M

Onbaşı
27 Ocak 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 yıldır saçımda yağlı egzama var ve saçlarım seyrelmeye başladı saçın sağlığı için ve dökülen saçları geri çıkartmak için ne yapabilirim sizin kullandığınız ürünler ve sonuçları nedir yazarsanız çok sevinirim
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 yıldır saçımda yağlı egzama var ve artik saçlarım iyice seyreldi saçımın sağlığı için ve dökülen saçlarımın tekrar çıkması için ne yapabilirim ?
Arkadaşlar merhaba. 185 bin tl bütçe ile 2 araç arasında kararsızım Opel Corsa 1.2 edition 100hp mi yoksa Toyota Corolla 1.6 dream mi tavsiye edersiniz Corolla geniş hacim C segment olması cazip geliyo fakat kullanıcı yorumlarını okuduğumda artık eski Corolla kalitesinin olmadiginiz malzemenin kötü olduğu söyleniyor Corsanınsa Yakıt tüketimi , 205 tork olması ve sıfır faizli 45 bin tl kredi vermesi cazip kılıyor siz olsanız hangisini tercih edersiniz
Arkadaşlar merhaba benim bir sağlık sıkıntım var saçımda yağlı egzama var. Çok kaşındırıyor ve saç döküyor bu hastalığı daha önce geçiren veya bu konuda tavsiyesi olan var mı?
Arkadaşlar ikisi arasında seçim yapsanız hangisini seçersiniz benzinli olanın yarı otomatik olması hoşuma gidiyor ama performansı kötüymüş bildiğim kadarıyla dizel olanında performansı çok iyi fakat manuel siz olsanız hangisini seçerdiniz?
İyi günler 3 arac arasinda gidip geliyorum bilgilerinize ihtiyacım var. Punto almayi düşünüyorum punto 1.3 mj dynamic(Dolumodel) ama iki araç daha kafama takıldı biri polo 1.2 tdi dizel (boş model) digeri clio 1.5 dizel joy (Boşmodel) siz olsaniz hangisini tercih ederdiniz?
45 bin tl (max) bütçem var normalde clio 1.5 dcl bakiyodum param yetmeyince puntoya döndüm punto dizel dolu olan dynamic modeli clionunda 1.2 benzinli boş modeli var siz olsanız hangisini tercih edersiniz kullananlarında yorumunu merak ediyorum.
Punto evo 1.3 multijet almayı düşünüyorum fikrinizi merak ediyorum tavsiye edermisiniz ?Kullanan var mı?
Punto evo 1.3 multijet kullananlar?
(max 45 bin tl araç alacağım)
Max 45 bin bütçem var hangi araçlari tavsiye edersiniz neden ? Teşekkürler
İyi akşamlar 45 bine kadar araba bakıyorum iki araç arasında gidip geliyorum sizin tercihiniz ne olurdu ? Kullanan arkadaşlar yada bu araçlara hakim olan insanların fikrini merak ediyorum.Yada siz olsanız başka hangi araç alırdınız ? Bütçem maksimum 45 bin tl. Araçta aradigim özellikler performansı kötü olmasın ikinci el piyasası iyi olsun (ilerde satmak istedigimde elimde kalmasın) yakıtı üzmesin kmsi 100 bini geçmemis olsun istiyorum.Puntonun iç gögüs ve görüntüsü güzel polonunda iç kısmı beğenmiyorum ama sonuçta wv marka bir araç
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 30
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 392)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Araç tercih-kıyaslama
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.