Şimdi Ara

Punto evo 1.3 multijet mi wolksvagen Polo 1.2 tsi veya tdi mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar 45 bine kadar araba bakıyorum iki araç arasında gidip geliyorum sizin tercihiniz ne olurdu ? Kullanan arkadaşlar yada bu araçlara hakim olan insanların fikrini merak ediyorum.Yada siz olsanız başka hangi araç alırdınız ? Bütçem maksimum 45 bin tl. Araçta aradigim özellikler performansı kötü olmasın ikinci el piyasası iyi olsun (ilerde satmak istedigimde elimde kalmasın) yakıtı üzmesin kmsi 100 bini geçmemis olsun istiyorum.Puntonun iç gögüs ve görüntüsü güzel polonunda iç kısmı beğenmiyorum ama sonuçta wv marka bir araç
    Punto evo 1.3 multijet mi wolksvagen Polo 1.2 tsi veya tdi mi ?

• Kendim 1.4 tsi jetta, esim 1.2 tsi polo kullanıtor

45000e ancak kazali tsi olur.

Temiz az km tsi icin 55 vermeniz lazim

Sehir ici ortalqma hiz 35 in altina pek inmezse tsi alin, asırı yogun bir şehirde tsi 8-9 bandına cıkabilir
  • Temız tsı ve tdı polo bulunabılecegını sanmıyorum. Kasım ayında temız puntoyu da 50bın tl ye sattık. Bu butce ıcın puntoyu onerırım evo olması sartıyla
  • Puntolarda direksiyon kilitlenmesi ile sağ torpido üstünde airbag plastiğinde çatlama meydana gelme sorunları okudum, internetten kronik sorunları yazıp bakarsanız daha net bilgi edinirsiniz. Polo'yu hiç bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterap

Temız tsı ve tdı polo bulunabılecegını sanmıyorum. Kasım ayında temız puntoyu da 50bın tl ye sattık. Bu butce ıcın puntoyu onerırım evo olması sartıyla
    Piyasa uçmuş gerçekten 45 bin tl az para değil ama araba seçenegi çok kısıtlı 45 bin tl para veriyorsun ama güzel araba alamiyosun
  • masterap M kullanıcısına yanıt
    Sizde hangi punto vardı hocam memnunmuydunuz aracinizdan alip 2-3sene sıkıntısız binmek istiyorum yıllık bakımları hariç masraf açmayacak araba olsun istiyorum
  • Mert11.5 M kullanıcısına yanıt
    1.3mjet dynamıc manuel 2011 punto evo vardı. Performans falan unut :) 0-100 15sn ye yakın. Yukarıdakı arkadasın dedıgı kronık sorunlar gercek, bız yasamadık ama. O butceye temız arac ıcın my lıfe donanım bakmanı onerırım. Tasarım, malzeme kalıtesı ve ıscılık bakımından rakıplerınden ustundur, onun dısında fazla bısey beklememek lazım
  • o para 1,2 tsi polo cok zor kazalı yada km yuksek olur

1,2 tsi ibiza / fabia tavsiye ederim ibizaa kullanıyorum memnunum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.