.yani satıcı iyi ise 339da sıkıntı yok zaten 399eski fiyat geçen hafta quatro indirime gitti fiyatta.büyük ihtimalle 399 a satanlar eski parti cihazlar.

• Sağolun arkadaşlar pazartesi n11 de daimateknoloji adlı yerden 345 artı 25 tl hediye çekle 325 liraya şipariş vereceğim

• quote:

slm bu uygulamayı yaptıktan sonra telefon garanti kapsamından cıkmaz degilmi :)) bilginiz varmı bu konuda.
  • turkuwaz kullanıcısına yanıt
    yok hocam garantiden cikmaz. bunu yaparken acik bir alanda olun gps uydularina baglanmak kolay olur. islem bittikten sonra teli yeniden baslatin. gerci uydulara kitlenmesi uzun suruyor yine en iyisi mobil veri ile yandex kullanmak :) asagida sadece gps ile bulunan knum

Quatro T1461 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bydublor -- 31 Mayıs 2015; 1:32:06 >
  • telefonu şipariş verdim inşllah beni üzmez donanım olarak iyi zaten pili üzerse üzer :( 1650 mah pil var herhalde biraz zayıf kalmaz mı

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.