Yarbay
02 Mart 2003
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar yıllar sonra ilk mesajım olacak. :D

Aşağıda bilgilerini bulabileceğiniz token hem projesi hem profesyonelce yapılan çalışmaları ile dikkatimi çekti. Ben projesi ile ilgili bilgiyi direkt vermek istemiyorum. Kendiniz sitelerine girip inceleyebilirsiniz , twitterda 13. Haziran son tarihli çekilişe katılabilirsiniz uygun görürsenizde yatırım yapabilirsiniz

Telegram gruplarında airdrop etkinliğide 13. Hazirana kadar devam ediyor.

Sitesinde satın alabileceğiniz swap borsaları, hem Türkçe hem İngilizce whitepaperları, yol haritasını ve yakım miktarlarını bulabilirsiniz

En altta da tanıtım videolarını bulabilirsiniz.

Gravisible (GAV) Token

ℹ️ Toplam arz: 1.000.000.000
ℹ️ Token Tipi: BEP-20 (BSC)

ℹ️ Sözleşme adresi (BSC): 0xdd79c56410fc922552b8afd6d0e29f4f046e4c6d
www.gravisible.com
Telegram kanalı https://t.me/gravisible_tr
Twitter https://twitter.com/gravisible

Gerçek hayatımızda getçekten kullanışlı işlevi olan bir token olduğu ve büyük potansiyeli olduğundan paylaşmak istedim.

Adettendir yatırım tavsiyesi değildir.

Tantım videosu En https://www.youtube.com/watch?v=fohPvA9Tbjg&feature=youtu.be
Tanıtım videosu Tr https://www.youtube.com/watch?v=8351AS6LlRs&feature=youtu.be
Tahminen 20-25 yıllık bir film.

Hatırladığım kadarıyla bir çete bir soygunu gerçekleştiriyor.Tam iş bitmek üzereyken çetedeki herkesin paraya asıl ihtiyaç sebeplerinin ölümcül hastalıkları olduğu gerçeğini fark ediyorlar.Filmde otistik bir karakterde var.En sonunda kurtulan iki kişiden biriydi.

Bu filmin adını hatırlayabilen var mı?
Media Markt'dan Asus 1215 almak niyetiyle yola çıktım.Oradaki ilgili kişinin gösterdiği Vaio özellikleri ile daha cazip geldi aldım.

1000 TL Kdv dahil 10 taksit 3 ay ertelemeli. (Ucuz değil kesinlikle)

Makinanın özellikleri

Amd E2-1800 işlemci Brazos 2.0 chipset.
1366*768 parlak 12" ekran
Hd7340 Dahili grafik birimi
500 Gb disk
4 Gb ddr-1600 mhz ram (8 gb desteği var)
usb 3.0 1 adet port usb 2 2 adet port
hdmi çıkış
diğerleri standart zaten.

Win7 home premium kurulu olarak geliyor.Ama Sony vaio programları o kadar çok ve sistemi yoruyorki hemen formatladım(Recoveryi bile sildim)

Makinayı alırken 4 gb daha ram aldım.Gerçi 1333 mhz bulabildim ama sorun çıkarmadı.
Diski önce 3e böldüm
1. part ntfs 100 gb Win7 ultimate
2. part ntfs 250 Gb yedek ayırdım
3. partıda 4e böldüm
500mb boot 10gb swap 20gb root ve 100gb home olarak EXt4 formatlayıp Linux Mint Cinnamon kurdum.

Sistem şuanda gayet stabil çalışıyor.

Makinanın eksiklerine gelince parlak ekran hakikatten çok parlak ve yansımaya müsait.
Bu makinaya SSD disk gerekliymiş.Keşke koysalarmış.Hoş ilerde düşüncem var.
Vaio'nun kendi programları kadar illet ve sistem sömüren programlar yoktur herhalde.Mutlaka kaldırılmalılar.Ama kaldırıncada bazı driverlar gidiyor.Formatladıktan sonra sadece driverları yükleyerek sorun çözüldü.

