Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.279
Cevap
54
Favori
183.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ürünü laptop ile kullanmadığım için o sorunu yaşamadım.
    Windows un ses ayarlarını , ses karıştırıcı yi falan biraz kurcalayin, belki bir çözüm olabilir.
    Ürünü resetleme ve kapatıp açma dışında kulaklık dan pek bir şey yapamıyor sunuz zaten, geri kalan ayarları Windows üzerinden çözmeye çalışın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smertus kullanıcısına yanıt
    İki kulaktan birisi telefon ile eşleşiyor, diğer kulaklık onun üzerinden telefon iletişim kuruyor, bu genelde sol kulaklık.
    Yani bağlantı yapınca telefon sol kulaklık ile bağlanıyor, sağ da sol ile eşleşip onun üzerinden aktarım yapınca bir kulaklığın şarjı değerin den çabuk bitiyor.
    Sizin sol kulaklığın bataryasi biraz güçsüz lesmis
    Eşleşmeyi sağ kulaklık ile tekrar yapın
    Bunun için iki kulaklığı da kapatın (8 10 sn dokunmatik alana basın) kutuya koyun , telefon dan kulaklığı unutun, silin. Sadece sağ kulaklığı çıkarıp açın, telefon ile eşleştirin, sonra sol kulaklığı çıkarıp açın . Bende sol kulaklık üzerinden bağlanınca ses şiddeti sağ ile bağlantı ya göre %80 civarında oluyor

• Arkadaşlar merhaba daha önceden almış olduğum t5 modelinden memnun olduğum için bir sipariş daha vermek istedim bu sefer farklı satıcıdan yine orjinal şeklinde satılan bir satıcıdan aldım fakat kutusu farklı bir model geldi,sebebini bilen varmı acaba?
  • korkmazze kullanıcısına yanıt
    Yeni üretim kutuları böyle.
  • dr_mrh D kullanıcısına yanıt
    Sol kulaklık kutuya koyunca şarj oluyor ancak şarj olduktan bir süre sonra da muhtemelen kutudayken şarjı kendi kendine bitmeye başlıyor kutudan çıkardığımda sıfır şarj kalıyor tekrar koyduğumda tekrar şarj oluyor kullanabiliyorum ama birkaç saat içinde çıkarmazsam kutuda tekrar kendi şarjını bitiriyor. Bu durum sadece sol için geçerli sağ sıkıntısız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smertus -- 9 Mayıs 2020; 13:37:47 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhabalar,

Benim de farklı bir sorunum var. Kulaklıkları kutusundan çıkarınca hemen telefonunuza bağlanıyor mu ? Benim 5 dakika uğraşmam gerekiyor. Bir bağlanmıyor, bir bluetooth listesinde görünmüyor. Kabına koyup aldıktan sonra bazen görüyor bazen görmüyor. Ama bir kere bağlanırsa hiç problem olmadan sarjı bitene kadar hiç bir problem olmuyor.
  • Hangisi yeni üretim. Biliyorsanız farkları nedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: smertus

Bağlantı sorunu sol kulaklığın şarjı olmamasından dolayı oluyormuş. Ikisini de şarj ediyorum kutuya koyunca sağın yeşil solun kırmızı olması normal mi ? Kulaklığı kapatmam gerekiyor mu yoksa direkt kutuya koymak yeterli mi şarj bu yüzden biter mi ?
    Kırmızı ışık sol kulaklık için şarjı olmadığından mı yanıyor sürekli
    Benim de şuan şarj kutusunda biri kırmızı diğeri hiç yanmiyor şarjı dolu diye sanırsam.Sorunun çözümünü bulabildiniz mi ? kırmızı yanan sağ kulaklığı hiç bir şekilde rengini değiştiremedim sarja takıyorum kırmızı diğer kulaklığı telefona bağlıyorum sağ hala kirmizi çözemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: labkamil

Hangisi yeni üretim. Biliyorsanız farkları nedir.
    Yeşil kutu sanırım yeni üretim. İki kez aldım, ilk aldığımda sık sık bağlantı kopması yaşadım iade ettim, başka satıcıdan tekrar aldim ve yeşil kutuda geldi. Sıfır sorunla kullanmaya devam ediyorum.

