Şimdi Ara

Quantum Break | Xbox One (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
6
Favori
24.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Xbox One

Senaryo modu kaç saat sürer acaba.

Hocam en cok mesaj sizde mi var

Bu arada InsAllah QB PC'ye de gelir. Cok guzel olur gelirse.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reus Vox

quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

1080p gelir muhtemelen çünkü grafikler o kadar iyi değildi.

Pardon?

Grafikler o kadar iyi değildi?

Last of Us Remastered mı daha iyiydi?

Ne var ki buna benzer oyun grafik olarak?
    -------

Konsol aldıracak güçte bir oyun geliyor

Reveal videosunu hatırlıyor musun? Alakası yok onla dün gösterilen demonun. LoU geçen neslin oyunu, ama illa daha iyisini göstermemi istiyosan Order daha iyi mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • F355 Challenge F kullanıcısına yanıt
    abi reveala bakmadım ama dünkü demoda atmosferler, karakter ve çevre detayları çok güzeldi. şu uncharted 4'ün tanıtımındaki nathan drake kadar detay vardı baş elemanda. tamamen de dinamik bir atmosfer yapmışlar ışıklar falan epey hoşuma gitti.

bence küçümsememek lazım. watch dogs gibi felaketlerden sonra.
  • Remedy usta işi oyunlar çıkarıyor. Ayrıca türe yenilik getiren her firmayı severim. bakın alan wake de savaş mekanikleri diğer tps lerden farklıydı.

Mesela quantum break' de de zamanı çatışmalarda nasıl efektif kullanabiliriz diye düşünmüş adamlar. cidden usta işi duruyor gamescom demosu.

Alan wake de ki eksikleri şuydu. kısa sürmesi ve bir süre sonra aynı şeyleri yapıp durmamız. Çok çok iyi oyundur. gönlümde yeri gerçekten ayrıdır. ilk beş e oynar benim için. ama ne yazıkki böyle bir eksiği de görmezden gelmemek lazım.

quantum break'in daha zengin içerikli olması gerek bence.

ayrıca 360 ve ps4 kullanıcısı olarak söylüyorum. Bu oyun konsol aldırır
  • Çıkış tarihi belli oldu mu? Ona göre alalım konsolu.
  • Oyun film havasinda. Karakter animasyonlari alan wake giyim tarzi max payne olmus. Hosuma gitti benim. Remedy nin yaptigi bir oyunun kotu olma ihtimali yok. Xbox in ND u remedy idir. Biraz butce olarakta destek verse daha hizli calisabilir adamlar.

Uncharted 4 deki kadar detayli diyen trollere ise prim vermeyin. Kendileri her zamanki gibi bol keseden salliyor.

Oyun su haliyle gayet olmus. Pesinden alan wake 2 bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 13 Ağustos 2014; 12:31:11 >
  • Remedy acayip bir firma hem senaryo hem atmosfer on numara is cikariyorlar.

Alan Wake, Amerikan sinemasinin macera-gerilim tadinda bir atmosfer sahipti. QB ise aksiyon-bilimkurgu filmi atmosferine sahip.

Insallah bu oyundan sonrada Alan Wake 2 duyurusu gelecektir.

• PS4 te Uncharted ,XBOX ONE da da QB'dir.Remedy ve Naughty Dog birde Quantic Dream bence en iyi oyun firmaları.

• Xbox one aldirtcak oyun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçek olamayacak kadar güzel görünüyor, Remedy'nin oyunu olduğu her halinden belli. Max Payne'nin aksiyon ve çatışma ortamını ISS ile benzer teknikler kullanarak farklı bir varyasyon haline getirmişler, cillop gibi bir şey çıkmış ortaya. Xbone tarafında Halo 5 ile beraber takip ettiğim yegane oyun QB.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 10 Ekim 2014; 17:54:44 >
  • Olu buralar uplayalim bakalim.

• Videoyu izledim müthiş bir oyun geliyor
  • Oyun ,film tadında ve grafikler muazzam gozukuyor.İnşallah hikaye klişe olmaz ve sürükleyici olur.Aksiyon-gerilim tadında bir oyun bekliyorum.Remedy den kötü oyun çıkmaz.
  • Grafikler göz kamaştırıcı. Alan Wake gibi 8 sene bekletmezse iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evo_4 -- 27 Ekim 2014; 15:29:17 >
  • Sırf şu oyun için xone almayı düşünüyorum.
    Ama nerde o para

• Gameplayler enfes. Xbox 360 kullanmamdaki en buyuk sebeplerden olan alan wake yaraticilaro yine yeni bir efsane ustunde calidiyor. Miki remedy e yaz donemine yetistirmesi icin baski yapiyor haberleri vardi n4g de gectigimiz gunlerde. Umarim istedikleri olmaz. Remedy rahat calisarak istedigi oyunu anca sunabilen bir firma. Kucuk bir ekip. Sonbahar donemi guzel gider. Alan Wake 2 yide verirlerse bu nesil baska bir sey istemem.

Xo tarafindan baktigimda ben en buyuk koz olarak goruyorum bu oyunu. Herkes oyun yapiyor ama herkes boylesini yapamiyor. Atmosfer, hikaye film gibi Remedy oyunlarinda.

• Oyun baya saglam geliyor umarim Alan Wake gibi tek duze bir oyun olmaz.
    Hikaye guzel atmosfer güzel ama yaptigimiz hersey ayniydi bu oyle olmazsa efsane bir oyun olur fakat ms aptallik edip pc ye cikartirsa yazik olur.

Ama Alan Wake 2 yi merakla bekliyorum senaryo cok iyiydi devamini merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mactavish- -- 28 Ekim 2014; 4:54:58 >
  • Hollywood'dan isimler katılmış.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.