Şimdi Ara

### ► QASHQAİ KULÜBÜ ◄ ### (759. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.979
Cevap
286
Favori
1.815.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 757758759760761
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Taner Bey sizin videonuzu izledim, bendeki ses mekanik bir sesten daha çok ince bir pompa / vakum sesi gibi.
    Acaba hidrolikten veya pompadan mı kaynaklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaslar 2014 model tekna 1.5 dizel 65 bindeki aracimi gecen hafta sattim. Bugun sifir 1.3 benzin otomatik skypack 214 bin tl ye kapora gonderdim. Iklimi soguk Erzurumda yasadigim icin dizel qashqai ile bu kış cok sikinti yasadim. O yuzden benzine gecmeye karar verdim. Bu 1.3 yeni motor qashqai nasildir kullanan varmi yakit tuketimi performans. Simdiden tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: enesozkrt61

Arkadaslar 2014 model tekna 1.5 dizel 65 bindeki aracimi gecen hafta sattim. Bugun sifir 1.3 benzin otomatik skypack 214 bin tl ye kapora gonderdim. Iklimi soguk Erzurumda yasadigim icin dizel qashqai ile bu kış cok sikinti yasadim. O yuzden benzine gecmeye karar verdim. Bu 1.3 yeni motor qashqai nasildir kullanan varmi yakit tuketimi performans. Simdiden tesekkurler
    Aracınız hayırlı olsun, güle güle kullanın. 1.3 benzinli motor yeni çıktı ve henüz birkaç aylık. Kullanmaya yeni başlayanlardan herhangi bir şikayet duymadık ama dediğim gibi çok yeni bir motor.
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    Sagolun insallah sikintisiz kazasiz belasiz bineriz.

• allornone A kullanıcısına yanıt
    olma ihtimali var. Hidrolik seviyesine bakın. Direksiyon hidrolik seviyesine de bakın. Aracınız vitesli ise fren hidroliği debriyaj hidroliği ile ortak oluyor.
  • Merhaba 2016 49 binde aracım dizel manuel. İlk defa bu akşam 200 km kadar yol yptım. Gayet sakin bir yol ve trafiksiz yolda geldim en son duracağım esnada frene bormal olarak baskı uyguladığımda sol ön yada arka taraftan uğultu şeklinde ses duydum. Bu nedendir. On fren bakayası orijinal olarak 5bin km önce değişmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sçsb kullanıcısına yanıt
    yetkili servisde mi değişmiş. yetkili servisdede 2 kalite mal var?
  • taydin66 T kullanıcısına yanıt
    D10604ea0ay referanslı parça 237 TL fiyat yazılmış. Bu fiyata göre iyidir diye düşünüyorum sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: sçsb

D10604ea0ay referanslı parça 237 TL fiyat yazılmış. Bu fiyata göre iyidir diye düşünüyorum sizce
    Muadil takıldığını düşünüyorum.
    Orijinal kod budur Nissan Ref No Ön balata: D10604EA0A yani sonundaki Y yoktur.
    Velhasil orijinal balatayı 237 tl ye biraz zor!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERSN

karanlıkta;
    aracı çalıştırın,
    ışıkları açın,
    teyp SETUP tuşuna basılı tutun.
    olmuyor, setup tuşuna basmakla nasıl düzelsin neden buldunuz bunu
  • Merhaba,

2011 model Qashqai için havuz paspas satın almak istiyorum. Önerebileceğiniz bir marka ve model var mıdır? Fiyatı çok kafama takmam, yeter ki kokmasın, kısa sürede parçalanmasın ve yerine tam oturacak kalıpta üretilmiş olsun.

Şimdiden teşekkürler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermanerz

2014 visia qasqaimde aracı çalıştırdığımda konsoldaki yolcu airbag lambalarından on ve off lambaları yanıyor. Off hemen sönüyor. Bir müddet on yanıyor. Ancak bir müddet sonra on lambasıda kendiliğinden sönüyor. Bu normal mi?

Foto sürüş sırasında çekildi. On lambası yanmıyor

Lambalar başlangıçta yanar sonra kısa sürede söner bu normal
    Sürekli yanık kalmıyor
    Kılavuzu okuyun

• Evet 1 Dk sonra sönüyormuş, teşekkürler

• Arkadaşlar 2017 skypack qashqai var. kış öncesi garantiden akü değişti. 1 haftadır aracı kullanmadım da bugün start stop çalışmadı. neden olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

Arkadaşlar 2017 skypack qashqai var. kış öncesi garantiden akü değişti. 1 haftadır aracı kullanmadım da bugün start stop çalışmadı. neden olabilir
    Ss nin devreye girmesinin belli başlı kriterleri var onlardan bri eksikse girmemiş olabilir biraz kullanın araç 1 hafta yatınca akü yeterli şarja gelememiş olabilir kilma,sıcaklık kemer rakım ve akü şarj durumu gibi faktörler var benim de 1 hafta sonrası girmemişti 2-3 gün sonra ilk kırmızı ışıkta girmişti takip etmek lazım bi de aracı 2-3 günde bir çalıştırmak lazım

• defiant82 kullanıcısına yanıt
    Tşkler üstad bir deneyim

• quote:

Orijinalden alıntı: screamtoronto

Tşkler üstad bir deneyim
    Rica ederim burda son durumu da paylaşırsanız sevinirim.Hayırlı geceler

• Aracımın garantisi hazıranda bıtıyor 2 yıl uzatma icin yaklasık 2800tl isteniyor sizce uzatmalımıyım ne dersınız

• 
Sayfa: önceki 757758759760761
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.