Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

| Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AltaNora Daha Az
1 Kayıtlı Üye
398
Cevap
34
Favori
45.640
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Türkçe Yamalar >> Yayınlanmış Yamalar >> | Qnoops | - Resident Evil 2 Biohazard Remake %100 Türkçe Yama + DLC'ler
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    410 Mesaj
    Hocam merhabalar yamayı kurduktan sonra ilaçlı sürümde oyuna girdi fakat hikayeye başla dediğim anda gireceğine oyundan atıyor. Nedir özüm tahmininiz var mı
    Ryzen 5 2600 • Msi B450 Tomahawk • Msi GTX 1060 6GB Gaming X • Corsair VS650 W 80 • Samsung 750 Evo 250GB • Corsair Carbide Spec 02 • Kingston Hyperx Fury 8GB X2 2133 Mhz • Razer Diamondback • Hyperx Revolver S •
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj

Merhaba, konfigürasyon dosyasını silerek bu sorunu giderebilirsiniz diye düşünüyorum. Ayrıntıları özel mesajla yolladım.

EDIT: Oyunun başlarken kapanması ve ayarların kaydedilememesi sorunuyla karşılaşan olursa anti virüs programını devre dışı bıraktıktan sonra oyunu başlatmayı denesin, sorunu böyle çözdük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 1 Eylül 2019; 2:26:55 >
    |
    |
    Korgeneral1071 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çeviri Projelerim  @  www.Qnoops.xyz
  • Yarbay
    13554 Mesaj
    Türkçe yama için teşekkürler, emeğine sağlık. Kurdum ama deneme fırsatım olmadı. Denedikten sonra güncellerim mesajı. Anladığım kadarıyla tek başına çevirmişsin, böyle güzel oyunları keşke senin gibi çevirenler daha çok olsa da anlayarak oynayabilsek.

Evet çeviri projelerimi tek başıma yapıyorum, teşekkür ederim iyi oyunlar:)
    |
    |
    TearsForFears kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    410 Mesaj
    Arkadaş yamayı hem tek başına yapıp yayınladı hem de çıkardıktan sonra yamasının arkaasında durup problemlerine çözüm üretiyor. Gerçekten teşekkür ediyorum uğraştı ve sonunda problemi ortadan kaldırdı. Emeğine sağlık dostum.
    Ryzen 5 2600 • Msi B450 Tomahawk • Msi GTX 1060 6GB Gaming X • Corsair VS650 W 80 • Samsung 750 Evo 250GB • Corsair Carbide Spec 02 • Kingston Hyperx Fury 8GB X2 2133 Mhz • Razer Diamondback • Hyperx Revolver S •
  • Yüzbaşı
    346 Mesaj

Teşekkür ederim, iyi oyunlar:)

Oyunun başlarken kapanması ve ayarların kaydedilememesi sorunuyla karşılaşan olursa anti virüs programını devre dışı bıraktıktan sonra oyunu başlatmayı denesin, sorunu böyle çözdük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qnoops -- 1 Eylül 2019; 2:25:36 >
    |
    |
    Korgeneral1071 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    10692 Mesaj
    dlcler dahil mi hocam?

Oyuna sonradan çıkan Dlc'ler

Ghost Survivor
    No Time To Mourn
    Runaway
    Forgotten Soldier

edit= + dlcler başlığını şimdi gördüm, sanırım dahil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 19 Eylül 2019; 14:25:32 >

Evet dahil:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    855 Mesaj

Adamlığın tasvirini yap deseler direk Qnoops derim çeviri için teşekkürler kardeşim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Qnoops kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İNTEL CORE İ5 8400 CPU STOK 2.8 GHZ- TURBO BOOST 4 GHZ / 16 GB KİNGSTON DDR4 2133 MHZ RAM /ASUS PRIME Z370-P LGA1151 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Er
    9 Mesaj
    Oyunu orijinal almak istiyorum; ama Steam'deki 400₺'lık fiyat etiketi göz korkutuyor. Daha uygun bir fiyata almanın bir yolu var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
e-ticaret
google reklamları
son dakika
SEO
haberler
izmir web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,158
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.