Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.555
Cevap
43
Favori
236.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • As olmak çok kolay sonrası biraz çetrefilli :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bu kasma olayını bana birisi anlatsın millete bakıyorum takır takır oynuyor pc de 5 bin laptop aldık hala donuyor oynarken sorun nedir acaba?
    tencent game de oynuyorum ayar yapmaya çalıştım bilmiyorum eksik mi tam mı ama hala kasıyor oyun
    memu game filan daha akıcı diyorlar tavsiyesi olan varmı
    bu arada pc bu:https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-gaming-15-cx0031nt-intel-core-i5-8300h-8gb-1tb-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-5xw77ea-p-HBV00000HECZZ

• quote:

Orijinalden alıntı: palsak

arkadaşlar bu kasma olayını bana birisi anlatsın millete bakıyorum takır takır oynuyor pc de 5 bin laptop aldık hala donuyor oynarken sorun nedir acaba?
    tencent game de oynuyorum ayar yapmaya çalıştım bilmiyorum eksik mi tam mı ama hala kasıyor oyun
    memu game filan daha akıcı diyorlar tavsiyesi olan varmı
    bu arada pc bu:https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-gaming-15-cx0031nt-intel-core-i5-8300h-8gb-1tb-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-5xw77ea-p-HBV00000HECZZ
    Anlık donmalardan bahsediyorsan o herkeste oluyor ama devamlı kasma oluyorsa ayarlarında problem var demek ki.

İstersen uzaktan yardım ile bir bakayım. Teamviewer kur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Regionella

Anlık donmalardan bahsediyorsan o herkeste oluyor ama devamlı kasma oluyorsa ayarlarında problem var demek ki.

İstersen uzaktan yardım ile bir bakayım. Teamviewer kur.

Alıntıları Göster
    hocam ayarlar youtube da izlemediğim video kalmadı uyguladım çoğunu genelde ateş ettiğim zaman donuyor
    sürekli donma dediğim bu ateş ederken hep donuyor
    emülatör saptandı uyarısı da veriyor her oyunu açmamda bu normal mi acaba?
  • Uyarı normal, herkeste veriyor. İstersen bakarız ayarlarına.
  • Bu oyun ciddi anlamda telefonu eskitiyor arkadaşlar. Ben de iphone’umda oynuyordum ancak ulan ya bozulursa demeye geldim son zamlardan sonra garanti de yok çünkü. Garantisi olan oynasın ancak telefonlar oyun oynamak için hiç mi hiç elverişli cihazlar değil.

• Herkese merhaba.

Pubg Mobil’de yaşadığım bir sorun için çözüm arıyorum. Oyunda mikrofon kapalıyken oyun sesi çok iyi geliyor. Hiçbir problem yaşamıyorum. Ancak mikrofonu açtığım zaman kapalıyken %100 gelen oyun sesi %40-50 civarına düşüyor ve dış sesleri rahat alamıyorum. Mikrofon açılınca oyun, takım arkadaşlarımın sesini ön plana alıp, oyun sesini arka plana atıyor. Çözümü bilen var mı?

Telefonum Iphone X.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sangre kullanıcısına yanıt
    Android de Çağrı sesi diye ayarı var onu ayarlamak gerekiyor. İos ta mikrofon izni ver oyuna o izin olmayınca bazen böyle sapitiyor. Bir de oyunu alta alıp geri gelmeyi dene

• Hile olaylarını engellemeleri lazım. Bazen denk geliyoruz çok sinir bozucu.
  • Saylan kullanıcısına yanıt
    Dostum ben yıllarca knight online oynamış, koxp’a hiç bulaşmamış adamım. Bari bana deme :) sekmemesi için youtube’da bolca video var. El alıştırması yapmak gerekiyor bol bol. Bir de cs çok oynadım, videolarımdan görebilirsin. Saygılar.

• Amerikalılarla oynaması çok zevkli bu oyunu bazen gevezesi denk geliyor maç boyu verdiği tepkiler aşırı komik insanlar.
  • Pubg mobile pcden oynanmaz 3 oyun atdım 3dende çimleri taşların arkasına tarayanlar, kurbağa gibi 3 katlı binanın çatısına atlayanlar hile açanlarda 10 yaşında veletler, bebelerbalon nickli hile gelince oyunu sildim.

