Şimdi Ara

Pulsefire ezreal????

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar hepimiz biliyoruzki yakında mağazada yerini alıcak ve türkiye fiyatı olarak 20 tl ye falan denk geliyor sizce değer mi yoksa 20tl ye RP cekip başka indirimli skinleri değerlendirmek daha mı mantıklı?

• Güzel skin Ezreal'ı seviyosan al bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: c@ge

Güzel skin Ezreal'ı seviyosan al bence.

seviyorum ad carry oynayacak olursam ya ez yada corki oynuyorum zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azfendak

quote:

E o zaman?Skinlerin sayısı önemli değildir önemli olan değeridir al gitsin.
  • quote:

quote:

quote:

Ne zaman Çıkacak ?
  • Konu açılmışken bende sorumu sorayım.Ben ezreal oynarken zevk alıyorum fakat pek iyi sonuçlar ortaya koyamıyorum.İyi oynadığım pek fazla oyun yok.Sizce skin'i almam mantıklımı ? yoksa daha iyi oynadığım karakterleremi skin almalıyım ?
  • oynadığın karakterlerin skinini alman daha mantıklı kardeşim. ezreal skini alsan şimdi zorlican oynamak için bekli,boşver kasma. hem çok pahalı. bence prolarının alması daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daqadaqa

Konu açılmışken bende sorumu sorayım.Ben ezreal oynarken zevk alıyorum fakat pek iyi sonuçlar ortaya koyamıyorum.İyi oynadığım pek fazla oyun yok.Sizce skin'i almam mantıklımı ? yoksa daha iyi oynadığım karakterleremi skin almalıyım ?

Daha iyi oynadığın karakterlere yoğunlaş derim ama onun dışında Ezreal çok zor bir karakter değildir. Zamanla alışırsın diyede düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BerchisterTR

quote:

quote:

quote:

Ne zaman Çıkacak ?

Salı veya Çarşamba sabahı gelir bence patch.

• Main herom, RP'yi 1 hafta önceden çektim bekliyorum
  • ben oynayamasamda alacağım. çünkü yarı fiyatını indirimde olacağından sonradan almak istediğim de alamayabilirim. alırsamda kazık yemiş gibi olurum. diğer skinler genelde indirime giriyorlar ve fazla pahalı değiller. para var ama nasıl çekeceğimi bilmiyorum.

edit : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faulen -- 16 Haziran 2012; 21:05:08 >
  • Daha yeni oyunu bırakmamış mıydın sen ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daqadaqa

Konu açılmışken bende sorumu sorayım.Ben ezreal oynarken zevk alıyorum fakat pek iyi sonuçlar ortaya koyamıyorum.İyi oynadığım pek fazla oyun yok.Sizce skin'i almam mantıklımı ? yoksa daha iyi oynadığım karakterleremi skin almalıyım ?

Eğer zevk alıyorsan Ezreal oynarken al derim, iyi veya kötü oynaman önemli değil
  • değmiyor gerçekten her skin gibi sıkıyor bir süre sonra almayın derim
  • dat hort dude dat hort

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glumblapinta -- 29 Kasım 2013; 18:39:28 >
  • pulsefire zaten mağazada ne skininde bahsediyoz

women dont fart hort

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonyaLee -- 29 Kasım 2013; 18:40:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mydeathforliving

ben oynayamasamda alacağım. çünkü yarı fiyatını indirimde olacağından sonradan almak istediğim de alamayabilirim. alırsamda kazık yemiş gibi olurum. diğer skinler genelde indirime giriyorlar ve fazla pahalı değiller. para var ama nasıl çekeceğimi bilmiyorum.

edit : imla

up almadım ama şu an tam fiyatıyla 3 tane alabilecek rpye sahibim. vay be kendi mesajımı görmek değişik hissettiriyor.

arabacı in action.

• Pulsefire ezreal fiyatı mı düşecek anlamadım ben konuyu şimdi? 3250 RP
  • dat Zort
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.