Şimdi Ara

PUBG Mobile [ANA KONU] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.556
Cevap
43
Favori
236.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Şem-i Ruhsar

Pubg Lite indirilebilir hale gelmiş. Ayın 23 ünde sunucular açılıyormuş.

İnterneti çok yemezse oynanır. Ben telin internetiyle oynuyom mobile çok az yiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merak ettiğim birkaç sşey var , yanıtlarsanız sevinirim.

Eğlence modunda seviye kasma yok mu ? Sadece klasik modda mı oluyor ? Seviye kasmanın hızlı yöntemleri var mı ? Elite royal pass avantajları nedir ?

Uc oyun içinde pahalı , satan başka yerler var ban yeme riski var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Merak ettiğim birkaç sşey var , yanıtlarsanız sevinirim.

Eğlence modunda seviye kasma yok mu ? Sadece klasik modda mı oluyor ? Seviye kasmanın hızlı yöntemleri var mı ? Elite royal pass avantajları nedir ?

Uc oyun içinde pahalı , satan başka yerler var ban yeme riski var mı ?
    Eğlence modunda seviye kasabilir görev yapabilirsiniz. elite royal pass avantajları rp görevlerini açar daha hızlı görev yapmanızı sağlar ve kostüm silah görselleri alabilirsiniz extra olarak smiley'ler.

uc'yi ben başka bir yerden satın almıştım ban sorunu yaşamadım.
  • ps4 gamepad'ini telefona bağlayıp kullanabilen var mı ?
  • Abi bu nedir böyle ya ?
    Mobilde hile kaynıyor diye Pubg Lite oynamaya başlamıştım. Sadece dün gece 2-3 el oynadım. Az önce tekrar oynamak için girdiğimde 100 yıl ban yediğimi gördüm. Yahu benim hileyle asla işim olmaz. Google dan araştırınca ''Nyks'' adlı youtuberde durduk yerde ban yemiş. Technopat' a da biri konu açmış durduk yere ban yedim diye. Bilgisayarımda vpn programı yüklü onunla alakalı olabilir mi acaba merak ettim. Bir de daha önce Tayland serveri olayında sırf oyun nasıl diye meraktan girmiştim. Bu hile sayılır mı acaba anlamadım gitti.

Kendime ait İki tane mail adresim var. Diğerinden hesap açmadan evvel bunun neden olduğunu öğrenmem lazım.

100 yıl ban nedir be arkadaş.

PUBG Mobile [ANA KONU]

• Oyun hile kaynıyor. Böyle harika bir mobil oyunu hileye harcatıyorlar. Düzeltmezlerse ki pek düzelteceklerini sanmıyorum, bu oyunu bırakan çok kişi olur. Duvar arkası vurup geçiyor adamlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Abi bu nedir böyle ya ?
    Mobilde hile kaynıyor diye Pubg Lite oynamaya başlamıştım. Sadece dün gece 2-3 el oynadım. Az önce tekrar oynamak için girdiğimde 100 yıl ban yediğimi gördüm. Yahu benim hileyle asla işim olmaz. Google dan araştırınca ''Nyks'' adlı youtuberde durduk yerde ban yemiş. Technopat' a da biri konu açmış durduk yere ban yedim diye. Bilgisayarımda vpn programı yüklü onunla alakalı olabilir mi acaba merak ettim. Bir de daha önce Tayland serveri olayında sırf oyun nasıl diye meraktan girmiştim. Bu hile sayılır mı acaba anlamadım gitti.

Kendime ait İki tane mail adresim var. Diğerinden hesap açmadan evvel bunun neden olduğunu öğrenmem lazım.

Kimse haksız yere ban yemez mutlaka arka planda çalışan 2.parti bir yazılım mevcuttur ve client bunu algılamıştır. Ortak kullanılan programları herkes kullanıyor hikaye anlatmayı geçiniz...

Keşke şu oyun ücretli olsa. Sanırım mobile gibi olmucak ama bu nasıl olsa şirketin kaybedecek bir şeyi yok canlı canlı ısınma ekranında banlananı bile gördüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: ismailbbyigit

Kimse haksız yere ban yemez mutlaka arka planda çalışan 2.parti bir yazılım mevcuttur ve client bunu algılamıştır. Ortak kullanılan programları herkes kullanıyor hikaye anlatmayı geçiniz...

