Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
396
Cevap
33
Favori
45.217
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    480 Mesaj
    Oyuna bugün gelen güncelleme sonrasında yama menü türkçe oyun için ingilizce şeklinde çalışıyor. Nasıl düzeltebiliriz?
    |
    |

Steam hesabının şifresini benimle paylaştığı için @Team NINJA'ya teşekkür ederim.

Yamayı yeni çıkan patche uygun olarak güncelledim, v1.6'yı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Yamanın önceki sürümünü kaldırmadan direkt kurun, hiçbir şey yapmanıza gerek yok.

Oyunun ilerleyen bölümlerinde karşınıza İngilizce bir yer çıkarsa bana bildirin lütfen, güncellemeyle falan değişim yapmışlar mı diye detaylı bakamadım çünkü. Büyük ihtimalle bir şey değişmemiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 24 Nisan 2019; 16:58:57 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Team NINJA

Kapanan Rapidshare mi muadili mi?
    |
    |
    BySeLaMeT-TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

google drive zaten link şu an denedim bir sorun yok. Muhtemelen google bu dosyayı şu anda görüntüleyemez veya indiremezsiniz gibi bir hata verdi ama onunda çözümü basit. Hata buysa yazayım.
    |
    |
    BySeLaMeT-TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba yamanızı kullanıyorum ancak sorun yaşıyorum. Sayfanızdan indirdiğim Yama uygulamasını açıp uygun klasörü seçip yamayı kur dedikten sonra sizin sayfanıza yönlendiriyor her defasında ve yama gerçekleşmiyor. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler.@Qnoops
    |
    |
    Bahsedilenler: Qnoops

Çözüm bulabildiniz mi hocam? Bende aynı hatayı alıyorum...
    |
    |
    Hido12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Size mesaj yolladım
    |
    |
    zarokeki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 10 Temmuz 2019; 11:8:34 >

Teşekkür ederim. Oyunu DLC'ler dahil %100 şekilde Türkçeleştirdim, İngilizce hiçbir yere rastlayamazsınız. Setup programı da oyun dosyalarının bulunduğu klasör hariç başka hiçbir yere müdahale etmiyor veya herhangi bir zararlı yazılım içermiyor, o konuda içiniz rahat olabilir, iyi oyunlar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 10 Temmuz 2019; 18:43:48 >
    |
    |
    estimates29 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: Qnoops

Teşekkür ederim. Oyunu DLC'ler dahil %100 şekilde Türkçeleştirdim, İngilizce hiçbir yere rastlayamazsınız. Setup programı da oyun dosyalarının bulunduğu klasör hariç başka hiçbir yere müdahale etmiyor veya herhangi bir zararlı yazılım içermiyor, o konuda içiniz rahat olabilir, iyi oyunlar:)
    elinize sağlık.
    |
    |

@evohan Evet hepsi > https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/137283634

@emrecan12bjk Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 10 Temmuz 2019; 19:44:29 >
    |
    |
    Bahsedilenler: evohan , emrecan12bjk

Orijinalden alıntı: Qnoops

teşekkürler ilk fırsatta deniycem , dediğin gibi menüler diyaloglar ve yazılar tamamıyla türkçeleştirildiyse çok iyi bir başarı oyunu dediğim gibi zevkini çıkara çıkara oynayasım geldi ..
    |
    |
    Yama için teşekkürler Qnoops a yaraşır yama olmuş. Oyunu ve yamayı yükledim oyun da açılıyor sorun yok. Benim sorunum ilk oynadığımda normal mod (yardımsız) seçtim. Ancak nişangah desteği olmadığı için zorlanınca yeni oyun diyerek bu kez yardımlı modu seçerek giriş yaptım. İlk zombi ile karşılaşınca anladım ki zorluk kısmı yardımsızda kalmış ve nişangah desteği yok. Üstelik devam et bölümünde yardımlı olarak kayıt açmasına ve ayarlardaki nişangah desteği açık olmasına rağmen. Üç kez denememe rağmen sonuç değişmedi. Daha garibi oyunu silip yeniden yüklediğimde eski kayıtlar yerli yerindeydi. Belgelerimde save vs aradım silmek için o da yoktu. Yeni oyun diyerek yardımlı modu tekrar seçtiğimde yardımsız mod yeniden karşımdaydı. Bu zorluk sebebiyle de ölüp duruyorum ve oynayamıyorum. Sorunuma el atıp çözüm gösterecek bir dost çıkar umarım. Herkese teşekkürler yama için de bir kez daha teşekkürler.

• Yüzbaşı
    346 Mesaj

Teşekkür ederim, bu sorun save veya konfigürasyon dosyalarından dolayı kaynaklanıyor büyük ihtimalle, onları silerek bu sorunu çözebilirsiniz. Nasıl yapacağınızı göstermek için size özel mesaj atıyorum, oradan tarif ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 22 Temmuz 2019; 0:43:0 >
    |
    |
    Osmanlispor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oyunum orjinal versiyon değil. Mevcut çalışma ve yoğunluğunuz sürerken kişisel sorunlara da eğildiğiniz için teşekkürler. Üstelik konu yama bile değilken...
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rica ederim, cevap attım. Sorununuzu çözünce buraya da yazarım, Google'da araştıranlar da bulup halleder.

EDIT: @Osmanlispor'un bahsettiği sorunu yaşayanlar varsa şu şekilde çözebilirler;

Bilgisayarım'ı açın ve üstteki adres çubuğuna şunu yapıştırıp enterlayın.

C:\Users\Public\Documents\Steam\CODEX

Orada bulunan 883710 adlı klasör kayıtlı dosyalarınızın bulunduğu klasör olacaktır. Onu silerseniz oyunu yeniden açtığınızda ilk kez açmış gibi olacaksınız ve bahsedilen sorunu gidereceksiniz.

Kayıtlı dosyalarınızı kaybetmek istemiyorsanız silmeden önce o klasörün yedeğini almayı unutmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 23 Temmuz 2019; 7:2:21 >
    |
    |
    Osmanlispor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oldu hocam. Dediğinizi aynen yaptım ve sorun çözüldü. Teşekkür ederim ilgi ve nokta atışı çözümünüz için.
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.