Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
235.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bulamadım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar takımlıda rankım gold 2 platlar maçıma geliyordu bir sonraki maç beni bronzlarla eşleştirdi ve maç sonunda bronz2 ye rank atladın tarzı bir şey çıktı bakıyorum gold2 yim tekrar maç atayım dedim kazandım ama gold 2 rankım yükselmedi yardımcı olur musunuz

PUBG Mobile [ANA KONU]

• Yeni gelen güncelleme ile optimizasyon güzel oldu, çöl haritasında oyun gayet akıcı.
  • bu oyunu bilgisayarda oynamak isteyenler emulatör ile uğraşmasınlar .

tencent gaming buddy indirsin. oynasın.

full oğlu full oynuyorum nox ile kasmalar yaşatan oyun kasmıyor.

birde klavye tuşları çok güzel.

mesela noxda f tuşu ile kapı açıyor iken burda hem kapı aç hem araca bin hem silah al gibi ayrıntılı kullanım sunuyor. nox da bazen takılmalar yaşıyordum mesela ileri tuşunu bıraksamda ileri basılı gibi davranırdı. m basıp map açıp kapatınca mouse dönmez olurdu. bunda öyle problemler yok.

kesinlikle öneririm.

bilgisayara pubg alacak kadar para ayırabilirsem kenara anca o zaman bırakırım mobili bilgisayarda oynamayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir3461

bu oyunu bilgisayarda oynamak isteyenler emulatör ile uğraşmasınlar .

tencent gaming buddy indirsin. oynasın.

full oğlu full oynuyorum nox ile kasmalar yaşatan oyun kasmıyor.

birde klavye tuşları çok güzel.

mesela noxda f tuşu ile kapı açıyor iken burda hem kapı aç hem araca bin hem silah al gibi ayrıntılı kullanım sunuyor. nox da bazen takılmalar yaşıyordum mesela ileri tuşunu bıraksamda ileri basılı gibi davranırdı. m basıp map açıp kapatınca mouse dönmez olurdu. bunda öyle problemler yok.

kesinlikle öneririm.

bilgisayara pubg alacak kadar para ayırabilirsem kenara anca o zaman bırakırım mobili bilgisayarda oynamayı.
    Nasil yapiliyor hocam o eski pc ler kaldirirmi ?

• wasted.wastelander W kullanıcısına yanıt
    Ben is yerinde intel hd grafikli dandik pcde denedim orta seviye kaldırdı. Bence fullde olmasada orta düşük seviyede açar ki öyle cok aham saham bi fark yok zaten grafik.

Programı siteden indir otomatik oyunu indiriyor. Başka program kurulmuyor tek oyunluk emulator
    http://syzs.qq.com/en/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadir3461 -- 21 Mayıs 2018; 21:57:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadir3461

Ben is yerinde intel hd grafikli dandik pcde denedim orta seviye kaldırdı. Bence fullde olmasada orta düşük seviyede açar ki öyle cok aham saham bi fark yok zaten grafik.

Programı siteden indir otomatik oyunu indiriyor. Başka program kurulmuyor tek oyunluk emulator
    http://syzs.qq.com/en/
    Isten eve donunce bi deniyelim bakalim sagolun hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: wasted.wastelander

Nasil yapiliyor hocam o eski pc ler kaldirirmi ?

Alıntıları Göster
    Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Dual Core Intel ya da AMD işlemci

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600.

RAM: 3 GB

İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8, 7

DirectX: 9.0c

Depolama: 1GB boş alan

• Mobil veride 1 saat oyun süresinde ortalama ne kadar internet harcar bilen var mı?

• arkadaşlar tencent emülatörü indirdim. Ama wechat'e giriş yapamıyorum. Barkodu okutuyorum çinçe yer dolu gibi bir yazı geliyor karşıma nasıl aşabilirim bu sorunu ?
  • Tencent emülatör ile ne yaptıysam beyaz ekran olayından kurtulamadim bir çok video izledim onumadigim yer kalmadı hepsini de uyguladım ama hep beyaz bir ekran, arka plan yüklenmiyor

Edit: sonunda open gl+ da rami 512 seçip 1core seçerek girebildiği ama 10-15 FPS alıyorum acaba bu ayarlarla ilgilimi bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tt.us -- 30 Mayıs 2018; 20:21:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaşlar, tencent emülatörü üzerinden oynuyorum. Laptopum i5-5200u işlemci, 4 gb ram DDR3 ve GTX 950M ekran kartına sahip. En düşük ayarlara alıp oyun içinde de smooth ve extreme seçiyorum ama fps 20-30 arasinda gidip geliyor genelde. HD ve extreme seçince de ayni fps'leri veriyor. Bilgisayarim mobil oyunu nasıl akıcı oynatamiyor anlamıyorum. Yardımcı olabilecek kimse var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aviator2 -- 31 Mayıs 2018; 0:23:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aviator2

Selam arkadaşlar, tencent emülatörü üzerinden oynuyorum. Laptopum i5-5200u işlemci, 4 gb ram DDR3 ve GTX 950M ekran kartına sahip. En düşük ayarlara alıp oyun içinde de smooth ve extreme seçiyorum ama fps 20-30 arasinda gidip geliyor genelde. HD ve extreme seçince de ayni fps'leri veriyor. Bilgisayarim mobil oyunu nasıl akıcı oynatamiyor anlamıyorum. Yardımcı olabilecek kimse var mıdır?
    LD PLAYER ile oynarsanız performans olarak daha iyi sonuç alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hudut34

LD PLAYER ile oynarsanız performans olarak daha iyi sonuç alırsınız.

Alıntıları Göster
    LD Player ile dertli oynamak yerine Tencent Emulator ile rahat rahat oynayıp keyif alabilirler.
  • Arkadaşlar pubg Mobile de bir açık bulduk ve sürekli birinci oluyoruz. Bunu nasıl tencent e bildirebiliriz bize bir ödül verebilirler mi bu açıktan sebep.

• PUBG Mobile [ANA KONU]

Şu hatayı alıyorum. Mobil veri, WiFi, VPN vs. çeşit çeşit yollar denedim olmadı. Sebebi ne acaba? (Android)

• quote:

Orijinalden alıntı: sshellfire

İyi geceler

PUBG'de İnternet hatası. Lütfen ağ bağlantılarını kontrol edip tekrar dene. Hata kodu: 554827782 (Oyundan çıkmak için iptale dokun)

Hatası alıyorum beyler önbelleği temizledim, izinleri bir daha falan verdim, vpn ile denedim, sms değiştirip denedim ama bir türlü düzelmiyor beyler oyuna giremiyorum bir çözümü var mıdır bunun?
    Aynı sıkıntıyı yaşıyorum. Düzeltebildin mi hocam?

Edit: Telefona format attım girebildim sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatih -- 13 Haziran 2018; 16:6:22 >
  • Oyuna Güncelleme gelmiş guest olarak hesap açmıştım baya ilerlemiştim şuan sıfır hesap aç diyor eski hesabı nasıl alabilirim
  • https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.tsoml.graphicssettings

Bu uygulamayı kesinlikle indirin arkadaşlar. Fps tavan yapıyor. Bütün kasma, lag sorunlarınız çözülüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyaz ekranı çözemedim. ayarlarda çoğu şeyi denedim yine çözemedim... tavsiye varsa bekliyorum valla

PUBG Mobile [ANA KONU]PUBG Mobile [ANA KONU]PUBG Mobile [ANA KONU]

teşekkür ederim

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.