Şimdi Ara

Qualcomm Snapdragon 820 hakkında her şey 'Ne yeni? Ne kadar hızlı? ne zaman geliyor?'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Videoda sözü geçen ve Snapdragon 820'nin detaylı anlatımı ve testlerinin yer aldığı haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

• Snapdragon 820 icin ayri bir videoya gerek vardi. Cok tesekkurler hemen izliyorum.

• Ya adreno 530 testleri yokmu çok merak ediyorum

• Mesut abinin gözleri parlıyor anlatırken :)) Beğenerek izliyoruz efenim

• Qualcomm orta seviyede de iyi çalışmış, 620 ve 618'de cortex a72 çekirdeklerini kullanacak, 615'i a53lerle geçiştirmişti, Adreno 405'de 1080p için yeterli değildi.
  • Gelecek sene 821 ile 820yi ısıtıp önümüze koyar artık

• Heycanınız banada bulaştı. G3 ümü uygun fiyatla elden çıkarabilirsem bende bi g5 isterim.

• Daha 1 hafta önce z3 compact aldım. Artık kafam rahat, şu mu çıkacak bu mu çıkacak diye düşünmeme gerek kalmadı.

• Şahsen beni heyecanlandırdı bu platform. android in küçük çaplı yazılımsal sıkıntılarını kas gücüyle yenmek için böyle güçlü işlemcilere ihtiyacı var..harika bir paket olmuş.. qualcomm cephesi 810 dan sonra bir değil iki nesil ileriye zıpladı hatasını affettirmek için. samsung ve apple cephesinin buna vereceği cevabı merakla bekliyoruz.

• 820 hojdur ama benaneh !!!

telefon fiyatları 2500 - 3000 arasına dayanmış.
  • Mesut Ağabey'i çok heyecanlı görüyorum. :)

• Qualcomm yetkilileri sizi görse utanırdı onlar bu kadar heyecanlanmamışdır sanırım :)

• S7 tüm dünyada veya Türkiye'ye Exynos 8890 ile gelirse karşılaştırma bekliyoruz hocam.

Snap 820 bir atlama olabilir Android dünyasında ama yine de temkinliyim nitekim ısınma sorunları ile karşılaşacak mıyız göreceğiz.

Ben burada daha çok halihazırda zaten hem performanslı hem serin çalışan Exynos 7420'nin 8890'da ne kadar geliştiğini merak ediyorum. Özellikle 12 çekirdekli Mali T880 gpu noktasında fark yaratacaktır diye düşünüyorum bakalım hep beraber göreceğiz. Bir teknoloji sever olarak en sevdiğim aylara girmek üzereyiz.

Saygılar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8890 ın bunu geçeceğini düşünüyorum.

• İnceleme videosu açılmıyor :(

• bir Türk firması da bunu kullanıp kar oranını abartmadan bir ürün ortaya çıkarsa, çok şey mi istiyoruz?
  • Vaadettiği özellikler ve performansla gerçekten de heyecan verici. Bir sıçrama olacağı aşikar. SD820 li telefonları sabırsızlıkla bekliyorum.
  • Video güzel olmuş, uzun zaman sonra zevkle bir video izledim Elinize dilinize sağlık.

Güçlü ve az yakan donanımlar çok hojdur ama kullanamadıktan sonra benane.

Galaxy S6'da oyun bile yüklü değil. Kamera, mesajlaşma, görüşme, video-müzik ve internete girmek için kullanıyorum. Oyun kursam ufacık ekranda zevk almıyorum. Basit oyunlar da sıkıcı geliyor. Hadi sağlam bir oyun kurdum diyelim, pil dayanmıyor ve bu gücü kullanacak oyunlar da parmakla sayılabilecek kadar az. Açıkçası bellekte ve kameradaki gelişme sebebiyle aldım bu telefonu. Uygulamalar daha hızlı açılıyor, genel olarak daha hızlı tepki veriyor ve daha iyi çekim yapabiliyorum. Yoksa DH mini sürüm, 9GAG falan bu aletin düşük güç tüketimli çekirdeklerini %20 yüke ya sokar ya sokmaz. Asus'ta birkaç modelinde olduğu gibi tablet gibi bir şeye dönüştürebilsek çok daha güzel olur. Veya ince, içerisinde pili de olan ucuz bir ekran çıkarsalar(dokunmatik olmasa da olur) cihazı bağlasak monitör gibi kullansak falan fena olmaz.

• Bu da ısınıyor deniyordu.Yalanmıymış?

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Daha 1 hafta önce z3 compact aldım. Artık kafam rahat, şu mu çıkacak bu mu çıkacak diye düşünmeme gerek kalmadı.

Kandırma kendini, şimdi için içini yiyordur yeni cihazları gördükçe, 2016 da da bir bahane bulur değiştirirsin

Kızma sakın takılıyorum

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.