Klavyesi çok rahat.Ama kasa malzemesi çok iyi değil gibi geldi bana.
Win7 altında sorunsuzca 1080p mkv oynatabiliyor.Linux altında 720p sorunsuz oynatıyor.

Fiyatla ilgili bir probleminiz yoksa taşınabilir şık bir Sony netbook sonuçta.
Resimleride akşama eklerim.Yapmamı istediğiniz test oyun benzeri varsa yazarsanız ilgilenirim.
Kaç zamandır foruma girmiyordum?Eskilerden pek kimseyi göremedim.Bu arkadaşlar neredeler acaba?

Arbiter
X-gen
865pe
Brandybuck
fenomenhaa

Ve daha nickini hatırlayamadığım pek çok arkadaş.
1 adet satılmıştır. 2 adet kaldı. Fiyat 40TL.

Ödeme: Garanti, işbankası, misli.com
Merhaba,

Kredi kartımın hesap kesim tarihi 29 ocaktı. Yani şuan hesap kesilmesi gerekiyordu. Dün gece internet bankacılığından hesap kesim tarihini 28 ocak yaptım. Hemen kesilsin alışveriş yapayım diye. Değişmedi sandım meğersem değişmiş. 28 Şubat olmuş. Yani ocak ayında yaptığım alışverişleri mart ayında ödeyeceğim. İşine yarayan olursa böyle yapabilir. Daha da erteletilebilir mi bilmiyorum.
Arkadaşlar şu madenleri kısaca açıklayabilir misiniz?

Dc pre şart sanırım. Neler çıkar nasıl kırdırılır? vs..
Forumdan bir alışveriş yaptım. Kargom burdaki şubeye gelmiş ancak kaybetmişler. Ne gibi işlemler yapabilirim?
Merhabalar,

Wordpress ücretli kurulum yapıyorum. İsterseniz Domain ve hosting ayarlayabilirim istekleriniz doğrultusunda.

Kurulum yapılacak, istediğiniz tarzda tema bulup kuruyorum. Sitenizi daha iyi yapabilecek eklentileri kuruyorum. Size sadece yazı girmek kalıcak. Bunların hepsi 10TL.

Domain isterseniz godaddy.com kampanyalarını takip edip 1$ a alabiliriz. Hosting 10tl'den 20 30 tl ye kadar bulunabilir. En uygununu bulup kurabiliriz.

Wordpress ile yapılabilecek örnek site türleri: Video, haber, kişisel, dizi/sinema, şirketler için bilgi sitesi vs. aklınıza gelebilecek hertürlü site wordpress ile yapılabilir.
Merhaba,

Kız arkadaşım takayasu hastası. Yani damar romatizması. Bu hastalık yüzünden kortizon kullanıyor. Yaklaşık 4 yıldır sürüyor bu. Son zamanlarda damarları tıkanmaya başladı. Bir koluna giden damar %100, beyine giden damar %85 tıkalıydı. Açmak için 8 er cmlik stent takıldı. Zorlu fakat başarılı geçti.
Şimdi ise şah damarında pıhtılaşma meydana geliyor. Kanı sulandırmak için ilaçlar veriliyor ancak daha fazla verilemiyor beyin kanaması riski var. Pıhtı beyine giderse felç kalabilir. Çok zor bir dönemdeyiz. Dualarınıza ihtiyacımız var. Bir Allah şifa versin sözünüz bile derman olabilir bize. Lütfen bunu esirgemeyin. Allah hepinizden razı olsun...
Hakkında
Forum İmzası:
vaio sve1111m1eb
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
Iphone
Mobil cihaz
Operatör
Turk Telekom
Oyun Platformu
PS3
Takım
Bursaspor
Steam
Diabelica
Notebook
Asus
PSN ID
Diabelicqa
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.723
İkinci El Bölümü Mesajları: 461
Konularının görüntülenme sayısı: 165.848 (Bu ay: 396)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 56 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Overclock, Soğutma ve Modifikasyon
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.