Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
40
Favori
92.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
230 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adminim 1.4 versiyonu elinizdemi korsanda o o yama çalışıyor
  • Herkese selamün aleyküm arkadaşlar. elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonClaire -- 8 Aralık 2020; 22:54:38 >
  • LeonClaire L kullanıcısına yanıt
    Forumdaki mesajını görmeden önce Youtube'da denk gelmiştim videona, hazırlayan sensen eline sağlık. Fakat bazı yerlerdeki notları almadığın için onlarda neler yazdığınu okuyamadım :) Örneğin: Leon A'da silah dükkanı girişinde Claire'ın bıraktığı not.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yama için teşekkür ederim hocam. Gayet iyiydi.
  • Merhaba,

Türkçe Yama harikaydı. 3ncü oyunun Remake i için de yama yapmayı düşünür müsünüz?
  • Selamün aleyküm gençler. türkçe olarak video yayında herkese iyi seyirler.

• Arkadaş intihar etmiş. Bize de böyle güzel yamalar bırakmış allah razı olsun huzur içinde yatsın

• romedon kullanıcısına yanıt
    Gerçek mi ya. Allah tahsilatını affetsin ..
  • Nereden öğrendin acaba dostum?

• Youtube'daki videosunun altına bir arkadaşı yazmış. Steamde de yazmışlar. Ayrıca bayağı bi süredir aktif değil. Facebook twitter vs hep kapanmış

• Dur ya inşaallah doğru değildir?

• ALLAH mekanını cennet etsin inşallah gerçekten çok üzüldüm be....

• İntihar eden kişinin işi sıkıntı Rabbim affetsin
  • Yuh adam neden intihar etti ya

• Arkadaşın konuda mesaj yazdığı görünüyor ama yazıları silinmiş hep. Buda gerçeklik payını baya arttırıyor maalesef...

• RE2 yi sayesinde 3 saattir oynuyorum türkçe türkçe! Kendisine bol teşekkürlerimi iletiyorum ki iletecektim buradan fakat üstteki arkadaşların yazdığı haberleri üzücü buldum umarım yalandır. :(

• Bir teşekkür etmeye gelelim dedim, okuduğuma inanamadım.. Allah taksiratını affetsin

• Reis eline sağlık yamayı kurdum ama bir sorunum var altyazılar ingilizce onu türkçe yapamadım.Çözümü nasıl olur bilen var mı?

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.