• herkes hileden basi yanmis ama bosuna sizlanmayin arkadaslar sistem engellemiyor bu karaktersizleri listemde biri var biraz oynadik anlatti kullandigini cocuk 4 aydir listemde duruyor sistem ban filan atmiyor ne kadar sikayet etselerde tek basina bot kampi temizler tabancayla bile vurur dusmani cok rahat her seyi goruyor ve silahi sifir sekme nokta atisi yapiyor anlayin gerisini

bu oyun yapimcilari bilgisayari soktular mobile maf ettiler mobile ozel sistem olsa idi cogu barinmazdi
    ban atsalarda cagre degill yeni hesap acmasi 1 dkk ve guruplara girip tac as ile oynayabilir tekrar..

sistem ban atmak yerine onun oyununu kasmaya odaklasa onu oyundan sogutsa daha faydali olur.

siz yinede mutlaka bildirin bu kisileri

• quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

As olmak çok kolay sonrası biraz çetrefilli :)
    as olmak nasıl çok kolay hocam?

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    hocam yere yatıp safede kalıyoruz oyun boyunca.

• yere yatip safe de kalsinlar ya sonra oyunu oynamak istese bas edemeZler dusmanlar sert

• palsak P kullanıcısına yanıt
    tencenti aç, sağ üst yukarı köşedeki 3 çizgiye bas, ayar'a bas, gelen ekranda motor'a bas ve
    akıllı modu seç
    4 tane tik koymalı yerden dahili ekran kartı diyeni secme diğerlerini seç
    düzgünleştir ayarı bilgisayarı çok yorar ama sistem iyi ise onuda dengeli veya ultrada tutabilirsin bende kapalı
    ram miktarını sec bilgisayarın kadar
    işlemcin kaç çekirdek ise onuda seç
    1376x768 bendeki max çözünürlük ama ben 1024x576 kullanıyorum sen max olanı seçersin
    dpı 160 kaydet de tencenti kapat aç
    pubg mobileden ayarları aç, grafik ayarlarına gel, 2. satırdaki ayarı en sona getir fps en yükseğe çek yani
    ucaktan atlarken, düşerken,parasütle inince, ölünce (bayılmaktan bahsetmıyorum) ve araba ile hızlıca giderken kasar o normaldir çünkü uzak yerler yükleniyor render'leniyor
    emülatörü kendi pc özelliklerinde seçerek dene

• quote:

Orijinalden alıntı: 45cagdas45

tencenti aç, sağ üst yukarı köşedeki 3 çizgiye bas, ayar'a bas, gelen ekranda motor'a bas ve
    akıllı modu seç
    4 tane tik koymalı yerden dahili ekran kartı diyeni secme diğerlerini seç
    düzgünleştir ayarı bilgisayarı çok yorar ama sistem iyi ise onuda dengeli veya ultrada tutabilirsin bende kapalı
    ram miktarını sec bilgisayarın kadar
    işlemcin kaç çekirdek ise onuda seç
    1376x768 bendeki max çözünürlük ama ben 1024x576 kullanıyorum sen max olanı seçersin
    dpı 160 kaydet de tencenti kapat aç
    pubg mobileden ayarları aç, grafik ayarlarına gel, 2. satırdaki ayarı en sona getir fps en yükseğe çek yani
    ucaktan atlarken, düşerken,parasütle inince, ölünce (bayılmaktan bahsetmıyorum) ve araba ile hızlıca giderken kasar o normaldir çünkü uzak yerler yükleniyor render'leniyor
    emülatörü kendi pc özelliklerinde seçerek dene
    slm arkadaşlar yeni pc aldım tencent da oubg oynamaya çalışıyorum ama ne yaptıysam donmaları çözemedim ve oyunu dün sildim
    bilgisayar hp gameing i5 8300h 4gb 1050ti ekran kartı 8gb ram var
    pubg mobile gibi sıradan bir oyunda neden donar neden kasar anlamış değilim pc versiyonunu alsam mı diye düşünüyorum ama bedava oynamak varken neden para vereyim diyorum
    ld player ve memu game var birde onları deneyeyim diyorum özellikle ld player da donma olayı yok diyorlar kullanan arkadaşlar varmı??
    yorumlarınızı bekliyorum

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Mrb aynı olay benimde başıma geldi siz çözebildiniz mi?
  • Semihh_101 kullanıcısına yanıt
    Ben sonra oyunu bırakmıştım hocam ama yanlış hatırlamıyorsam bir süre sonra kendi kendine düzeldi.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.