Keşke şu oyun ücretli olsa. Sanırım mobile gibi olmucak ama bu nasıl olsa şirketin kaybedecek bir şeyi yok canlı canlı ısınma ekranında banlananı bile gördüm.

Alıntıları Göster
    oyun ücretli olsa ne olacakki adam hikeye bile para verip alıyor oyunamı para veremiyecek :)
  • quote:

Alıntıları Göster
    ''Hikaye anlatmayı geçiniz'' miş....
    Hile yapacak en son kişiyim. Kimin ne olduğunu bilmeden kafanda kurma biraderim. ((:
    Adam canlı yayında banlıyor ve bu adam yayıncı.

Ayrıca hile kullanacağım ve gelip buraya banlandım diye yazacağım öyle mi ?
    Açarım yeni hesap bakarım dalgama.
    Ben bunu bilgilendirme amaçlı yazdım. Belki vpn programlarından biri yüzdendir diye.

BOŞ YAPMAYI GEÇİNİZ, İLERLEYİNİZ LÜTFEN !

• quote:

Orijinalden alıntı: -PoseidoN-

ps4 gamepad'ini telefona bağlayıp kullanabilen var mı ?
    kullanabiliyorsunuz yardımcı bir uygulamayla ama 1 2 dk sonra ban yiyorsunuz.
  • quote:

Abi bu nedir böyle ya ?

Farklı ülke sunucusuna girmişsen ondan ban yedin vpn ile.Yediğin banın sebebi bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Farklı ülke sunucusuna girmişsen ondan ban yedin vpn ile.Yediğin banın sebebi bu.

Alıntıları Göster
    Muhtemelen öyledir hocam. Aklıma başka bir şey gelmiyor. İkinci hesabımla 20-25 el oynamışımdır sorun olmadı. Bir zamanlar meraktan yotube da bir video ile vpn indirip Tayland üzerinden oynamıştım ama ping olayından oynanacak gibi değildi.
  • Şem-i Ruhsar kullanıcısına yanıt
    Herkes oynadı dediğin şekilde, bu ban sebebi değil.

• quote:

Herkes oynadı dediğin şekilde, bu ban sebebi değil.
    Sebebini anlamadığım için buraya yazdım. Belki yaşayan olmuştur bilgilendirir diye. Ayrıca herkesin aynı hesapla girdiğini de bilemeyiz. Adam canlı yayında banlanıyor demekki var bir terslik.

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

kullanabiliyorsunuz yardımcı bir uygulamayla ama 1 2 dk sonra ban yiyorsunuz.

Alıntıları Göster
    onun yerine funlı powerbankli gamepad aldım. :)
  • Arkadaşlar seslerin nerden geldiğini daha rahat duyabilmek için sağlam bir kulaklık alayım diyorum ,

Bu ürün nasıldır önerirmisiniz ?
    https://urun.n11.com/mikrofonlu-kulaklik/kingston-hyperx-cloud-stinger-hx-hscs-bkna-oyuncu-kulaklik-P136429571

Kulakiçi düşünmüyorum , aslında bluetooth istiyorum ama ondada ses gecikmesi oluyor maalesef.
  • bu oyunda hile nasıl yapılıyor veya hile nasıl engelleniyor
    arapların hepsi hile açmışlar duvarın arkasını görüyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zikuvikuzi

Beyler mobilde oynarken öldükten sonra takım arkadaşımı izleyemiyorum. Sabit yerinde duruyor takılıp. Bu sorunu yaşayıp çözen var mı? Aynı sorunu yaşayan tanıdıklarım da var çözemedik. Sildim tekrar yükledim düzelmedi.
    aynı sorun bende de var iphone kullanıyorum çözümü yok mu acaba

• MR_ kullanıcısına yanıt
    İss niz türknet değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Zikuvikuzi

İss niz türknet değil mi?
    türknet ama onunla alakası olur mu acaba

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.