Şimdi Ara

QCY Kullanıcıları Kulübü (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.278
Cevap
54
Favori
183.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam kulaklıkları dondurucunun içine koyun bi yarım saat kalsın sonra çıkarın öyle deneyin. Büyük ihtimal sorununız düzelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CSCO_CS kullanıcısına yanıt
    Hocam ne yapmam lazım peki? Demek ki normal bir durum değil.
  • Creed.49 C kullanıcısına yanıt
    14 günü geçmediyse iade edin hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Merhaba. Bluetooth kulaklık almak istiyorum fakat bilgim yok. Note 5 kullanıyorum. Hem telefon görüşmesi hemde müzik dinlemek için kullanacağım. Özellikle spor sırasında kulağımdan düşmeyen bir kulaklık olması tercihimdir. 200 tl ye kadar önerebileceğiniz model mevcut mudur? Teşekkürler Saygılar

• Arkadaslar merhaba. Gun icerisinde cok sık telefonla konusuyorum. Yorumlardan goruyorumki cihazda sorun yaşayanlar var.
    Muzik pek dinlemiyorum. Mikrofon performansi olsrak degerlendirecek varmi?

• Selamlar herkese. qcy t1 pro aldım 2 hafta önce. Başlarda sorun yokken sonradan sorun ortaya çıktı. iki kulaklık da kutuda şarj oluyor. Ama kutudan çıkartınca sol kulaklık yok. Kırmızı şarj ışığı harici hiç bir ışık yanmıyor. Sadece solda. Telefona bağlayınca da solda ses yok.Reset atmaya çalışınca da Atılmıyor. sağa reset atılabiliyor sola atılmıyor. Sonra tekrar kutuya koyup 5 dk sonra çıkartınca geliyor kendine. Ama şarjını bitirip kutusuna koyup saatler sonra çıkartınca yine aynı problem. Acaba kutuda şarj mı olmuyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selamikpln000000 -- 26 Mayıs 2020; 18:16:31 >
  • eagle_man E kullanıcısına yanıt
    QcyT5 kullanıyorum telefon görüşmelerinde yoğun kullanımım var ve şimdiye kadar şikayet eden olmadı gayet net ve stabil.

• Cevap icin tesekkur ederim. Peki dış mekan gorusmelerinizdede durum aynimi. Ben biraz gurultulu ortamda calisiyorum.

Çok profesyonel diyemem o konuda, dış mekanda genelde rüzgarlı alanlarda avucumun içine alarak konusuruyordum. Dış sesleri iletiyor karşı tarafa anladığım kadarıyla.

• QCY T5 aldım bugün. Telefonun Bluetooth listesinde iki tane QCY T5 gözüküyor, biri sağ kulaklık, diğeri sol kulaklık. biri bağlı iken diğerinden ses gelmiyor, diğerini bağlayınca ötekinin sesi kesiliyor. Yani bir türlü iki kulaklıktan da aynı anda ses getirtemedim. Yardımcı olur musunuz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilbasamed

QCY T5 aldım bugün. Telefonun Bluetooth listesinde iki tane QCY T5 gözüküyor, biri sağ kulaklık, diğeri sol kulaklık. biri bağlı iken diğerinden ses gelmiyor, diğerini bağlayınca ötekinin sesi kesiliyor. Yani bir türlü iki kulaklıktan da aynı anda ses getirtemedim. Yardımcı olur musunuz..
    Hocam yalnızca bir T5 görünüyor olması lazım. Kulaklıklar ayrı ayrı eşleştirilmiyor. Kulaklıkları resetleyip tekrar deneyin isterseniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: CSCO_CS

Çok profesyonel diyemem o konuda, dış mekanda genelde rüzgarlı alanlarda avucumun içine alarak konusuruyordum. Dış sesleri iletiyor karşı tarafa anladığım kadarıyla.
    Cihazi aldim. Konusma performansi bu fiyata gore iyi. Sadece sag kulaklik sarj olurken temassizlik yapiyor. Uzerine dokunup mudahale etmem gerekiyor. Size sormak istedigim dokunmatik fonksiyonlarini kendimiz atayabiliyiormuyuz? Telefon cevaplamak veya reddetmek icin ne yapiyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: andreoni

QCY T5 aldım. Mağazadan Qdroid uygulamasını indirip ses açma kapama, saati söyleme, şarkıyı ileri geri sarma işlevleri.atayabiliyorsunuz. ben sola ses açma, sağa da kısma atadım gayet başarılı.

Dokunmatiği sorunlu diyenler vardı. Parmağınızın ucuyla değil ilk boğumuyla dokunmanız gerekiyor..
    Bende indirdim ama beceremedim:)

QCY Kullanıcıları Kulübü  QCY Kullanıcıları Kulübü  QCY Kullanıcıları Kulübü  QCY Kullanıcıları Kulübü  QCY Kullanıcıları Kulübü

Bu şekilde yaparsanız kullanabilirsiniz. Kulaklık bağlanınca ekranda bağlandığını gösteren bi görüntü geliyor tıklayarak kapatın. Programı sürekli açmaya yada açık tutmaya gerek yok. Her bağlandığında atanan işlev neyse çalışıyor.

• andreoni kullanıcısına yanıt
    Dostum eline koluna saglik. Cok tesekkur ederim.

• merhaba hocam, kulakligi iade ettiginizde para iadesi alabildiniz mi? bende iade etmek istiyorum kulaklik kulagima oturmuyor kavcuklari denedim surekli cikiyor, hijyenik urun oldugundan dolayi urun iadesi olmuyor diyorlar. ben n11 den almistim.

• XenonMan58 kullanıcısına yanıt
    Bağlantı kopmalarindan bahsettim ve iade ettim, para iadesi de aldım. Bende Trendyol dan almıştım.

cyn bilisim adli saticidan mi aldiniz.

suan hangi urunu kullaniyorsunuz. ve memnunmusunuz bir diger soru urunu 14 gun icerisinde mi iade ettiniz ve pqra iadesi ne kadar surdu birde ben kulagima oturmuyor desem iade kabul edilir mi acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: XenonMan58

suan hangi urunu kullaniyorsunuz. ve memnunmusunuz bir diger soru urunu 14 gun icerisinde mi iade ettiniz ve pqra iadesi ne kadar surdu birde ben kulagima oturmuyor desem iade kabul edilir mi acaba.
    Hocam 1 hafta sonra iade etmiştim, kredi kartima iade oldu aldığım tutar. Yine aynı ürünü bu kez başka bir siteden aldım. Yeşil kutuda geldi, sanırım yeni versiyon ve hala kullanıyorum memnunum.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.