Şimdi Ara

Pulp Fiction İzledim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
4.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle IMDB Top 250'de filan gördüm herkes baya övmüş. İndirip bi izlim dedim, bugün izlemek nasip oldu. Fakat çok sıradan geldi bana arkadaşlar bilmiyorum ama beğenenler varsa gerçekten merak ediyorum neyini beğendiniz? Çok karışık diyaloglar filan bana film sıkıcı geldi. He çok mu kötü değil ama çok mu iyi değil. Sıradan bir film gibi, belkide filmi ben anlayamadım... Ama izlediğime pişman oldum benim için biraz vakit kaybı oldu.

Ama galiba ben filmi anlayamadım dicemde anlayamıcak bi tarafıda yok?

• Heralde özetinde farklı olayların bağlantıları vs. var.
    Bence de boş bir film sırf oyunculardan, yönetmenden kazanıyor. İsmi duyulmamış oyuncular ve yönetmen yer alsaydı bu filmde çoğu kişi beş para etmez derdi bence. Avatar filmi de bu yorumlarıma dahil.
  • Bende pek beğenmemiştim yarısında kapatmıştım sıkılıp
  • Böyle bir konu daha hatırlıyorum.Filme gelince büyük hayellerle indirmiştim filmi çok sıkıcı geldi sırf sonunu göreyim diye ileri sara sara bitirmiştim
  • Sıradan film hatta sıkıcı, beğenenlerde imdb gibi sitelerin etkisi altında kalan insanlar
  • Sıradan?

Filmi beğenmeyebilirsiniz, sıkıcı diyebilirsiniz. anlayışla karşılarım. Zaten herkes beğenmek zorunda da değil.
    Dünya istilası filmi olsa sıradan olabilir, klasik bir romantik-komedi filmi olsa sıradan olabilir. Ama bu filme sıradan demek bence hakaret.
    Aksine bu filmin bu kadar sevilmesinin asıl sebebi sıradışı olması, bir de filmdeki diyaloglar.
  • ben daha izlemedim
  • arkadaşın dediği gibi sıradan bir film değil tarzında belki ilk, filmde konu yok bence birçok kişi tarafından sevilmesinin nedeni filmin eğlenceli diyaloglarıdır.
  • Bence yönetmen bu filmi çekti, sonra baktı kimse beğenmiyor, bari bir söylenti çıkartalım bu filmin harika olduğunu ama herkesin anlayamayacağını söyleyelim diye düşündü ve bugünlere geldik.

Belki gerçekten ben anlamadım ama bana gayet sıkıcı geldi. Hele o uzun (ve bana göre anlamsız) konuşmalar yok mu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal-adam

Sıradan film hatta sıkıcı, beğenenlerde imdb gibi sitelerin etkisi altında kalan insanlar

herkes sanattan anlasaydı rihanna gibi müziseyenler veya dark knight gibi filmler ortada kalmazdı. tabiki sana sıkıcı gelicek. film sıradışı bir film. özellikle diyaloglar müthiştir. alınma ama hakkaten film kültürün zayıf ...

@signore: o sıkıcı konuşmalar için kaç kez açtım o filmi biliyonmu incil alıntıları, patronun karısı muhabbeti, kaybolan eşya muhabbeti of of

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helloween -- 1 Haziran 2012; 21:03:14 >

• Tek olmadığım için mutluyum ya
  • Filmi beğenmeyebilirsiniz, izlerken sıkılabilirsiniz ama Pulp Fiction'a sıradan demek biraz abes kaçar.
    Özellikle diyaloglar çok iyidir.
  • Bu filmin çok önemli bir özelliği vardır, aslında bu filmi bu film yapan özelliğidir bu. Herkes filmi izler, çok beğenir, ama film ne hakkındaydı diye sorarsanız kimse bir şey söyleyemez. Çünkü filmde konu yoktur, aslında filmi esas iyi yapan işlenişidir.
    Bu tıpkı şeye benzer Cem Yılmaz'ı izlersiniz, dışarı çıkar ve adamın anlattıklarını anlatırsınız, herkes mal gibi bakar. Bu film de onun gibi. Quentin Tarantino harika bir tarz çıkarmış ortaya.

Bu filme benzer bir film daha bulunmakta benim izlediğim kadarıyla, The Big Lebowski. Bu filmi de izleyin, filmde hiç bir şey anlatmaz, ama filmin işlenişi, saçmasapan espriler dolayısıyla filme çok gülersiniz, ama bunun sonu da Pulp Fiction gibi olur, bir şey anlatamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helloween

quote:

Sıradan film hatta sıkıcı, beğenenlerde imdb gibi sitelerin etkisi altında kalan insanlar

herkes sanattan anlasaydı rihanna gibi müziseyenler veya dark knight gibi filmler ortada kalmazdı. tabiki sana sıkıcı gelicek. film sıradışı bir film. özellikle diyaloglar müthiştir. alınma ama hakkaten film kültürün zayıf ...

Sizin gibi kültür kasma derdinde değilim, kültürlü görünmek için balon filmleri beğen birisi olmadım, keyfime bakarım işin gösteriş boyutuna değil.

ayrıca sanata bakarım veya bakmam, sizene?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duygusal-adam -- 1 Haziran 2012; 22:52:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aky29

Bu filmin çok önemli bir özelliği vardır, aslında bu filmi bu film yapan özelliğidir bu. Herkes filmi izler, çok beğenir, ama film ne hakkındaydı diye sorarsanız kimse bir şey söyleyemez. Çünkü filmde konu yoktur, aslında filmi esas iyi yapan işlenişidir.
    Bu tıpkı şeye benzer Cem Yılmaz'ı izlersiniz, dışarı çıkar ve adamın anlattıklarını anlatırsınız, herkes mal gibi bakar. Bu film de onun gibi. Quentin Tarantino harika bir tarz çıkarmış ortaya.

Bu filme benzer bir film daha bulunmakta benim izlediğim kadarıyla, The Big Lebowski. Bu filmi de izleyin, filmde hiç bir şey anlatmaz, ama filmin işlenişi, saçmasapan espriler dolayısıyla filme çok gülersiniz, ama bunun sonu da Pulp Fiction gibi olur, bir şey anlatamazsınız.

Aynen katılıyorum çok güzel anlatmışsınız Pulp Fiction'u çok basit bir film görmemek lazım.
    Filmi izlerken hiç sıkılmamıştım 1saniyesinde bile..

• Bu kadar yüksek puan alan bir filmi begenmeme hakkın tabiki var ama kötü film demek icin konu açmak nasil bir cesarettir. Acaba ben mi anlamadım diyip çekinir insan bari.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Sizin gibi kültür kasma derdinde değilim, kültürlü görünmek için balon filmleri beğen birisi olmadım, keyfime bakarım işin gösteriş boyutuna değil.

alınma ama demiştim

• quote:

quote:

quote:

quote:

alınma ama demiştim

Hiç söylemeseydin alınmazdım

• bu film oyunculuk performanslarıyla ön planda olan bir film.sıradan bir filmin çok üstünde her ne kadar imdbyi kaynak göstermek dogru olmasada sıralamadaki yeri sıradan bir filme verilmez merak etmeyin.imdb listeside gayet düzgün bir liste bence

• Bu filmi tvde 4 kez izledim hepsinde severek seyrettim.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.