Şimdi Ara

Puro Sarhoş Eder mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
1
Favori
810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Az birşey çekiyorum ve ciğere kadar çekmeden hemen burundan çıkarıyorum.

Üçüncü çekişten sonra sarhoş gibi yapıyor.

Free Shop’ tan arkadaşa almıştım, denemek için bir dal kendime ayırmıştım bir haftada zor bitirebildim…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem_Alim -- 23 Ocak 2023; 22:31:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aliskanlig yok diyedir, sigarayida baslarda icsen bas dondurebilir cigerlere cekince

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciğere bile gitmeden 3 fırtta seni böyne çarpıyorsa, bir de ciğerlere kadar çeksen heralde hayalet gibim olurdun...

• 4 yıl once vanilyalıyı hızlıca bitirirdim bas donmesi yapıyordu 4 5 puro daha icip bırakmıstım tutun mamullerını kımseye tavsiye etmem cigerlerinize yazık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı purodan patrona da almıştım.

Bugün puronun etkisini arkadaşa anlattığımda patron da kulak misafiri olmuş "Ben de hiç beğenmedim, acaba aynı puro mu" deyip, makam odasından çıkarıp getirdi bir kısmı içilmiş olan puroyu.

Ben aynı puro olduğunu söyleyince "O halde ben çöpe atayım" dedi.

Ben de "Aman patron bana ver ben içerim" deyince verdi.

Eve geldiğimde patronun dudaklarının değdiği kısmı makasla aldım ve tüttürmeye başladım. Garip bir şekilde hiç bir etkisi olmadı.

Artık eminim bu puronun dudak değen son kısmına bir kimyasal koymuşlar o çarpıyor, zira ben patronun dudakları değdi diye o kısmı makasla atınca etkisi olmadı...

• Oksijensizlik

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Başbilen kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.