• arkadaşlar selamlar herkese yaklaşık 1 hafta önce qcy t5 aldım hepsiburadadan sorunsuzca kullanıyordum ancak bugün kutu şarjdayken 45 dakika sonra ışığının yanmadığını farkettim belki dolmuştur dedim ama şimdi kulaklıkları koyunca şarj etmiyor kulaklıklar da otomatik kapanmıyor kutuyu tekrar şarja takıyorum ama ışığı yanmıyor. aynı sorunla karşılaşıp çözebilen var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.
  • selamlar

qcy t5 modelini yeni satın aldım fakat bir sorum var. bu kulaklığın bir program veya kendisinden gelen özellikle arayan kişiyi okuması mümkün mü? rehberime kayıtlıysa
  • Merhaba ,
    Kulaklığı T5 Modelini bugün teslim aldım ve OnePlus 7Pro telefonuma bağladım.
    Ses olarak çok memnun kaldım ancak şöyle bir sorunum var ilk günden.
    Sağ tek kulaklıkta tıkır tıkır inceden bir ses geliyor ve arada sürekli olan ses azalıp 2-3 saniyede bir tık tık tık diye devam ediyor ve daha sonra tekrar tıktıktık diye aralıksız gelmeye başlıyor.
    Kulaklığı Hepsiburada dan aldım.
    Ne yapılması gerekir , yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YUHANNAtr

Merhaba ,
    Kulaklığı T5 Modelini bugün teslim aldım ve OnePlus 7Pro telefonuma bağladım.
    Ses olarak çok memnun kaldım ancak şöyle bir sorunum var ilk günden.
    Sağ tek kulaklıkta tıkır tıkır inceden bir ses geliyor ve arada sürekli olan ses azalıp 2-3 saniyede bir tık tık tık diye devam ediyor ve daha sonra tekrar tıktıktık diye aralıksız gelmeye başlıyor.
    Kulaklığı Hepsiburada dan aldım.
    Ne yapılması gerekir , yardımcı olurmusunuz.
    İade ya da değişim isteyin hocam.

• Arkadaşlar bende şöyle bir sorun var; QCY T5 sağ ve sol kulaklıkların birisinin şarjı diğerine göre erken bitiyor. Aynı anda pilleri biterken kutuya koyuyorum fakat birisinin şarjı daha uzun gidiyor. Ayrıca şarj kutusu en fazla iki kere şarj ediyor. Sizde de aynı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creed.49 -- 19 Mayıs 2020; 17:26:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Creed.49

Arkadaşlar bende şöyle bir sorun var; QCY T5 sağ ve sol kulaklıkların birisinin şarjı diğerine göre erken bitiyor. Aynı anda pilleri biterken kutuya koyuyorum fakat birisinin şarjı daha uzun gidiyor. Ayrıca şarj kutusu en fazla iki kere şarj ediyor. Sizde de aynı mı?
    Ben kulaklıkları tek tek kullanıyorum. Gün içerisinde kullanıp yatarken kutuya koyuyorum. İkisini birden kullandığım da oluyor ama biri birinden önce bitmiyor. 4 ile 5 defa arası şarj ediyor çift kulaklığı.

• Qcy t5 kullanicisiyim. Kulaklıkları kutudan çıkarıp telefona bağlarken resmen savaşıyorum. Telefonun bluetoothtunu kapat aç, kulaklıkları kutuya koy çıkar. 5 10 dakika uğraşıyorum anca bağlanıyor.

Sizde durumlar nasil. Kulaklıkları telefonunuza bağlarken hangi sırayı izliyorsunuz

• VgrooveR kullanıcısına yanıt
    Hocam resetleyin bi kulaklıkları. Ben kutudan çıkarıp kulağıma götürene kadar bağlanıyor.

• CSCO_CS kullanıcısına yanıt
    Ben 5 10 dakika uğraşıyorum bağlanması için. Resetleme işlemini de yaptım, hala aynı durumda. Bağlandıktan sonra problem yok.

• VgrooveR kullanıcısına yanıt
    Bende aldım cızırtı sorunundan iade olarak gönderdim ancak şunu söyleyebilirim.
    Yaklaşık 2 saat kadar kullandım, kutusundan çıkardıktan sonra kulağıma takana kadar bağlanmış oluyordu.
    Kullandığım telefon OnePlus 7Pro.
  • Qcy t5 aldım bügün elime geçti kulaklık kutudayken hafiften cızırtı geliyor bu moral mi. Kapalıyken bile geliyor.

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.