Şimdi Ara

Pusuya Yatmış 4K'ların Ucuzlamasını Bekleyenler Grubu (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.484
Cevap
211
Favori
792.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: merfur

quote:

Orijinalden alıntı: leren

Tv nin incelemesi.

http://www.hdtvtest.co.uk/news/49ub850v-201406033786.htm

The LG 49UB850V is not only the worst 4K TV we’ve tested, it’s also one of the worst-performing televisions we’ve reviewed to date in terms of image quality.

iyimi yani tv?

"Test edilen en kötü 4K TV olmasının yanında şimdiye kadar görüntü/resim kalitesi bakımından incelediğimiz TV'ler arasında en kötü performansa sahip TV" demişler.

Bu arada "translate.google.com" sitesini hatırlatmak isterim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Designer83

quote:

Orijinalden alıntı: merfur

quote:

Orijinalden alıntı: leren

Tv nin incelemesi.

http://www.hdtvtest.co.uk/news/49ub850v-201406033786.htm

The LG 49UB850V is not only the worst 4K TV we’ve tested, it’s also one of the worst-performing televisions we’ve reviewed to date in terms of image quality.

iyimi yani tv?

"Test edilen en kötü 4K TV olmasının yanında şimdiye kadar görüntü/resim kalitesi bakımından incelediğimiz TV'ler arasında en kötü performansa sahip TV" demişler.

Bu arada "translate.google.com" sitesini hatırlatmak isterim :)

biliyorum da tv genel bilgi olarak sormak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merfur -- 3 Temmuz 2014; 15:42:23 >

• Bende pusuya yeni gelenlerdenim. Dünya kupası maçları bittikten sonra fiyatlarda aşağıya doğru oynama olabilir mi? Kafamda belirlediğim modelleri biraz takip edeceğim. Şimdilik Samsung 32H6270 ile LG32LB652 arasındayım. Bütçem 1000-1500 arasında. Fiyatlarda düşme olursa 40 inc lere de bakabilirim.
  • uygun mudur arkadaşlar?
    zaten 3d istemiyorum. smart yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG 50LB670V kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda28

48h6500 yüzde 10 çek bonus avantijix le 2050 tl aldım toptamcı 2200 tl verıyor satıp büyüğünümü alsam kurdursam mı kararsızım izleme mesafem max 4 mt min 2,5 3 mt

Ürün dün kuruldu gayet herşey iyiyken bu sabah kalkıp baktığımda tv üst sol köşesinde çatlak olduğunu farkettim ne gibi bir yol izlemeliyim arkadaşlar direk kutua koyup iade mi etmeliyim yoksa kırık olduğunu servis çağırığ tutanak mı tuturmalıyım
  • quote:

quote:

48h6500 yüzde 10 çek bonus avantijix le 2050 tl aldım toptamcı 2200 tl verıyor satıp büyüğünümü alsam kurdursam mı kararsızım izleme mesafem max 4 mt min 2,5 3 mt

Ürün dün kuruldu gayet herşey iyiyken bu sabah kalkıp baktığımda tv üst sol köşesinde çatlak olduğunu farkettim ne gibi bir yol izlemeliyim arkadaşlar direk kutua koyup iade mi etmeliyim yoksa kırık olduğunu servis çağırığ tutanak mı tuturmalıyım

Internetten aldınızsa direk iade edin.

• arda28 A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi iade edin. servis çağırıp tutanak tutturduğunuz zaman daha kolay iade edersiniz. Kargo da kırılmış vs gibi şeyleri öne süremezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertali -- 6 Temmuz 2014; 0:37:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertali

Arkadaşın dediği gibi iade edin. servis çağırıp tutanak tutturduğunuz zaman daha kolay iade edersiniz. Kargo da kırılmış vs gibi şeyleri öne süremezler.

Haklısın bana ürünü hasarsız yollayın kontrol edicex yazmışlar hasarlı ürün geliyor vede hasarsız yollayın deniliyor en iyisi tutanak tutturmak ilk kurulumda kontrol edip görmedim çatlağı servis umarım bunu koz olarak kullanmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: satanur

Philips7109 hakkında hiçbir türkçe sitede yorum bulamadım. Fiyatı teknosada iyi düşmüş. Bu tv hakkında fikri olan var mıdır?

bende takip ediyorum fakat yeni bir model olduğu için henüz yorum yapılacak bir durum yok sanırım.

ben panel değişikliğinden dolayı merak ediyorum 2014 paneller farklı olduklarını biliyorum.
  • quote:

quote:

Haklısın bana ürünü hasarsız yollayın kontrol edicex yazmışlar hasarlı ürün geliyor vede hasarsız yollayın deniliyor en iyisi tutanak tutturmak ilk kurulumda kontrol edip görmedim çatlağı servis umarım bunu koz olarak kullanmaz

az önce servis geldi bana ilk gün kurulumda sorunsuz hasarsız olarak girdiğimiz için birşey yapamayız dedi en fazla çerçeveyi değiştirebiliriz dedi oda ilk kuruluma gelen çocuk abi kontrol etmedik verdik kusura bakma felan dedi bende emir kuluyum sonuçta bana kırık ürün geldi çerçeve bantlarını söküp kimse kontrol etmedi ben akşam çerçeve bantını sökünce çerçevesi çatlak olduğunu gördüm ve ertesi gün aradım şimdi nasıl bir yol izliycem kararsız kaldım

• Teknosa TV'sine göre 300-1000 TL arası hediye çeki ya da promosyonlar dağıtıyor bugün;

http://www.teknosa.com/kategori/ses-ve-goruntu/led-tv/1053?q=[ekran-boyutu:55139-cm-1,]&page=2&order=3
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wade

Teknosa TV'sine göre 300-1000 TL arası hediye çeki ya da promosyonlar dağıtıyor bugün;

http://www.teknosa.com/kategori/ses-ve-goruntu/led-tv/1053?q=[ekran-boyutu:55139-cm-1,]&page=2&order=3

Çekleri düşünce yine normal fiyatına düşüyor. samsung 6470 Samsung bayisinde 2.400 lira. 40 inç 6470 ise 1.800. Teknosa'da çekleri düşünce bu rakama ulaşıyorsun.

Her zamanki Teknosa kazıklaması gibi geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cypon -- 9 Temmuz 2014; 10:35:11 >

• Şu 2 tv hakkında yorumlarınız nedir dostlar ?

http://www.vatanbilgisayar.com/42pfk6309_12-42-107-cm-full-hd-3d-smart-led-tv200-hzdahili-uydu-alici4xgozl.html

http://www.vatanbilgisayar.com/ue40h6270asxtk.html

İkisi arasında seçim yapılacak olsa, hangisi mantıklı ?

• LG 47"LB670V ile Panasonic TX-L50ETW60 50" Arasında kaldım bir yardım. Bir yandan webos çekiciliği bir yandan panasonic japon mühendisliği ve karizması. Kafayı yiycem.
  • sONY KLV40R452ATSKD FHD LED LCD TV bu tvyi almayı düşünüyorum acaba iyi midir? Teknosa da 1299 tl şuan
  • quote:

quote:

quote:

az önce servis geldi bana ilk gün kurulumda sorunsuz hasarsız olarak girdiğimiz için birşey yapamayız dedi en fazla çerçeveyi değiştirebiliriz dedi oda ilk kuruluma gelen çocuk abi kontrol etmedik verdik kusura bakma felan dedi bende emir kuluyum sonuçta bana kırık ürün geldi çerçeve bantlarını söküp kimse kontrol etmedi ben akşam çerçeve bantını sökünce çerçevesi çatlak olduğunu gördüm ve ertesi gün aradım şimdi nasıl bir yol izliycem kararsız kaldım

Hocam oncelikle gecmis olsun. Benzer olay panasonic 55etw60 da basima geldi. Tv nin arkasinda eziklik ve ayak kısmında şişme vardı. Servisi aradim sizin yapmadiginizi nerden bilelime getirdiler lafi. Halbuki daha cercevenin jelatinlerini bile sokmemistim. Sonra panasonic genel merkezini aradim bana bir mail yazmami ve tv nin resimlerini cekip yollamami istediler. Maili yolladiktan sonra 3-4 gun icinde iade/degisim raporu duzenlediler. Servis bile gelmedi eve. Sen de ayni yoldan git bence. Boylece samsung ve panasonic firmalarinin tuketiciye verdigi onemi de karsilatirmis oluruz.

• Arkadaşlar ben de pusudan ayrıldım 1862 tlye Lg 42lb670v aldım n11 üzerinden. Gelecek aya tv hakkındaki izlenimlerimi yazacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diciotto -- 9 Temmuz 2014; 19:25:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

Arkadaşlar ben de pusudan ayrıldım 1862 tlye Lg lb670v aldım n11 üzerinden. Gelecek aya tv hakkındaki izlenimlerimi yazacağım

Kaç inç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grafiker

LG 47"LB670V ile Panasonic TX-L50ETW60 50" Arasında kaldım bir yardım. Bir yandan webos çekiciliği bir yandan panasonic japon mühendisliği ve karizması. Kafayı yiycem.

aynen bende ikisi arasında gidip geliyorum . Bilgisi olan yardım edebilecek varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.