Şimdi Ara

Pulsfire Ezreal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Uzatmadan sorumu sormak istiyorum PulseFire Ezreal zamanında %50 indirimliyken almamıştım ve şimdi almak istiyorum eğer alırsam icon ve profil banner gelir mi ? Gelmeyecekse 3250 yerine birçok şampiyon için skin alıcam bilen biri varsa aydınlatsın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: intran

Herkese merhaba ;

Uzatmadan sorumu sormak istiyorum PulseFire Ezreal zamanında %50 indirimliyken almamıştım ve şimdi almak istiyorum eğer alırsam icon ve profil banner gelir mi ? Gelmeyecekse 3250 yerine birçok şampiyon için skin alıcam bilen biri varsa aydınlatsın lütfen

Gelir. Al. Qsu range fazla araştır knk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelir.al q sunun menzili daha fazla oluyor cidden. Skill efektrleri mükkemmel.16 level olunca uçuyosun.Seslendirmeler harika 6 level olunca isabet dalgası yüklendi aktif felan diyor acayip gaza geliyosun.
  • Gelir ama pek bi özelliği yok şu cadılar bayramında falan gelecek skinleri al daha iyi pulsefire hep açık zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pweck

Gelir.al q sunun menzili daha fazla oluyor cidden. Skill efektrleri mükkemmel.16 level olunca uçuyosun.Seslendirmeler harika 6 level olunca isabet dalgası yüklendi aktif felan diyor acayip gaza geliyosun.

kendini lord sanıyorsun
  • Başlık yanlış yazılmış (takıntı)
  • Q Range olayı doğrudur ama bir skine 3250 RP

Eğer aylık 100 lira falan yatırıyorsan alırsın, ben alırdım ama 3250 RP'ye bir sürü şampiyon ve skin alabilirsin ve üstte arkadaş demiş 2010-2011 halloween skinler gelecek onları al bence.

Bu arada icon gelir.
  • alma bence purslefire ez sürekli indirimler oluyo kaç tane güzel skin alırsın indirimlerden ama yine sen bilirsin
  • pelsefire özel bir skin ve gerçekten bence güzel bir kostüm ve dediklerinde gelir. topcu ez bende daha güzel=)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hopdedikmahmut

pelsefire özel bir skin ve gerçekten bence güzel bir kostüm ve dediklerinde gelir. topcu ez bende daha güzel=)

topcu ezin efektleri var mı?
  • quote:

quote:

pelsefire özel bir skin ve gerçekten bence güzel bir kostüm ve dediklerinde gelir. topcu ez bende daha güzel=)

topcu ezin efektleri var mı?

Skin spotlight ına bakabilirsin

• Udyr skini daha güzel
  • quote:

topçu eze beşiktaş holosko+serdar ve bir miktar para önermiş doğru mudur hocam ?
  • Al al. Ben 2 ay önce aldım geliyor simge falan. Çok güzel. Q'sunun menzili cidden fazlalaşıyor. Tavsiye ederim.
  • bende buzul nottingham pulsefire var buzul kullanıyorum pulsefire çok abartılı geliyor hoşuma gitmio bide q ve normal vuruşlar yavaş gibi

• quote:

Herkese merhaba ;

İnan bana güzel bir skin değil keşke almasaydım
  • MrNightFury M kullanıcısına yanıt
    O bug fixlendi. Sadece animasyondan dolayı öyle görünüyor.
  • SGU'un animasyonları daha çok hak ediyor gibi.
  • Why horted ?
  • Pulsefire ezreal'e değer bro al

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.