Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
40
Favori
92.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
230 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yama için teşekkürler eline emeğine sağlık.Oyunu açarken oyundan atıyor hata vermeden çözümü nedir bilen varmı ?
  • Oyuna yeni yama geldi, Türkçe yamayı güncelleyebilir misiniz? Jill'in mektubu çok önemli. ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tfn123

Oyuna yeni yama geldi, Türkçe yamayı güncelleyebilir misiniz? Jill'in mektubu çok önemli. ^^
    Bu yeni gelen mevzu nedir tam olarak. Demo diye gözüküyor. Normal oyundan girince oynıyabilyormuyuz. Yoksa demoyumu indirmemiz gerek anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Oyunun full sürümüne yeni güncelleme geldi. Leon ile Gun Shop Kendo'nun mekanına girdiğimizde Jill'in bıraktığı mektubu görüyoruz. Demo ise 1 shot demo'dan farklı olarak oyunun 30 dakikalık süresi ortadan kalkıyor. Fakat demonun en büyük olayı, rpd'den çıkarken sağ tarafa döndüğünüzde NEMESIS'in STARRS diye bağırması. Böyle bir Easter egg var.
  • teşekkürler kardeş ellerin dert görmesin
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:42:4 >
  • bu oyunun dlc'lerinde hikaye var mı acaba?yoksa sadece kıyafet,silah vs. midir....
  • reis eline sağlık. şu doom oyunada bi el atamaz mısın gardaşım benim doom ethernal da mart ayında çıkacakmış bu iki oyun beraber düşünüldüğünde ortaya az da olsa bir hikaye çıkıyor çevrilirse çok makbule geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Strosferus13 -- 19 Aralık 2019; 12:46:40 >
  • Dostum tekrar tekrar teşekkür etmek için yazıyorum sen çok büyük bir insansın. Oyun çıkış tarihine baktım yamanın yayınlanma tarihine baktım 1 ay olmuş olmamış bitirmişsin
    Keşke Capcom ve diğer Oyun yapımcıları seninle profesyonel anlamda çalışsa da yaptığın her çevirinin oyununu satın alsak malum yabancı dil bilsem dahi kendi dilimde olmayınca satın almıyorum
    Oyunun 3. Serisi çıkacakmış gerçi sen çıkmadan bile çevirirsin :)

• Strosferus13 kullanıcısına yanıt
    ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:42:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

Sn. Qnoops, metro exodus ve re 2 çevirilerini yapmış biri olarak dlc'lerinde hikaye varmı acaba.Yoksa eşya kıyafet vs.gibi dlc'ler midir.

Ayrıca her iki Türkçe Yama için tekrar teşekkür ederim....

• mostt M kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:42:9 >
  • Teşekkür ederim, iyi akşamlar....

• Hocam üçüncü oyunu da siz mi ceviriceksiniz ?

• Birkaç gün önce çıkan son güncellemede altyazılar maalesef çalışmıyor, güncelleme gelecek mi?
  • ‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 26 Şubat 2020; 7:42:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qnoops

Devuno kalktı

En tatlı nerden iner son DLC oynamadım

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.