Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
236.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlginç bir sorunum var. Hesap kalıcı olsun diye Facebook'a bağlayayım demiştim. Normalde Facebook kullanmadığım için yeni bir Facebook hesabı açtım ancak hesaba kendi ismimi koymadım. Mobil PUBG hesabım'a Facebook ile bağlanmış oldum. Buraya kadar her şey güzel ancak bir süre sonra Facebook hesabım sahte isim kullandığım gerekçesiyle kapatıldı ve şu an 40 lvl, o kadar rank kastığım hesaba giremiyorum. Benzer bir şey yaşayan, önerisi olan var mı ?
  • 1. seri i5 işlemdci 6gb ram GT240M ekran kartı zevk verir mi arkadaşlar? Satın alayım mı?

PUBG Mobile [ANA KONU]
  • Arkadaşlar şu oyunda çözemediğim bişey var yardımcı olursanız sevinirim. Cs-Go da ki gibi bir rütbe sistemi yok mu? Nette aradım da hiçbir şey bulamadım varsa ranklar nasıl bilen varsa alıntılasın rica ediyorum.
  • chiye C kullanıcısına yanıt
    sorun hala güncel :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monkey D. Dragon

Arkadaşlar pubg Mobile de bir açık bulduk ve sürekli birinci oluyoruz. Bunu nasıl tencent e bildirebiliriz bize bir ödül verebilirler mi bu açıktan sebep.
    sanmiyorum cunku surekli feedback aliyorlar zaten acik nedir hocam paylasirsaniz bizde 1 ci olalim
  • Arkadaşlar ben yeni güncellemeyi yükledim. normalde hesabım Facebooka bağlı değildi o hesabıma giremiyecek miyim nasıl giricem eski hesabıma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır falan Kar98'in damageleri çok kötü değil mi? Yoksa ben mi kendi kendime kuruluyorum? Arkadaş adama 3 atış yapıyorum adam bayılmıyor bile, nerf mi yedi bu silah ne oldu bilen duyan varsa haber edebilir mi?
  • Merhabalar.
    Özel oda kurma yetkisini almak için ne yapmak gerekiyor.
    Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yunuskahvecioglu kullanıcısına yanıt
    Kart satın almanız gerekiyor, Royal Pass aldıktan sonra kartı veriyor üç günlük, daha fazla oda açmak için royal pass levelinin birinde tekrar kart veriyor sanırım. Onun dışında parayla satın almanız gerekiyor.
  • snapdragon 820 ve adreneo 540 neden kasar yavaşmı bu sistemf

• quote:

Orijinalden alıntı: murat8361

Arkadaşlar note 8 le oynuyorum akıcılık güzel .
    Note 4 üm var onda hiç çekilmiyor.
    hocam bende de note 4 var kasmaması lazım ya bu kadar güçlü bir telefon her ne kadar 2014 de çıksa da, az önce bir el oynayayım dedim 15 fps oynuyorum resmen herşey lowun da lowunda düzeltmenin yolu yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaimaN

hocam bende de note 4 var kasmaması lazım ya bu kadar güçlü bir telefon her ne kadar 2014 de çıksa da, az önce bir el oynayayım dedim 15 fps oynuyorum resmen herşey lowun da lowunda düzeltmenin yolu yok mu?

Alıntıları Göster
    Kardeş telefonlarımız eskidi artık değişim vakti geldi .xaomi mi8 çıkınca ona geçelim .snapdragon 845 varmış ..bazı yerlerde satılıyor ama resmi olarak çıksın hb den felan alırız .

• Arkadaşlar o kadar şikayet edecekseniz BİLGİSAYARDAN Resmi Bir Şekilde Oynayabilirsiniz :)

Tencent Games'in ürettiği resmi emülatör sayesinde tuşları atamanıza gerek kalmayacaktır.

https://syzs.qq.com/en/ sitesinden "Tencent Games Buddy" yi indirip,motorunu kurup vede PUBG Mobile oyununu kurduktan sonra,hesabınızı oluşturup rahatlıkla,FPS Sorunu olmadan oynayabilirsiniz.
  • Arkadaşlar o kadar şikayet edecekseniz BİLGİSAYARDAN Resmi Bir Şekilde Oynayabilirsiniz :)

Tencent Games'in ürettiği resmi emülatör sayesinde tuşları atamanıza gerek kalmayacaktır.

https://syzs.qq.com/en/ sitesinden "Tencent Games Buddy" yi indirip,motorunu kurup vede PUBG Mobile oyununu kurduktan sonra,hesabınızı oluşturup rahatlıkla,FPS Sorunu olmadan oynayabilirsiniz.
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    Bende formattan sonra girebildim ama sorunun asıl nedeni ben adhell diye telefona root yapmadan yönetici yetkisi veren bir program kullanıyorum onu devre dili bırakınca sıkıntı olmadan giriyorum

• oyun bot dolu beyler.
    tencent emulatörü ile oynuyorum, herhalde 4-5 kişi + 20~ bot şeklinde salıyorlar meydana.
    6-7 maç yaptım her maç ortalama 5 leşim var.
    botlar kendini çok net belli ediyor.
    Sözde lobide her milletten adam var o bile hikaye olabilir.
    bu şekilde çok durmaz bende.
  • iOS’daki birisi android’dekiyle oynayabilir mi?

Yani serverler birleşik mi?

• Bay Robot kullanıcısına yanıt
    Birleşik

• empire1530 E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• oyunda iyi olanlar nickim mrygz eklerseniz beraber oynarız.
    iyi oyunlar cümleten.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.