Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
394
Cevap
33
Favori
44.517
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    407 Mesaj
    Hocam merhabalar yamayı kurduktan sonra ilaçlı sürümde oyuna girdi fakat hikayeye başla dediğim anda gireceğine oyundan atıyor. Nedir özüm tahmininiz var mı
    Ryzen 5 2600 • Msi B450 Tomahawk • Msi GTX 1060 6GB Gaming X • Corsair VS650 W 80 • Samsung 750 Evo 250GB • Corsair Carbide Spec 02 • Kingston Hyperx Fury 8GB X2 2133 Mhz • Razer Diamondback • Hyperx Revolver S •
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj

Merhaba, konfigürasyon dosyasını silerek bu sorunu giderebilirsiniz diye düşünüyorum. Ayrıntıları özel mesajla yolladım.

EDIT: Oyunun başlarken kapanması ve ayarların kaydedilememesi sorunuyla karşılaşan olursa anti virüs programını devre dışı bıraktıktan sonra oyunu başlatmayı denesin, sorunu böyle çözdük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 1 Eylül 2019; 2:26:55 >
    |
    |
    Korgeneral1071 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Türkçe yama için teşekkürler, emeğine sağlık. Kurdum ama deneme fırsatım olmadı. Denedikten sonra güncellerim mesajı. Anladığım kadarıyla tek başına çevirmişsin, böyle güzel oyunları keşke senin gibi çevirenler daha çok olsa da anlayarak oynayabilsek.

Evet çeviri projelerimi tek başıma yapıyorum, teşekkür ederim iyi oyunlar:)
    |
    |
    TearsForFears kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaş yamayı hem tek başına yapıp yayınladı hem de çıkardıktan sonra yamasının arkaasında durup problemlerine çözüm üretiyor. Gerçekten teşekkür ediyorum uğraştı ve sonunda problemi ortadan kaldırdı. Emeğine sağlık dostum.
    Ryzen 5 2600 • Msi B450 Tomahawk • Msi GTX 1060 6GB Gaming X • Corsair VS650 W 80 • Samsung 750 Evo 250GB • Corsair Carbide Spec 02 • Kingston Hyperx Fury 8GB X2 2133 Mhz • Razer Diamondback • Hyperx Revolver S •
  • Yüzbaşı
    345 Mesaj

Teşekkür ederim, iyi oyunlar:)

Oyunun başlarken kapanması ve ayarların kaydedilememesi sorunuyla karşılaşan olursa anti virüs programını devre dışı bıraktıktan sonra oyunu başlatmayı denesin, sorunu böyle çözdük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 1 Eylül 2019; 2:25:36 >
    |
    |
    Korgeneral1071 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
e-ticaret
izmir web tasarım
Lastik Fiyatları
SEO
google reklamları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,165
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.