Şimdi Ara

Q6600 iyi işlemci kodu ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Q6600 G0 rev için güzel kod nerden öğrenebilirim.forumda böyle bir liste vardı ama malesef bulamadım. nette de aradım bulamadım.iyi kod yazabilecek yada nereden bakabileceğimi bilen arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum.

iyi forumlar.

• Dfs ten aldığım g0 3400 mhzde 1,432v ile Prime95 4 çekirdek içinde stabil.4 çekirdek stabilitesi aramazsan 1,325 ilede sorunsuz kullanılıyor.1,525 ile 3600 mhz full Prime stabil oluyor.

Kullandığım soğutucu Zerotherm in soğutucusu.
  • İyi Koddan Kasıt?
    G0 Revizyonun Kodu mu?
    http://forum.donanimhaber.com/m_15796816/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRoNMaSTeR -- 28 Eylül 2007; 13:58:44 >
  • Ya bugün bende almayı düşünüyorum..Bende E4300 var bunu satıp alcagım ama kararsız kaldım ..Gereksiz olcak gibime geliyo bana E4300'ü satıp bunu almak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: iRoNMaSTeR

İyi Koddan Kasıt?
    G0 Revizyonun Kodu mu?
    http://forum.donanimhaber.com/m_15796816/tm.htm

Etiketteki FPO # L719B243.e6600 larda vardı.bu koda göre almıştık.kimi takoz çıkıyor kimi oc performansı süper çıkıyor.Q6600 lardada böylemi acaba ?

• G0
  • Valla Takoz mu çıkar çıkmaz mı bilemiyorum ama
    Revizyon açısında G0 revizyon tercih ediliyor Az enerji tüketimi olması sebebiyle eh buda OC amaçlı alacak kişileri ilgilendirir gibime geliyor
    G0 revizyon olması için Product Code bölümünde BX ile başlayan bölümün son kodları SLACR olmalıki G0 revizyon ürünü olsun
  • teşekkürler arkadaşlar
  • beyler Bu kod işi gerçekten doğrumu bendede E6750 var Hiç koduma moduna Bakmadan aldım Gayet güzel gidiyor walla yan ben çok şanslıyım yada bu kod işinde bişi var
  • kod önemlidir ya... ben koduna bakarak E6300 ümü aldım millet Voltaj basığ 2.6 zor görürken ben 1.21 sabit voltajla 3.2 günlük kullanıyorum ;) Bende bu Q6600 kodlarını araştırıyorum. bir tane almak istiyorumda E6300 ümün yerine.
  • Benimki SL9UM ya çok sinir oldum ve üzüldüm bak şimdi. Performans kaybı çok oluyormu arkadaşlar böyle olunca bir bilen varmı ? Yani aralarında baya bir fark oluyormu ?
  • G0 revizyonlar slacr kodlu olanlar.

Ve alırken de bu kod tercih edilmeli.

Sonuç olarak ikisi de aynı fiyata satılıyor neden daha fazla enerji harcayıp ısınan tercih edilsinki.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.